Pánské hodinky Casio Edifice

Pánské hodinky Casio Edifice jsou stálicí v nabídce slavné japonské značky. Po obrovském celosvětovém úspěchu svých digitálních hodinek přišla značka Casio na trhu s hodinkami, které se vzezřením zlehka odklonili od všeho, co výrobce nabízel předtím. Značka pochopila preference mužů a stvořila hodinky, které uspokojí i náročnějšího zákazníka.Podobně jako u modelové řade Casio G-Shock, vše s použitím kvalitních materiálů, nejmodernějších technologií, ale stále za přijatelnou cenu.

Obsah

Jaké jsou hodinky Casio Edifice?​

Hodinky jsou přesně takové jako jejich majitelé. Na první pohled elegantní, ale stále si zachovávají svého skutečného sportovního ducha. Jsou vytvořeny pro všechny, kteří upřednostňují kvalitu a ctí si tradici ověřeného výrobce. Hodinky neskrývají svou velkou všestrannost. Právě naopak, je jejich největší předností – jsou elegantní a zároveň sportovní, klasické i pokrokové. Pokud hledáte mix těch nejlepších od Casio, zvolte si tuto modelovou řadu.

Pánské hodinky Casio Edifice představují nestárnoucí sportovně elegantní klasiku

Co je typické pro náramkové hodinky Casio Edifice?

  • masivní pouzdro
  • řemínky z nerezavějící oceli
  • chronografový ciferník
  • výrazná luneta, boční tlačítka a korunka
  • použití nejnovějších technologií (Bluetooth, světový čas, alarm,)
  • přijatelná cena
  • kombinace analogového a digitálního displeje
  • výrazné ukazovatele na cifernících
  • jemné barevné detaily na ciferníku

Jaký je pohon hodinek?

Jak uvádějí oficiální zdroje, hodinky jsou poháněny baterií, nebo sluneční energií. Hodinky poháněné sluncem nazývaným Tough Solar. Extra třídou hodinek z této edice je modelová řada Waveceptor. Ta je známá pokročilou kalibrací prostřednictvím rádiových vln.

Aká je ich cena?

Cena hodinek je opravdu přívětivá. Nejlevnější a zároveň nejjednodušší modely z této edice začínají cenově od 1300 Kč. Ty nejpokrokovější hodinky z této edice se pohybují v cenovém rozmezí 7 500 Kč – 10 500 Kč.

Verdikt

Pokud toužíte po trvanlivých hodinkách, které vás zaujmou nejen svou elegancí, sportovním duchem ale i těmi nejmodernějšími technologiemi, zvolte si hodinky právě z této edice. Jsou pokrokové a vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů.Pokud jste skutečný fanoušek japonské značky, nenechte si ujít její další nepřehlédnutelné modely. Inspirujte se naším výběrem. Více zajímavých informací o této modelové řadě najdete na oficiální stránce výrobce.

Naše hodnocení:
5/5

Stylové modely náramkových hodinek Casio Edifice​

Casio Edifice

EF-552-1AVEF

Casio Edifice EF-552-1AVEF​

Casio Edifice

EFR-539D-1AVUEF

Casio Edifice EFR-539D-1AVUEF​

Casio Edifice

EFV-540DC-1AVUEF

Casio Edifice EFV-540DC-1AVUEF​

Casio Edifice

EFR-556PC-2AVUEF

Casio Edifice EFR-556PC-2AVUEF​

Nejnovší články z magazínu