Pánské hodinky Police

Jen malé množství značek, vyrábějících módní hodinky pro pány, má tak osobitý styl jako právě značka Police. Její hodinky lze rozpoznat téměř okamžitě. Jejich charakteristickými rysy jsou velké ciferníky, neobvyklé barevné kombinace či nepřehlédnutelné tvary. Pánské hodinky Police nejsou pro každého. Své místo si najdou zejména na zápěstí mužů, kteří se nebojí projevit svůj styl a naplno vyjádřit svou osobnost. Značka se v případě svých pánských modelů nebojí experimentovat. Důkazem jsou extravagantní kousky, kterými je nabídka značky Police doslova nabitá.

Design pánských hodinek Police lze označit za sportovně – elegantní. Ciferníky jsou obvykle obohacené o funkční chronografy, výrazné ukazatele a propracované vzory v pozadí. Natrefit se dá na modely s rozličnými motivy, jako například ciferník se vzorem lebky, který je jedním z typických znaků pánských hodinek Police. Pány určitě nezklamou ani řemínky, jejichž spektrum je skutečně rozmanité. V nabídce jsou modely s koženým, kovovým či shark mesh řemínkem. Stejně jako ciferníky i řemínky hodinek vynikají svým detailním zpracováním.

O značce Police

Značka je původem z Itálie a ve světě prorazila zejména v oblasti výroby stylových pánských a dámských módních doplňků. Její úspěšné podnikatelské tažení začalo v roce 1997, kdy na trh uvedla svoji kolekci parfémů. V roce 2003 se do portfolia jejích produktů zařadily také náramkové hodinky a o 10 let později i první kolekce oděvů. V současnosti nabízí Police módní kousky a doplňky téměř ze všech oblastí módy. Kromě již jmenovaných náramkových hodinek, parfémů a oděvů vyrábí také šperky, peněženky a batohy. Velké úspěchy sklízí značka i se svými kolekcemi slunečních brýlí, které jsou stejně jako hodinky Police velmi oblíbené právě kvůli svému jedinečnému stylu a zpracování. Značka v rámci svých marketingových aktivit často využívá spolupráce se známými osobnostmi. Její módní kousky se v minulosti objevily na takových zvučných jménech jako David Beckham, George Clooney, Neymar Jr., či v současnosti jezdec formule F1 Lewis Hamilton.

Charakteristické rysy pánských hodinek Police

  • extravagantní design
  • propracované ciferníky plné nejrůznějších vzorů
  • rozmanité barevné kombinace
  • velká a masivní pouzdra hodinek

Cena pánských hodinek Police

V oblasti hodinek se značka se zaměřuje na výrobu módních hodinek, čemuž odpovídá také jejich cena. Nejlevnější modely značky je možné koupit již od 1 400 Kč a u dražších modelů se může cena vyšplhat až na úroveň 4 000 Kč.

Další značky pánských hodinek:

Nejnovší články z magazínu