Dámské hodinky Gant

Oficiální stránka: https://www.gant.com

Kterými slovy by se dal co nejlépe popsat charakter dámských hodinek Gant? Nedá nám nezmínit zejména jejich originální zpracování a elegantní vzhled. Tyto minimalistické módní hodinky jsou sice možná na první pohled nenápadné, to však neznamená, že na vašem zápěstí zůstanou nepovšimnuty. Hodinky si zachovávají svůj decentní charakter už léta. Takové jsou však dámské hodinky Gant. Nepřizpůsobují se aktuálním módním trendům a nechtějí zbytečně vyčnívat. Jejich úkolem je doplnit jakýkoliv váš elegantní outfit a být jeho nedílnou součástí.

O značce Gant:

Americko-švédská značka Gant pochází z amerického města New Haven a byla založena v roce 1949. V současnosti však vedení značky sídlí ve městě Stockholm a právě tomu vděčí za mezinárodní přívlastek. Původně se značka zaměřovala na výrobu košil, které se vyznačovaly vysokou kvalitou a zpracováním s originálními prvky. V roce 1980 značka vstoupila se svými výrobky na mezinárodní trhy, což jí umožnilo dále růst. Během několika let si značka Gant vybudovala status výrobce prémiového oblečení, přičemž se jí i po desetiletích daří na trh přinášet velmi kvalitní kousky. V současnosti nabízí široké spektrum módního a sportovního oblečení, včetně obuvi, spodního prádla a různých doplňků jako hodinky či šperky.

Co charakterizuje dámské hodinky GANT?

  • elegantní vzhled
  • vlastní styl, který nepodléhá aktuálním trendům
  • jednoduché a minimalistické zpracování

Jaká je cena hodinek Gant?

Cena dámských hodinek GANT je podobně jako u jiných fashion hodinkách velmi dostupná a při těch nejlevnějších kouscích začíná na úrovni cca 1 300 Kč. Dražší modely dámských hodinek GANT se pohybují na úrovni od 2500 do 4000 Kč.

Elegantní dámské hodinky Gant

Gant

GT035008

Gant GT035008

Gant

W11403

Gant W11403

Gant

GTAD08400299I

Gant GTAD08400299I​

Gant

GT045003

Gant GT045003

Další značky dámských hodinek:

Nejnovší články z magazínu