Dámske hodinky Skagen

Oficiální stránka: https://www.skagen.com

Značka Skagen pochází z Dánska a svého skandinávského ducha vnesla i do svých produktů. Dámské hodinky Skagen sice mohou na vás na pohled působit trochu „bez-emočně“, nenechte se však zmást. Značka se pyšně hlásí ke svému původu, což se odrazilo i na jejich vzhledu. Jsou minimalistické a zároveň plné nepřehlédnutelných detailů. Jsou jemné a zároveň chladné jako vody Baltského moře. Zamilujete si je i vy stejně tak, jako tisíce dám široce po světě?

O značce Skagen:

Společnosť Skagen Denmark uvádí svůj vznik do roku 1989 a je pojmenována podle města Skagen, které je také nejsevernější město v Dánsku. Kromě značkových hodinek vyrábějí šperky, kabelky a další módní doplňky. Značka se v roce 2012 stala součástí Fossil Group a tedy výroba její hodinek spadá do kompetencí této populární americké značky. Více informací o této skandinávské značce najdete na její oficiální stránce.

Čím jsou typické dámské hodinky Skagen?

  • minimalistický design
  • jemné a velmi přesné linie
  • důraz na detail
  • názvy kolekcí podle severských jmen

Jaká je cena hodinek Skagen?

Cena Skagen hodinek je stejně jako u jiných minimalistických značkách velmi příznivá. Nejlevnější modely značky začínají na ceně cca 1 500 Kč

Stylové dámské hodinky Skagen

Skagen

SKW2340

Skagen SKW2340​

Skagen​

SKW2307

Skagen SKW2307​

Skagen

SKW2147

Skagen SKW2147​

Skagen

SKW2699

Skagen SKW2699

Další značky dámských hodinek:

Nejnovší články z magazínu