Pánské hodinky Citizen

Oficiální stránka: https://www.citizen.co.jp

Značka Citizen je určena pro všechny muže, kteří očekávají od svých hodinek tu nejvyšší možnou kvalitu. Právě kvalita, inovativnost a zaměření se na detail patří k jedněm z největších předností hodinek Citizen. Tato tradiční japonská značka vyrábí sportovně-elegantní pánské hodinky, jejichž typickým znakem je symbol Eco-Drive na jejich ciferníku. Ten značí to, že hodinky pohání solární pohon. Právě zmíněnou technologii Eco-Drive se značka proslavila ve světě hodinek.

O značce Citizen:

Historie značky se píše již od roku 1930. Právě v tomto roce spojili síly japonští a švýcarský investoři. Výsledkem této důmyslné spolupráce je dnes již stabilní značka Citizen. Ta se nezaměřuje pouze na výrobu hodinek, ale i jiné malé elektroniky. Vedení firmy sídlí v současnosti v japonském městě Tokyo a její nedílnou součástí je i americká značka hodinek Bulova.

Vždy o jeden krok vpřed před konkurencí. Právě technologický pokrok je typickým znakem výrobků produkovaných pod křídly značky Citizen. Značce patří několik prvenství a důmyslných patentů v oblasti hodinářského průmyslu. Tím nejznámějším je jistě patentovaný solární pohon hodinek Eco-Drive, ale i unikátní technologie rádiově řízených hodinek. Značka je známá i vynálezem jedněch z nejtenčích baterií do hodinek.

Čím jsou typické pánské hodinky Citizen?

  • kvalitní zpracování
  • masivní pouzdra
  • ciferníky s typickými výraznými chronografy
  • unikátní technologie (Eco-Drive)
  • technologický pokrok

Jaká je cena hodinek Citizen?

Pánské hodinky Citizen rozhodne nezařazujeme do kategorie fashion hodinek. Jelikož se jedná o skutečně pokrokovou značku, tato skutečnost se odráží i na jejich ceně. Ta sice při nejlevnějších modelů začíná na hodnotě cca 1800 Kč, najdete i špičkové modely s cenovkou přesahující několik tisíc eur. Značka však uspokojí každého zákazníka, proto nabízí i různé cenově dostupné modely. Ty jsou nabité technologiemi a jejich cena se pohybuje v rozmezí od 7800 do 13 000 Kč.

Kvalitní pánské hodinky Citizen

Citizen

AT9036-08E

Citizen AT9036-08E

Citizen​

AT9030-55L

Citizen AT9030-55L

Citizen​

CB0010-88L

Citizen CB0010-88L​

Citizen​

CA4210-16E

Citizen CA4210-16E​

Další značky pánských hodinek:

Nejnovší články z magazínu