6 TOP značek švýcarských hodinek

Podívali jsme se na ty nejvíce ikonické švýcarské hodinky
Share on facebook
Sdílejte
Share on linkedin
LinkedIn

Označení „Swiss Made“, resp. vyrobené ve Švýcarsku, není ve světě hodinek jen bezvýznamným slovním spojením. Právě naopak – taková „nálepka“ na hodinkách je jednoznačnou zárukou kvality hodinky Tissot. Jednoduše, švýcarské hodinky mají dlouhodobou tradici, přičemž jsou často brány jako synonymum luxusu.

Obsah článku

TOP švýcarské hodinky

Historie švýcarských hodinek je taková bohatá, že vybrat jen několik značek, které ji tvoří, se jeví jako nesplnitelný úkol. Seskupili jsme však 6 značek, které vás rozhodně jen tak neomrzí. Mezi headlinery následujících řádků najdete nejen kvalitu a luxus, ale rovněž výše zmiňovanou cenově dostupnější kategorii. Toto jsou TOP švýcarské hodinky.

Švýcarské Hodinky IWC

Příběh hodinek IWC začal psát své první řádky ještě v roce 1868. Od té doby se značka IWC vypracovala v očích veřejnosti na uznávanou společnost, která produkuje vysoce kvalitní hodinky s důrazem na nejvyšší možné technické standardy. Zajímavostí je, že v roce 1993 přibyly v jejím portfoliu jedny z nejkomplikovanějších náramkových hodinek v celé historii. Nesou označení „Destriero Scafusia“. V současnosti najdete v nabídce značky IWC elegantní, potápěčské i letecké hodinky, které jsou nedílnou součástí společnosti již od 30. let 20. století.
Kvalitní švýcarské hodinky značky IWC - Schaffhausen

Zdroj: https://www.iwc.com/

Švýcarské hodinky Tissot

První hodinky Tissot, konkrétně kapesní, spatřily světlo světa již v roce 1853. Bylo to vlastně v témže roce, kdy se ve švýcarském Le Locle založila i samotná společnost. Postupem času se značka Tissot vybudovala na jednoho z největších průkopníků hodinářského umění na světě. V současnosti má reputaci kvalitních a zároveň cenově dostupných hodinek, které jsou v mnoha případech laděné do elegantně-sportovních tónů. Koneckonců, vždyť hodinky Tissot jsou celosvětově známé i kvůli sponzoringu mnoha sportovních akcí.

Náš tip: Přečtěte si více o švýcarských hodinkách Tissot, které si zaslouží vaši pozornost.
Švýcarské hodinky Tissot jsou celosvětově uznávaným výrobcem náramkových hodinek

Hodinky Breitling

V souvislosti s TOP švýcarskými hodinkami nelze opomenout ani legendární značku Breitling, která byla založena v roce 1884. Její repertoár je nabitý špičkovými chronografovými pilotkami, které ocení zejména praví hodinka fajnšmekři. Hodinky Breitling jsou specifické nejen excelentními a špičkovými funkcemi, ale zároveň i jedinečným sportovně laděným lookem.
Švýcarské hodinky inspirované letectvem - značka Breitling

Zdroj: authenticwatches.com

Švýcarské hodinky Omega

Už jen skutečnost, že jde o oficiálního partnera NASA, naznačuje určitou výjimečnost. A opravdu je tomu tak. Hodinky Omega totiž patří mezi to nejluxusnější, co můžete ve světě hodinek najít. Bodejť by také ne, když hovoříme o náramkových hodinkách, které se jako první podívali na Měsíc. Obecně můžeme konstatovat, že pro značku Omega je charakteristická produkce kvalitních, luxusních a sportovně-elegantních hodinek, které splňují ty nejpřísnější technické parametry.

Zdroj: omegawatches.com

Hodinky Rolex

Podobně jako společnost Omega, i značka Rolex nabízí světu jedny z nejkvalitnějších a zároveň nejluxusnějších náramkových hodinek. Za globálním úspěchem této ženevské společnosti stojí nejen výroba mimořádně propracovaných kousků, ale také fantastický marketing. Jeho příkladem je snad nesčetné vzpomínání hodinek Rolex v různých filmech a seriálech. Každopádně, skvělé PR není v tomto případě žádnou zástěrkou kvalitních švýcarských hodinek.
Jedny z nejluxusnějších hodinek na světě - švýcarské hodinky Rolex

Zdroj: diamondsourcenyc.com

Švýcarské Hodinky TAG Heuer

V rámci seznamu TOP švýcarských hodinek nesmíme vynechat ani značku TAG Heuer. Její sídlem je město La Chaux-de-Fonds, ve kterém odstartovala i cesta hodinek Festina. Společnost TAG Heuer sice vyrábí výborně vypadající elegantní hodinky, ale její hlavní doménou je produkce sportovních kousků. Tuto skutečnost jen potvrzují spletité cestičky s motorsportem, jako je tomu i při hodinkách Tissot. V případě značky TAG Heuer však jde o partnerství s královnou motoristického sportu – F1.

Tip na závěr: Podívejte se i na další značky, které produkují nejlepší švýcarské hodinky.

Hodinky TAG Heuer - synonymum kvality a luxusu

Zdroj: tagheuer.com
Titulní fotka: pixabay.com

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Share on facebook
Sdílejte

DALŠÍ Z KATEGORIE

Scroll to Top