Vybíráme cenově dostupné pánské hodinky k obleku

Hledáte stylové pánské hodinky k obleku?
S obleky se nejlépe kombinují hodinky s koženými řemínky.
Řemínek hodinek by měl mít barvu bot a opasku.
Skvělé hodinky k obleku produkují značky jako Emporio Armani, Festina či MVMT.
Sdílejte
LinkedIn

Pánský oblek je od nepaměti jedním z nejvýraznějších vyjádření pánské elegance. Pravděpodobně budete s námi souhlasit, když řekneme, že jeho kouzlo častokrát spočívá v drobných detailech. Boty, pásky, manžetové knoflíky či v neposlední řadě hodinky dokáží perfektně podtrhnout eleganci celkového outfitu a dodat mu pověstnou originalitu. Spojit však všechny tyto doplňky do jednoho setu spolu se samotným oblekem, který nemusí být nejlevnější, může být finančně náročné. Proto jsme pro vás vybrali pánské hodinky k obleku, které jsou cenově dostupné.

 

Obsah článku

Jak si vybrat pánské hodinky k obleku?

Nejlepší pánské hodinky k obleku budou přirozeně odvíjet od samotného obleku a dalších doplňků. S obleky se nejlépe kombinují hodinky s koženými řemínky. Obecným pravidlem je, že řemínek hodinek by měl být v identické, resp. co nejpodobnější, barvě bot a opasku. Pověstnou třešničkou na dortu dokonalého outfitu by bylo, kdyby jste dokázali barveným a materiálovým provedením sladit kovovou část hodinek s manžetovými knoflíčky a přezkou na opasku.

Z předešlých slov je tedy zřejmé, že nemůžeme jen tak halabala ukázat na konkrétní model hodinek a prohlásit, že tyto jsou ideální volbou k obleku. Museli bychom totiž znát přesné pozadí celého outfitu. Přesto vám však můžeme dát pár doporučení, kterými byste se měli při výběru hodinek k obleku řídit. Například, víte, jaké hodinky se perfektně hodí k modrému obleku?

Zapamatujte si: Nezapomínejte, že ve všech případech, kromě barvy obleku, byste měli ladit řemínek k barvám ostatních doplňků.

Pánské hodinky jsou neodmyslitelným doplňkem k obleku

Které značky produkují cenově dostupné pánské hodinky k obleku?

Jak jsme již naznačili o něco výše, pánský oblek spolu se všemi módními doplňky nemusí být levnou věcí. Jaké hodinky s dostupnou cenovkou tedy vybrat k obleku? Podívali jsme se na značky, jejichž modely se pohybují v průměru 100 EUR, navzdory čemuž však neztrácejí na kvalitě.

Pánské hodinky Emporio Armani

Pánské hodinky Emporio Armani jsou jakýmsi symbolem luxusu a italské elegance. Koneckonců, kdo by neznal značku legendárního módního návrháře Giorgia Armaniho, o kterém platí totéž, co o jeho hodinkách? I když se nachází v portfoliu společnosti Emporio Armani mnoho modelů s ocelovými náramky, najdete v něm také pár úžasných kousků s koženými řemínky. Kromě toho, v případě značky Emporio Armani byste neudělali krok vedle, ani kdybyste si k obleku vybrali některé z hodinek s ocelovým náramkem. Vyznačují se totiž čistými liniemi, díky čemuž perfektně zápas k sportovně-elegantním outfitem. 

Pánské hodinky Festina

Na sportovní eleganci plynulým způsobem navážeme pánskými hodinkami Festina. Ty jsou sice ve světě známé zejména ryzeji sportovními kolekcemi, čehož důkazem jsou například modelové řady The Originals či Chrono Bike, ale nechybí jim ani elegantní kousky. Kromě toho, ambasadorem společnosti Festina je světoznámý skotský herec Gerard Butler, který je sám o sobě velkým elegánům. Určitě proto podívejte i do nabídky této značky – najdete v ní elegantní hodinky s černými i hnědým koženými řemínky.

Pánské hodinky MVMT

Když přemýšlíme nad tím, jaké hodinky vybrat k obleku, nemůžeme opomenout ani pánské hodinky MVMT. Proč? Vždyť samotná značka MVMT byla postavena na tom, že hodinky by neměly zruinovat rozpočet zákazníka. Právě proto se výborně hodí do našeho seznamu, ve kterém vybíráme cenově dostupné modely. V repertoáru společnosti MVMT najdete desítky pánských hodinek k obleku, které zaručeně osvěží váš elegantní outfit, aniž byste museli investovat obrovskou sumu.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE