Hodinky Hamilton: Švýcarské doplňky s puncem originality

Nejznámější hodinky z filmu? Hodinky Hamilton se mezi ně určitě zařadí
Sdílejte
LinkedIn

Hamilton je společnost, která se zabývá výrobou kvalitních hodinek. Sídlí v Bienně, přímo ve Švýcarsku. Hodinky Hamilton se řadí do střední třídy, přičemž ve většině případů se vyznačují automatickými strojky. Značka Hamilton nabízí široký výběr hodinek, které jsou nadčasové a zároveň cenově dostupné. Poznejte tuto společnost o něco blíže díky následujícím řádkům.

Obsah článku

Hodinky Hamilton a jejich bohatá historie

Kořeny této jedinečné značky hodinek sahají za hranice Evropy, a to konkrétně až do USA. Společnost Hamilton však později změnila sídlo, přičemž se kompletně přemístila do města Bienn ve Švýcarsku.

Výroba prvních hodinek Hamilton

Firma Hamilton byla podle několika údajů založena již v roce 1892. O rok později vyrobili zaměstnanci společnosti první hodinky. Říká se, že pánské náramkové hodinky Hamilton, které byly vyrobeny v roce 1893, nabídl majitel této firmy americkým vojenským složkám.

Hodinky Hamilton vás okouzlí svým kvalitním zpracováním

Název společnosti

Zajímavostí je i to, že historie hodinek Hamilton sahá až do roku 1886. V této době totiž koupil továrnu společnosti Lancaster Watch Company Abram Bitner. Po pěti letech tuto společnost odkoupila jiná firma. Původní název měl být Columbian, ale tato značka již byla registrována jinde. Proto majitelé nazvali značku po advokátovi, který se jmenoval James Hamilton. Ten měl původně založit i firmu Lancaster.

Přesnost a spolehlivost na prvním místě

Říká se, že firma Hamilton si spolu s rozšířením železnic udržela až 56 % trhu. Proč tomu tak je? Důvodem jsou zejména železnice, které v těch dobách začaly skupovat veškerou produkci hodinek. Ty vynikaly zejména přesností a spolehlivostí.

Nejdříve byly hodinky Hamilton kapesní, ale postupně přešla společnost na výrobu náramkových hodinek. V současnosti naleznete v nabídce značky i oblíbené potápěčské hodinky. Hamilton jde totiž ruku v ruce s moderní dobou a vždy se zaměřuje na to, co je právě trendové.

Hodinky Hamilton jako součást filmů

Předpokládáme, že ani vy jste ještě neviděli filmového agenta bez hodinek. A v mnoha filmech zdobily zápěstí známých herců právě hodinky Hamilton. Objevily se například ve filmech Muži v černém, Marťan, Avengers či Šanghajský expres. A dokonce byly k vidění i v seriálu Dr. House.

Hodinky Hamilton ve filmu Muži v černém
Zdroj: https://www.islandecho.co.uk/

Cena odpovídá kvalitě

Možná byste tomu na základě předchozích řádků nevěřili, ale cena hodinek Hamilton je skutečně dostupná i pro širokou veřejnost. A to i přesto, že tyto módní doplňky poutají pozornost v mnoha známých filmech a seriálech. A řekněme si narovinu, kdo by nechtěl mít hodinky, které ve filmech nosili i známí herci? Koneckonců, když byly dobré pro ně, proč by nebyly dobré i pro nás, že?

Pokud toužíte po opravdu kvalitních hodinkách, které vynikají přesností a spolehlivostí, vydrží vám dlouhá léta a jejich design rozhodně není pozadu, v tom případě je to jasné. Hodinky Hamilton jsou stvořeny přesně pro vás! Neváhejte si vybrat z široké nabídky modelů různých provedení, které bezpochyby stojí za vaši pozornost.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE