Luxusní hodinky

Výběr podle značky

Certina

Švýcarská značka kvalitních hodinek s dlouhodobou hodinářskou tradicí. Jejich společnost byla založena již v roce 1888. Vyrábí známé hodinky z edice DS.

Citizen

Světoznámá značka vysoce kvalitních japonských hodinek. Vyrábí luxusní hodinky se sportovním náznakem. Značka je známá i díky technologii Eco-Drive.

Hamilton

Americké hodinky značky Hamilton jsou vzácností mezi hodinkami. Jsou známé svoji netradičními ciferníky a hodinkami inspirovanými armádou a námořnictvem.

Invicta

Pánské hodinky Invicta patří k jedním z nejvíce netradičnejších na trhu. Tyto luxusní švýcarské hodinky jsou známé svými originálními ciferníky a precizní kvalitou.

Tissot

Luxusní hodinky Tissot jsou zhmotnění hodinářské kvality a tradice s více než 150 letou historií. Vyznačují se precizním zpracováním za poměrně dostupnou cenu.

Zeppelin

Elegantní hodinky německého výrobce Zeppelin jsou inspirované letectvem. Tyto pánské hodinky jsou známé kvůli své špičkové kvalitě.

Luxusní značky hodinek

Luxusní hodinky pro pány jsou jednou z nejvíce žádaných kategorií hodinek. My se zaměříme na ty, které jsou cenově dostupnější. Do této kategorie spadají hodinky ze známých švýcarských hodinářských domů jako například Tissot, nebo Certina. Japonské zastoupení má v této kategorii značka Citizen, která je výrobcem známých luxusních hodinek s technologií Eco-Drive.

Pánské luxusní hodinky Hamilton a Invicta
se vyznačují zajímavými ciferníky a tradiční hodinářskou kvalitou. Pokud hledáte letecké hodinky, svého zástupce má v kategorii luxusních hodinek německá značka Zeppelin. Tato značka s bohatou historii je bezprostředně spjata s letectvím, zejména se vzducholoděmi, což naznačuje nejen samotný název značky, ale také název jedné z edic – Hindenburg.

Mezi známé luxusní pánské hodinky můžeme zařadit i těchto dvou zástupců módních hodinek. Patří sem například známá módní značka Hugo Boss, ale také producent italské módy,
značka Emporio Armani.

Luxusní značky hodinek

Nejnovší články z magazínu