Jacques Lemans – kvalitní hodinky za přijatelnou cenu

Kvalitní rakouské hodinky Jacques Lemans
Rakouska značka přináší na trh kvalitního hodinky už přes čtyřicet let
Je známá i svou spoluprací s prestižními závody Formule F1
Poradíme Vám jak a kde koupit hodinky JL se slevou 25%
Sdílejte
LinkedIn

Společnost Jacques Lemans je mezinárodním výrobcem hodinek a šperků se sídlem v Rakousku. Byla založena v roce 1975 s cílem vytvořit stylové a kvalitní švýcarské hodinky za přijatelnou cenu. Dnes jsou hodinky Jacques Lemans prodávány ve více než 120 zemích po celém světě, kde si úspěšně našli mnoha milovníků a fanoušků.

Obsah článku

Stylové a kvalitní hodinky Jacques Lemans

Nesporný úspěch značky Jacques Lemans je postaven na jasné filozofii – nejlepší kvalita a výroba za přijatelnou cenu. Hodinky a šperky Jacques Lemans jsou fantastické díky prémiové výrobě, absolutní spolehlivosti, inovativní technice a stylové eleganci. Velké oblibě se těší zejména dámské a pánské hodinky Jacques Lemans – jmenovitě kolekce jako Classic, Sports, Ceramic zda Automatic.

  • Jacques Lemans Classic – klasické elegantní dámské a pánské hodinky.
  • Jacques Lemans Sports – sportovněji a robustnější modely.
  • Jacques Lemans Ceramic – spolehlivé hodinky z nerezavějící oceli.
  • Jacques Lemans Automatic – hodinky s automatickým pohonem.

Zaujímavost

Věděli jste, že v roce 2006 získala společnost Jacques Lemans exkluzivní licenci na hodinky F1 přímo od někdejšího šéfa F1 Bernieho Ecclestona? Bylo to vůbec poprvé v historii, co nějaká společnost dostala výhradní právo používat značky F1. Mimochodem, licenční smlouva mezi Jacques Lemans a F1 byla podepsána 20. ledna 2006 v rakouském Sankt Veit za přítomnosti zmíněného Bernieho Ecclestona a generálního ředitele JL Alfreda Riedla.

Hodinky Jacques Lemans byly exkluzivním partnerem závodů formule F1

Jacques Lemans – hodinky pro každého

Společnost Jacques Lemans se iv důsledku svého mezinárodního rozhledu stala jedním z nejuznávanějších jmen ve svém oboru. Díky rozsáhlému a širokému produktovému portfoliu nabízí dámské a pánské hodinky pro každého člověka – a to nejen z pohledu ceny, ale také z pohledu designového provedení. Jednoduše, z portfolia Jacques Lemans si dokážete vybrat takové hodinky, které budou perfektně vyhovovat vašim osobním touhám a preferencím. Jak jednou uvedl sám Alfred Riedl, dámské i pánské hodinky Jacques Lemans jednoznačně představují nejlepší volbu ve své cenové oblasti – a to díky neuvěřitelně vysokým požadavkům na design, vynikajícímu řemeslnému zpracování a široké nabídce modelů.

Kde koupit levné hodinky Jacques Lemans?

Od svého vzniku se společnost Jacques Lemans pustila do mnoha mezinárodních spoluprací, díky čemuž je dnes zastoupena ve více než 120 zemích po celém světě. Problém s dostupností hodinek Jacques Lemans tak nepřipadá v žádném případě v úvahu. Nicméně, vzhledem k tomu, že je zcela přirozené hledat na trhu tu nejvýhodnější nabídku, máme pro vás skvělý tip, kde koupit opravdu levné hodinky Jacques Lemans za přímo likvidační ceny. 

Než vám zmíněnou nabídku konkretizovat, nám ale nedá neupozornit na jeden detail. Náramkové hodinky, bez ohledu na to, zda jde o značku Jacques Lemans, byste měli vždy kupovat z ověřených a seriózních e-shopů. Samozřejmě, nemluvě o autorizovaných webech výrobců či kamenných prodejnách. Každopádně, sázkou na jistotu je v souvislosti s koupí hodinek a šperků e-shop Timestore. No a právě na jeho stránkách probíhá aktuální až
hříšně výhodná akce na hodinky Jacques Lemans. V čem spočívá? 

Stačí zadat kód JL25 přímo v nákupním košíku při zpracování vaší objednávky a bude vám automaticky odečteno 25% z ceny hodinek. Pozor, tato neskutečně výhodná extra sleva platí pouze na koupi produktů Jacques Lemans. Co však nesmíme opomenout, je jedna skutečnost. Zmíněná extra sleva se vztahuje i na již zlevněné produkty. To znamená, že když najdete v e-shopu timestore.cz pánské či dámské hodinky Jacques Lemans se slevou například 40 až 50% (a věřte nám, že je tam najdete), s kódem JL25 jejich výslednou cenu ještě okrešete o dalších 25 %.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE