Dámské hodinky – smart hodinky Falster. Co všechno ukrývá značka Skagen?

Dámské hodinky Skagen jsou smarthodinky pro každou moderní ženu
Hodinky Skagen jsou inspirovány malou rybářskou vesničkou z nejsevernější části dánského poloostrova.
Popisuje jejich jednoduché provedení, minimalistický styl a jemná elegance.
Značka Skagen produkuje i stylové smarthodinky.
Sdílejte
LinkedIn

Značka Skagen je na trhu hodinek více než zajímavým zjevem. Její příběh, který byl inspirován malou rybářskou vesničkou z nejsevernější části dánského poloostrova, se píše již více než 30 let. Za ten čas si dámské hodinky Skagen získali množství oblíbenkyní. Portfolio této cenově dostupné značky cílí především na něžnější pohlaví, čehož důkazem je i bohatá nabídka šperku – od náušnic přes náramky až po náhrdelníky. Zvláštní pozornost si však zaslouží i inovativní smart hodinky Falster. Co všechno ještě ukrývá značka Skagen?

 

Obsah článku

Nahlédnutí do historie značky Skagen

Za kreativní energií, zanícením, hravou módou a v neposlední řadě dostupnou cenovkou značky Skagen stojí dánský pár Henrik a Charlotte Jorst. Tato dvojice založila společnost ještě v roce 1989, přičemž o 2 roky později prezentovala své vlastní návrhy na veletrhu v New Yorku. Už v té době získala značka inspirována čistotou, krásou a jedinečností skandinávské vesničky pozitivní ohlasy z velké Ameriky.

Věděli jste, že hodinky Skagen  byly paradoxně od svých počátků vyráběny v Hongkongu? Po vytvoření partnerství se společností Fossil Group se však jejich výroba přesunula do Číny.

Jaké hodinky se ukrývají za značkou Skagen?

Pravděpodobně nejhlavnějším ukazatelem dámských hodinek Skagen je jednoduchý, přímo minimalistický, styl, který klade mimořádný důraz na jemnou eleganci. Hodinky Skagen se obecně vyznačují menšími provedeními, což platí nejen v případě ciferníků, ale také v souvislosti s tenčími řemínky, případně náramky. I přesto, že dbají na používání kvalitních materiálů, si stále udržují cenovou dostupnost, díky které dokáží zacílit skutečně široké publikum.

Vybíráme dámské hodinky Skagen

Při pohledu na portfolio značky Skagen je skutečně těžké vybrat kolekci, která by z ostatních nějak vyčnívala. Najdeme v něm totiž několik modelových řad, které si zaručeně zaslouží naši i vaši pozornost. Výborným příkladem jsou hodinky Skagen Aaren Kulor vyznačující se odvážným a hravým používáním barev, což je v podstatě jedním z hlavních znaků celé značky Skagen. V případě kolekce Aaren Kulor vzešla barevná inspirace z ikonických přístavních domečků z kodaňské čtvrti Nyhavn.

Barevné hodinky Skagen Aaren Kulor

Náš tip: Smart hodinky Skagen Falster

Naším speciálním tipem na dámské hodinky Skagen budou smart hodinky Falster. I když nejde o ryze dámskou kolekci, protože si v ní přijdou na své i pánové, ale v době moderních technologií trefí pověstný hřebík po hlavičce. Navíc smart hodinky Falster neignorují ani „fashion“ požadavky. I přesto, že jde o sportovní hodinky, si udržují velmi sympatický a poutavý design.

Moderní dámské smarthodinky Skagen Falster

Nejnovějšími smart hodinkami z dílny Skagen jsou inteligentní hodinky Falster 3, které běží na softwaru Wear OS od Google. Jejich systém je poháněn procesorem Snapdragon 3100. Více se o nich můžete dočíst na oficiální stránce výrobce.

Mohly by vás zaujmout: Když jste se našli v smart hodinkách Skagen Falster, je více než pravděpodobné, že vám budou imponovat i smart hodinky Michael Kors, které stejně lákají nejen funkcemi, ale i designem.

Skandinávské země dobíjejí celosvětový trh

Renomé společnosti Skagen, která sklízí nemalé úspěchy napříč kontinenty, je skutečně výrazné. A i když bylo patřičně posíleny vlivem zpoza moře či z daleké Číny, jde o krásný příklad toho, že abyste udělali díru do světa, můžete hledat inspiraci iv menších a lokálnejších zákoutích Evropy. Abyste si ale nemysleli, že hodinky Skagen jsou jakýmsi náhodným výstřelem, podívejte se například na příběh dánské značky Daniel Wellington. Jednoduše, skandinávské země dobíjejí celosvětový trh hodinek.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE