Pánské hodinky Victorinox

Oficiální stránka: https://www.victorinox.com/global/en

Pánské hodinky Victorinox se hrdě pyšní označením „švýcarské“. I když se značka proslavila zejména výrobou skvělých armádních nožů typické tmavě červené barvy, své jméno si dokázala vybudovat také v oblasti náramkových hodinek. Hodinky Victorinox jsou věrné své historii, která je úzce spojena s vojenstvím a armádou. Hodinky této švýcarské značky mají nezaměnitelný armádní look, kvalitní zpracování a právem se označují známkou „Swiss Made“.

O značce Victorinox

Značka Victorinox byla založena již v roce 1884 Karlem Eisnerem v mekce hodinářství – ve Švýcarsku. Proslavila se výrobou multifunkčních vojenských nožů, které byly dokonce dodávané švýcarské armádě. Značka později rozšířila své portfolio výrobků a na trh uvedla vojenské hodinky. Ty se pyšní prestižním označením “Swiss Made”, na které mají nárok pouze značky splňující určité konstrukční předpoklady.

Hodinky Victorinox

Švýcarské hodinky Victorinox jsou vyráběné z kvalitní oceli, obvykle jsou poháněny strojky švýcarské výroby, mají odolné safírové sklíčko a armádní vizuál, který je jen velmi obtížně zaměnitelný.

Charakteristické rysy pánských hodinek Victorinox

  • označení “Swiss Made”
  • vysoká odolnost
  • safírové sklíčko
  • nepřehlédnutelný armádní look

Jaká je cena hodinek Victorinox?

Za vyšší kvalitu je třeba si připlatit a platí to zejména v oblasti švýcarských hodinek. Hodinky Victorinox startují svou cenu na úrovni zhruba 5 000 – 6 500 Kč. I ty nejlevnější modely značky však překvapí kvalitními materiály či použitím safírového ochranného sklíčka. V případě dražších armádních modelů se může cena hodinek Victorinox vyšplhat až na úroveň 18 000 Kč +.

Další značky pánských hodinek:

Nejnovší články z magazínu