Pánské hodinky Casio G-Shock

Casio G-Shock logo

Oficiální stránka: www.gshock.com

Pánské hodinky Casio G-Shock můžeme bez debaty označit jako nejpopulárnější edici hodinek slavného japonského výrobce. Prvními hodinkami z této edice byly hodinky Casio DW-5000C, které se jako úplně první na světě mohli pyšnit označením G-Shock. Psal se rok 1983 a hodinky za svou téměř 40-letou pouť prošly neuvěřitelným vývojem. Jak už název této edice napovídá, hlavním znakem hodinek z této edice je jejich nárazuvzdornost. Právě absorpce nárazů byla vedle svěžím designu a dostupné ceně hlavním atributem při vytváření těchto hodinek. V současnosti nabízí značka velmi široké portfolio modelů s označením G-Shock, které se dodávají v různých barvách, rozměrech, nebo s bateriovým či solárním pohonem.

Mezi stálice v prodejnosti patří nepochybně modely s označením GA-100, které patří k jedním z nejpopulárnějších hodinek z této edice vůbec. Nabízejí analogové, ale i digitální zobrazování času, stopky, rozdělení času do časových pásem, nebo budík. V těsném závěsu za nimi jsou modely s označením GA-110, pro které je typický jejich futuristický ciferník. Obě podkolekce této edice nabízejí hodinky v různých barevných provedeních, jako například červené, maskáčové, nebo černé hodinky. Nedá nám opomenout ani hodinky, jejichž označení začíná písmeny DW nebo GX. Konkrétně model s produktovým označením Casio G-Shock DW-5600 patří do trojice nejprodávanějších hodinek Casio G-Shock vůbec.

Robustní pánské hodinky Casio G-Shock jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá odolné hodinky

Pro náročnější pánskou klientelu má značka Casio připravené hodinky z kolekce Casio Master of G obvykle začínající s kódovým označením GWG. Tyto superodolné hodinky jsou konstruovány tak, aby dokázaly odolat tím najextrémenjším podmínkám. Podle svého konkrétního určení se pomocí živlů blíže rozdělují na edice Gravity Master (vzduch), Mudmaster a Rangeman (zem) a Gulfmaster a Frogman (voda). Zpravidla jsou hodinky z této kolekce vybaveny kompasem, vodotěsností vhodnou pro potápění, zvýšenou odolností vůči nárazům, prachu a bahnu. Ty nejdrsnější a nejextrémnější podmínky jsou přesně těmi, kde se hodinky Casio z edice Master of G cítí jako doma.

Oblíbené modely hodinek z edice G-Shock

Casio G-Shock
GA-100-1A1

Edice: G-Shock

Casio G-Shock
GA-110GB-1A1

Edice: G-Shock

Casio G-Shock
DW-5600BB-1ER

Edice: G-Shock

Casio G-Shock
GWG-1000-1AER Mudmaster

Superodolné pánske hodinky z kolekcie Casio G-Shock Master of G - Mudmaster

Edice: G-Shock - Master of G

Nejnovější články z magazínu