Sportovní hodinky

Výběr podle značky

Apple Watch

Chytré hodinky Apple disponují vším, co by sportovec mohl potřebovat. Monitor fyzické aktivity, ovládání hlasem, vyměnitelné řemínky a spárování s vaším iPhonem jsou samozřejmostí.

Casio

Hodinky Casio jsou vhodné pro všechny, kteří hledají stylové odolné hodinky. Na dosahování lepších sportovních výkonů vám poslouží hodinky značky Casio z edice G-Shock

Festina

Hodinky Festina jsou elegantním zástupcem této kategorie. Značka Festina byla dlouho spojována se světem cyklistiky, přičemž tento sport inspiroval i některé její rady hodinek.

Garmin

Sportovní hodinky Garmin disponují vším, co sportovec potřebuje. Multisport hodinky Garmin disponují pulsomerem, GPS. Jsou vhodné na běhání a dosahování nejlepších výsledků.

Huawei

Inteligentní hodinky Huawei patří k cenově dostupným modelem sportovních hodinek. Kromě množství užitečných aplikací disponují chytré hodinky Huawei velkou škálou užitečných funkcí.

Suunto

Běžecké hodinky Suunto jsou stálicí mezi unisex inteligentními hodinkami. Jsou kvalitně zpracované a proto je považujeme za skutečnou špičku mezi outdoorovými a sportovními hodinkami.

Sportovní hodinky pro všechny

Sportovní hodinky můžeme rozdělit do tří kategorií. V první se nacházejí odolné hodinky od výrobce Casio z edice G-Shock, které nabízejí několik základních funkcí pro každého sportovce. Jsou oblíbené díky své odolnosti a originálnímu stylu.

Do druhé kategorie hodinek zařazujeme sportovně-elegantní hodinky jako hodinky Festina, nebo hodinky z edice Casio Edifice. Ty většinou nenabízejí funkce jako alarm, nebo tachometr jako běžné sportovní hodinky, ale na základě svého sportovně laděného vzhledu a zpracování je nemůžeme řadit mezi luxusní nebo módní hodinky. Takové hodinky disponují většinou silikonovým nebo pryžovým řemínkem a chronografovými budíky.

Třetí kategorií jsou chytré hodinky, nebo jinak řečeno inteligentní hodinky. V tomto případě ale už nejde o hodinky v klasickém slova smyslu. Chytré hodinky Apple, Huawei, Suunto a Garmin disponují těmi nejmodernějšími technologiemi a jsou dokonalým společníkem každého sportovce. Současné modely smartwatch hodinek vám dokáží efektivně změřit puls, spálené kalorie, nebo monitorovat vaši denní aktivitu.

Hledáte sportovní hodinky? Vybírat můžete mezi odolnými hodinkami Casio G-Shock nebo hodinkami od Apple, Garmin, Suunto a mnoho dalších.

Nejnovší články z magazínu