Dámské hodinky Bering

Oficiální stránka prodejce: https://beringtime.com

V současné obrovské nabídce módních hodinek může být někdy velmi těžké se zorientovat a rozeznat tak mezi sebou jednotlivé značky. To však neplatí pro hodinky Bering, které poznáte už na první pohled. Charakterizuje je čistý severský design inspirovaný ledovými scenériemi ve spojení s typickým dánským minimalismem. Nečekejte tak žádné vyšperkované ciferníky, pouzdra či komplikované řemínky.

O značce Bering:

Módní značka Bering je poměrně mladá. Vznikla v roce 2008 a stojí za ní dánský dobrodruh a byznysmen Rene Kaerskov. Nápad na vznik značky ho napadl ve chvíli, kdy navštívil Severní pól. Krása této nekonečné arktické země ho pohltila natolik, že se jí inspiroval při designování produktů své nově vzniklé značky. Ty jsou stejné jako led – čisté, jemné a krásné. Název značky je inspirovaný jménem jednoho z nejslavnějších dánských námořníků, Vitusem Beringem, který přeplaval vody Severního ledového oceánu v roce 1728.

Hodinky Bering jsou jednoduché, kvalitní a s modely jiných značek si je rozhodně nespletete. Typickým znakem hodinek Bering je časté využívání modré barvy, která ve světě dámských hodinek není úplně standardní. Značka nešetří ani na použitých materiálech. Na pouzdra svých modelů využívá standardně chirurgickou ocel, ale v nabídce značky se nacházejí také kvalitní titanové modely či hodinky vyrobené z keramiky. Hodinky Bering jsou osazené safírovým sklíčkem, které je tvrdé, krásně lesklé a odolné vůči škrábancům. 

Co charakterizuje dámské hodinky Bering?

  • typický dánský minimalismus

  • čisté a jemné linie

  • modrá barva

  • kvalitní materiály

  • přijatelná cena

Jaká je cena dámských hodinek Bering?

Cena dámských modelů je závislá od konkrétní modelové řady. Cenovka nejlevnějších modelů z edice Classic začíná na úrovni cca 1500 – 1800 Kč. Dražší a kvalitnější modely jsou například keramické hodinky z edice Ceramic, jejichž cenovka je stanovená na úrovni cca 3800 – 5000 Kč.

Čisté a jemné - takové jsou minimalistické dámské hodinky Bering

Minimalistické dámské hodinky Bering

Oblíbené modely značky​

Bering

15531-077
Bering 15531-077

Bering

14531-307
Bering 14531-307

Bering

12934-000
Bering 12934-000

Bering

12934-000
Bering 12034-010

Další značky dámských hodinek:

Michael Kors

Daniel Wellington

Tommy Hilfiger

Nejnovší články z magazínu