Pánské hodinky Zeppelin

Oficiální stránka: https://www.pointtec.de/zeppelin/en/

Pánské hodinky Zeppelin nejsou ve světě hodinek žádným nováčkem. Své jméno nesou po značce vzducholodí Zeppelin, která vyráběla monstrózní vzducholodě brázdící nebesa přes 100 let dozadu. Hodinky se vyznačují kvalitním řemeslným zpracováním a detaily na té nejvyšší úrovni. Značka je úzce propojena s letectvem, na což velmi ráda odkazuje prostřednictvím svých modelů. Ty nesou často jména po těch nejznámějších modelech vzducholodí, jako například Graf Zeppelin, LZ 127 Graf Zeppelin či LZ 129 Hindenburg.

O značce Zeppelin

Historie německé značky Zeppelin sahá až do roku 1900, kdy byl tento název výhradně propojený s masivními vzducholoděmi. O téměř 100 let později získala právo na tento název německá společnost PointTec, která je známá výrobou dalších leteckých hodinek – sesterskou značkou Junkers. Výroba hodinek pod značkou Zeppelin vznikla v roce 2002 a trvá až dodnes.

Německé hodinky Zeppelin jsou poháněny baterií, ale i automatickými strojky značek Miyota a Ronda. Vyznačují se výrazným retro designem chronografových ciferníků. Nechybí ani řemínky z kvalitní ušlechtilé kůže či nerezavějící oceli.

Čím jsou typické pánské hodinky Zeppelin?

  • odkazem na bohatou historii značky Zeppelin
  • kvalitním německým zpracováním
  • chronografovými ciferníky s nepřehlédnutelným retro designem
  • označením edic hodinek podle názvů vzducholodí

Jaká je cena hodinek Zeppelin?

Pánské hodinky Zeppelin uspokojí každý typ zákazníka. Značka vyrábí levnější hodinky, jejichž cena začíná na úrovni 3800 – 4500 Kč. Pro náročnější zákazníky má značka připraveny top modely s automatickým pohonem, jejichž cena může dosahovat hranici 38 – 52 000 Kč.

Letecké hodinky Zeppelin

Zeppelin

7642-5

Zeppelin 7642-5​

Zeppelin

7690-1

Zeppelin 7690-1

Zeppelin

7084-2

Zeppelin 7084-2

Zeppelin

CA4210-16E

Zeppelin 7620M-1

Další značky pánských hodinek:

Nejnovší články z magazínu