Autentické, originální a rebelské – takové jsou pánské hodinky Police

Pánské hodinky Police - historie značky a modely
Sdílejte
LinkedIn

1983 – právě tomuto roku do jisté míry vděčí pánské hodinky Police za svou nynější přítomnost na celosvětovém trhu. Sice se v té době ještě nepyšnily svou existencí, ale pod značkou Police se začaly prodávat sluneční brýle. A později přišly na scénu právě autentické, originální a rebelské pánské hodinky Police.

Obsah článku

Začátky se slunečními brýlemi

Psal se rok 1983 a v Itálii spatřily světlo světa unisex sluneční brýle značky Police. Dá se říci, že tento netuctový brand od samých počátků zaujal na světovém trhu takříkajíc vlastní místo. Sice šlo o italskou společnost, ale v očích zákazníků měla evokovat americký životní styl – takzvaný „on the road“, a zároveň symbolizovat městského ducha New Yorku.

Značka Police začínala prodejem slunečních brýlí

Cesta za určováním životního stylu

V průběhu let společnost Police budovala svoji rostoucí identitu a pozici. Pokud řekneme, že „znovu objevila sama sebe“, nebudeme přehánět. Při transformaci jednoduché značky slunečních brýlí do koncernu, který v současnosti určuje životní styl, se totiž rozšířila o celou řadu módních doplňků, jakými jsou například parfémy, šperky, kožené výrobky a také výše zmiňované pánské hodinky Police. Samozřejmě, všechny tyto kousky kladly silný důraz nejen na osobitý vzhled, ale rovněž na jedinečnou osobnost svých budoucích majitelů, kterými měli být mladí a autentičtí rebelové sledující trendy. Doplňky Police jim měly pomoci vyniknout svou nenapodobitelnou originalitou a jedinečným vkusem.

Jazyk svobody a rebelie

Tak jako v minulosti, i nyní mluví značka Police jazykem svobody a rebelie. Módní doplňky Police včetně pánských hodinek, jsou odvážné stylem, inovativností a průkopnickým designem. Nošením kousků s logem Police každý vyzdvihuje svou vlastní osobnost, odvážnost a odhodlání. Nelze se proto divit, že produkty z portfolia Police jsou dnes distribuované ve více než 80 zemích napříč těmi největšími světovými velkoměsty.

Modré pánské hodinky Police

Věděli jste, že pod rozkvět značky Police se „ambasadorsky“ podepsala i taková známá jména, jako například Bruce Willis, George Clooney, David Beckham, Antonio Banderas, Neymar či Lewis Hamilton?

Vybíráme pánské hodinky Police

A na závěr si dovolíme odbočit od historie a obecných faktů přímo k pánským hodinkám Police. Ukrývají totiž mnoho zajímavých kousků, které si zaslouží pozornost. My jsme pro vás vybrali tyto tři modely:

Pánské hodinky Police Belmont PL15970JSUR/02

Přednosti:

  • nerezové pouzdro s pozlaceným růžovým zlatem na povrchu
  • 24hodinový subciferník
  • duální čas
  • ukazatel dní v týdnu

Pánské hodinky Police PL15530JS/57AM

Přednosti:

  • nerezové provedení
  • extravagantní, výrazný a netuctový design

Pánské hodinky Police Vigor PL15381JSBZ/03

Přednosti:

Na trhu však najdete i mnohé jiné pánské hodinky Police, které rozhodně zaujmou svým originálním provedením. Které si nakonec vyberete?

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE