Německé hodinky, které stojí za pozornost

Zeppelin a Junkers jsou známé německé hodinky
Sdílejte
LinkedIn

Hodinky od německých společností se vyznačují vysokou přesností, spolehlivostí a také moderním designem. Jejich výroba byla již ve svých počátcích velmi pokročilá. A to je důvod, proč německé hodinky dodnes zdobí zápěstí mnoha lidí.

Obsah článku

Jaké vlastnosti jsou typické pro německé hodinky?

Již dlouhodobě je známo, že německé hodinky vynikají elegantním a zároveň minimalistickým designem. Tyto jedinečné doplňky se tak staly oblíbenými také pro svůj vzhled. Další pozitivní vlastností je jejich kvalita. V tomto směru jsou podobné jako švýcarské hodinky, pro které je typická preciznost.

Výrobci se zaměřují zejména na praktickou stránku a ergonomii. Výsledkem jsou spolehlivé a přesné hodinky. Nepřehánějí to s nápisy na pouzdře ciferníku, protože by to mohlo kazit celkový dojem.

Zajímavost: Říká se, že „v jednoduchosti je krása“. A tímto pravidlem se němečtí výrobci řídí i při vývoji hodinek. Pro německé hodinky jsou charakteristické striktní rysy a tvary a snadno čitelná čísla, písmena a symboly.

Nejznámější značky německých hodinek

Německé značky hodinek se mohou pyšnit módními doplňky s vysokou mechanickou odolností a elegantním designem. Funkcemi jsou podobné jako americké hodinky, které rovněž vynikají praktičností. V následujících řádcích si popíšeme nejznámější německé značky hodinek, o kterých jste už možná slyšeli.

Junkers

Mezi legendární německé hodinky bezpochyby patří značka Junkers. Její historie již přesáhla více než 2 století. Pro tyto hodinky je typický lakonický design, spektrum moderních funkcí a přesné strojky. Přesností se podobají japonským hodinkám, pro které je tato vlastnost vždy na prvním místě.

Kvalitní německé hodinky Zeppelin, které se netají svou inspirací v letectví

Zeppelin

Pokud hledáte spolehlivé hodinky za rozumnou cenu, hodinky Zeppelin jsou tou správnou volbou! Tyto hodinky v sobě spojují elegantní design, nadšení z technologické stránky a velkou dávku nostalgie. Hodinky Zeppelin ocení mladší i starší ročníky.

Tyto doplňky se odrážejí od minulého století. S nádechem minulosti se také pojí jejich ručičky, ciferníky a vizuály čísel. Hodinky Zeppelin si prostě zamilujete.

Náš tip: Pokud vyžadujete od hodinek eleganci a komfort, doplňky od značky Zeppelin budou pro vás tím pravým řešením. Výrobci totiž používají výlučně kožené řemínky té nejvyšší kvality.

Bruno Söhnle

Německé značky hodinek se vyznačují smyslem pro detail a preciznost. Výjimkou není ani značka Bruno Söhnle. Tato společnost vyrábí nejen přesné náramkové hodinky, ale také stejně spolehlivé kapesní modely.

Vynikají svým mechanismem, odolnými komponenty a atraktivními povrchovými úpravami v odstínech bílého, růžového či žlutého zlata. Oblíbené jsou řady Brunello I a Brunello II. Do těchto modelů jsou zakomponována pouzdra z odolné nerezové oceli.

Z Německa pochází i značka hodinek Elysee

Elysee

Elysee je známá německá hodinářská firma. Její historie sahá až do roku 1920. V současnosti společnost Elysee vyrábí různé elegantní hodinky. Na své si přijdou nejen pánové, ale také dámy, které mají na výběr fashion kousky orientované zejména na módu a styl.

Zajímavost: Německé hodinky Elysee si potrpí na precizní zpracování. Společnost se stejnojmenným názvem realizuje výrobní metody ve vlastních dílnách, přičemž si potrpí na postupech pro sledování těch nejmenších detailů. Zároveň se vždy důkladně zaměřuje na ověřování kvality.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE