Dámské hodinky Fossil

Oficiální stránka prodejce: https://www.fossil.com/

Dámské hodinky Fossil patří do kategorie módních, cenově dostupných hodinek a právem patří k jedněm z nejoblíbenějších značek hodinek v této kategorii. Hodinky Fossil pro dámy jsou známé svým charakteristickým minimalistickým designem v kombinaci s nepřehlédnutelnými vintage prvky. Typické jsou pro ně čisté ciferníky, které bývají často vykládány okrasnými kamínky. Kamínky bývají často i součástí řemínků těchto hodinek, nicméně je možné se setkat i s hodinkami s čistě koženými řemínky. V repertoáru značky najdete také mnohé zajímavé kousky, které vynikají svým mírně extravagantním zpracováním, zajímavým barevným provedením či nepřehlédnutelným tvarem.

Dámské hodinky Fossil jsou sázkou na jistotu. Chcete-li nosit na ruce zajímavý kousek, který nezapadne do šedého průměru dámských hodinek, určitě zvolte některý z modelů od značky Fossil.

Edice dámských hodinek Fossil

Tak jako mnohé jiné značky módních hodinek, i značka Fossil pojmenovává své dámské edice podle ženských jmen. Jednou z nejoblíbenějších je edice dámských hodinek Fossil Jacqueline. Jak je již pro značku typické, hodinky z této edice si zachovávají svůj tradiční minimalistický vzhled, jednoduché ciferníky a pěkné barevné kombinace. Nelze však nevzpomenout i další známé edice, jakými jsou například hodinky Fossil Georgia, Scarlett, Riley či Carlie.

Cena dámských hodinek Fossil

Jak jsme již v úvodu zmiňovali, dámské hodinky Fossil patří do kategorie módních hodinek. Hodinky z této kategorie, se kromě stylového vzhledu vyznačují obvykle příznivou cenou a jinak tomu není ani v případě značky Fossil. V závislosti na konkrétní edici se jejich cena pohybuje od 1500 Kč do cca 3000 Kč.

O značce Fossil

Značka je poměrně mladá, vznikla v roce 1984 v Americe. Jejího zakladatele Toma Kartsotise lze označit za průkopníka internetového prodeje, jelikož spustil internetový prodej svých produktů již v roce 1996. Do jejího výrobního portfolia patří i další módní doplňky, jako například šperky, sluneční brýle či džíny. Značka Fossil je mimo jiné také licencovaným výrobcem módních doplňků dalších známých módních značek, jako například Michael Kors, Diesel či Emporio Armani a mnoho dalších.

Dámské hodinky Fossil Jacqueline a Fossil Riley

Fossil ES3545

Fossil ES3545

Fossil ES3060

Fossil ES3060

Fossil ES4274

Fossil ES4274

Fossil ES4274

Fossil ES3204

Další značky dámských hodinek:

Michael Kors

Daniel Wellington

Tommy Hilfiger

Nejnovší články z magazínu