Pánské kotníkové boty. Elegantní boty pro každodenní nošení

Pánské kotníkové boty
Sdílejte
LinkedIn

Jestliže chcete být v letošní zimní sezóně trendy, zkuste vsadit na pánské kotníkové boty. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle jakých kritérií elegantní vyšší boty vybírat, abychom docílili dokonalého outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Obsah článku

Jaké vlastnosti by měly mít kvalitní pánské kotníkové boty?

Pánská kotníková obuv by neměla chybět v šatníku žádného trendy muže. Hodí se např. i na každodenní nošení. Kotníkové kousky by však měly disponovat důležitými vlastnostmi. Mezi ně patří např. voděodolnost a větruvzdornost. Také je dobré, aby byly pánské vyšší boty oděruodolné. Díky zmíněným vlastnostem budou muži v suchu a v teple za každého počasí. Kotníkové boty pro muže mohou mít mnoho podob. Pánové si oblíbili zejména kousky z pravé hladké kůže. K dostání jsou i boty z broušené kůže nebo v imitaci kůže. Zmíněné modely obuvi můžete sehnat také v obchodech CCC. K mání jsou tu i boty s tzv. elastickým prvkem. Kotníkové boty by pak měly mít i vhodně odpruženou podrážku, která zvládne tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Díky tomu se budete cítit s každým nášlapem jako v bavlnce. Vaše kotníkové boty pak nezapomeňte sladit s dalšími módními doplňky. A to nejen barvou, ale i strukturou. O tom už více v následujících odstavcích.

Jaké barvy a materiály pánské obuvi budou v letošní sezóně v kurzu?

Pokud chceme jít tzv. s dobou, měli bychom se zaměřit i na módní barvy a materiály pro danou sezónu. V letošní sezóně budou hrát prim zejména přírodní a pastelové odstíny barev. Krémové, zelené i oříškové kotníkové boty pro muže tak budou správnou volbou. Vyhýbat se pak pánové nemusí ani staré dobré černé nebo bílé klasice. Černé a bílé boty mají tu výhodu, že zapadnou i do kapsulového šatníku. Jsou elegantní a z módy nevychází. Muži je pak mohou vkusně zakomponovat i do outfitů s oděvy se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí a květinové. Nebojte se hrát si s barvami a experimentovat! Pánské kotníkové boty v zmíněných odstínech jsou k dispozici také na e-shopu CCC. Tady si přijde na své každý milovník módy. Zaměříme-li se na materiály kotníkové obuvi, budou v kurzu ty přírodní. Obuv z přírodní kůže má mnoho výhod. Je nejen vysoce módní a stylová, ale také tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života propagují ty největší módní světové značky. Určitě si tak mezi koženými modely vyšší kotníkové obuvi vyberete i vy!

Kotníkové boty pro pány

K jakým oděvům a módním doplňkům kombinovat kotníkové boty pro muže?

Ke kotníkové obuvi pro muže se skvěle hodí kalhoty se zúženou nohavicí. Díky praktickému zúžení totiž vyniknou boty v celé své kráse. Muži mohou zvolit trendy džíny s vysokým pasem, ale i plátěné kalhoty. Výběr záleží jen na nich a na jejich jedinečném vkusu. Pokud sáhnete po kožené kotníkové obuvi, dolaďte outfit i dalšími koženými doplňky. Ty by pak měly mít nejen podobnou či stejnou barvu, ale také strukturu. Jak říká známé módní pravidlo, hladké patří k hladkému a broušené zase k broušenému. V kurzu je pak i kotníková obuv s elastickým prvkem. Zde pak mohou muži volit i látkové módní doplňky.  Kotníková obuv v syntetickém i v koženém provedení je k dostání i v kamenných prodejnách CCC. K mání jsou tu i módní doplňky.   

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE