Módní hodinky - pánské a dámské

Výběr podle značky

Michael Kors

Dámské hodinky Michael Kors jsou bestsellerem mezi dámskými hodinkami. Vynikají decentním zpracováním, elegancí a originálním stylem.

Guess

Hodinky značky Gant jsou decentním zástupcem kategorie módních hodinek. Jsou věrné svému tradičnímu elegantnímu designu.

Gant

Hodinky značky Gant sú decentným zástupcom kategórie módnych hodiniek. Sú verné svojmu tradičnému elegantnému dizajnu.

Emporio Armani

Pánské hodinky Emporio Armani jsou luxusní módní hodinky s výrazným designem. Je věrný svým italským kořenům s citem pro módu a ležérní eleganci.

Hugo Boss

Hodinky Hugo Boss jsou dokonalým vyjádřením precizního německého citu pro detail. Tyto módní hodinky jsou dokonalým doplňkem k elegantnímu saku.

Tommy Hilfiger

Hodinky Tommy Hilfiger jsou dílem stejnojmenné americké fashion značky. Jsou trendové a mají osobitý styl, který je jen velmi těžké nerozeznat.

Módní hodinky pro pány a dámy

Módní hodinky pro pány a pre dámy jsou jednou z nejpopulárnějších kategorií hodinek. Obvykle jde o cenově dostupné hodinky, které mají stejný nebo velmi podobný technický základ. Zpravidla jsou poháněny japonskými strojky  Miyota a jejich design nese společné charakteristické rysy. Přestože módní hodinky sdílejí mezi sebou podobné funkcionality, každá ze značek nese na svých hodinkách charakteristický rukopis.

Zatímco dámské hodinky
Michael Kors a Gant navzájem soupeří o srdce dám na celém světě, v pozadí jejich bojů se k nim připojuje značka Guess, která vyznává mírně extravagantnější styl hodinek. Ten zpravidla odráží aktuální směrování celé módní kolekce značky. Jinak tomu není ani v oblasti pánských módních hodinek. Tím již dlouhodobě kraluje značka Tommy Hilfiger od amerického módního návrháře.

Nezapomeňme ani na dvou zástupců hodinkového světa, který balancují na hraně dvou kategorií – módních, ale aj luxusních hodinekJde o značky Emporio Armani a Hugo Boss, které svůj silný vliv mužského světa módního oblečení přenesly i do oblasti módních doplňků v podobě hodinek.

Poslání módních hodinek je jasné a vychází už ze samotné podstaty hodinek jako takových. Jde o módní doplněk, jehož úkolem je co nejefektivněji a nejkrásnější doplnit vybraný pánský nebo dámský outfit pod dohledem aktuálních módních trendů.

Módní hodinky pro pány a dámy

Nejnovší články z magazínu