Vybíráme ty nejlepší potápěčské hodinky: Tyto značky stojí za pozornost

Hledáte ty nejlepší potápěčské hodinky?
Sdílejte
LinkedIn

Toužíte po hodinkách, které budou voděodolné a zároveň vám vydrží dlouhá léta? Potápěčské hodinky jsou pro vás tou správnou volbou! Poradíme vám, které značky stojí v souvislosti s nimi za pozornost.

Obsah článku

Kvalitní značky potápěčských hodinek

Na trhu dnes naleznete velké množství značek, které se zabývají výrobou potápěčských hodinek. Abyste našli vhodný kousek, při výběru byste se měli zaměřit zejména na kvalitu provedení, design a funkce. Nejen dámské, ale také pánské potápěčské hodinky jsou totiž velmi specifické. K tomu, aby dokázaly zvládat podvodní tlak, musí být dokonale přizpůsobena i jejich konstrukce. Proto si ke koupi těchto hodinek raději vyhraďte větší rozpočet.

Chápeme, že vybrat si z tak velkého počtu různých modelů může být obtížné. Abychom vám to určitým způsobem usnadnili, v následujících řádcích přinášíme popis značek, které se již dlouhá léta zabývají výrobou potápěčských hodinek. 

Potápěčské hodinky Citizen

Citizen je nadnárodní japonská společnost, která vyvíjí hodinky od roku 1918. Produkty této značky se v současnosti považují za velmi spolehlivé a inovativní. Důvodem může být i preciznost, kterou Japonci vynikají už odpradávna. Pro hodinky Citizen jsou typické materiály jako titan, nerezová ocel či odolný plast. Oblíbené jsou také pro svoji estetickou stránku. Pokud se vám líbí elegantní módní doplňky, určitě si u této značky přijdete na své.

Náš tip: Pokud hledáte kvalitní hodinky za přijatelnou částku, skvělou volbou je model Citizen Promaster s produktovým označením BN0150-10E.

Potápěčské hodinky Citizen Promaster BN0150-10E

Potápěčské hodinky Casio

Historie značky Casio sahá až do první poloviny minulého století. Opět jde o japonskou společnost, která dbá i na ty nejmenší detaily. Potápěčské hodinky Casio jsou ekologické, odolné a zároveň také elegantní.

Pouzdro je ve většině případů vyrobeno z kombinace materiálů ocel a plast. Řemínek bývá kaučukový, přičemž vodotěsnost celé konstrukce je 200 metrů. To znamená, že hodinky Casio jsou vhodné také pro potápění s kyslíkovým přístrojem.

Náš tip: Pánské potápěčské hodinky Casio G-Shock GWG-1000-1A3ER si zamilujete už při prvním nasazení.

Odolné hodinky Casio G-Shock GWG-1000-1A3ER

Potápěčské hodinky Seiko

Japonská společnost Seiko byla založena již v roce 1881. Od té doby výroba jejich hodinek prošla obrovským vývojem. Hodinky na potápění Seiko tak rozhodně stojí za pozornost. Vynikají totiž vysokou vodotěsností. Jejich pouzdro je vyráběno z nerezové oceli, přičemž si můžete vybrat z různých barevných provedení.

Náš tip: Hodinky Seiko Prospex SSC785P1 oplývají zajímavými funkcemi, ze kterých lze zmínit například luminiscenční indexy a ručičky.

Potápěčské hodinky Seiko Prospex SSC785P1

Potápěčské hodinky Orient

V současnosti se společnost Orient zabývá výrobou různých typů kvalitních hodinek. Výjimkou nejsou ani potápěčské hodinky, které jsou propracovány až do těch nejmenších detailů. Jejich vodotěsnost je na úrovni 200 metrů, což jistě využijete i při potápění.

Náš tip: Hodinky Orient M-Force RA-AC0L04L00B splňují nejen praktickou, ale také estetickou stránku kvalitního doplňku.

Potápěčské hodinky Orient M- Force RA-AC0L04L00B

Potápěčské hodinky Luminox

Dlouhou historii mají za sebou i hodinky Luminox. Vynikají vysokou odolností a elegantním designem. Hodinky jsou ve většině případů vyráběny v černé barvě, avšak jejich řemínek může poutat pozornost zářivějším odstínem. Pouzdro bývá v tomto případě kombinováno (ocel a plast) a sklíčko minerální.

Náš tip: Skvělou volbou jsou potápěčské hodinky Luminox Sea Bear Grylls Survival XB.3729.NGU, které snadno zkombinujete i se všedním outfitem.

Pánské hodinky Luminox XB.3729.NGU

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE