Jaké jsou nejlepší pánské hodinky do 4000 Kč?

Nejlepší hodinky do 4000 Kč

Při moderní bohaté nabídce pánských hodinek by bylo velmi obtížné a zároveň velmi neobjektivní vybrat ty nejideálnější hodinky pro muže. Rozhodli jsme se proto vytvořit vlastní, jemně specifičtější seznam. Hodinky v něm však nepřesahují prodejní cenu ve výši 150 EUR. V tomto článku si blíže popíšeme pět vybraných modelů hodinek, které jsou podle našeho názoru zajímavými zástupci svých kategorií. Které hodinky do 4000 Kč se úspěšně prosadily do našeho užšího výběru a proč tomu tak bylo?

Vybíráme ideální hodinky do 4000 Kč

Sportovně-elegantní hodinky Casio Edifice EFR-539D-1AVUEF

Prvním pěšákem na našem pomyslném poli levných hodinek jsou pánské hodinky Casio z modelové řady Edifice. Ty jsou dokonalým zhmotněním toho, že i výrobce hodinek, který se primárně zaměřuje na výrobu sportovních a outdoorových modelů, dokáže stvořit elegantní hodinky se sportovním duchem a zároveň s přijatelnou cenou. Velký černý ciferník chráněný minerálním sklíčkem je osazen v pouzdře z ušlechtilé oceli, přičemž ho dekoruje několik funkčních prvků. Nejen chronografové budíky, ale i stopky a luminiscenční ručičky dělají z tohoto modelu zajímavý kousek, který má svému budoucímu nositeli opravdu co nabídnout. Pohon hodinek zajišťuje baterie a jejich vodotěsnost dosahuje na stupnici hodnotu 10 ATM, což znamená, že tyto Casio hodinky jsou vhodné na sprchování a na krátkodobé plavání.

Vybíráme pro vás:

Casio Edifice EFR-539D-1AVUEF

Rozměry: 54,1 x 49,5 x 11,7 mm, Hmotnost 185 g, Pohon Quartz (baterie), Vodotěsnost: 100m, Pohlaví: pánské
TOP

Pánské hodinky Festina 16902/1

Jaký by to byl seznam cenově dostupných hodinek pro pána, pokud bychom do něj nezačlenily alespoň jednoho zástupce španělské značky Festina? Tento výrobce hodinek je populární zejména díky svému úzkému propojení se světem cyklistiky, čehož výsledkem je i slavná modelová řada Chrono Bike. Pánské hodinky Festina 16902/1 z edice Sport Chrono patří dokonce k jedním z nejpopulárnějších modelů této značky vůbec. A není se ani čemu divit. Elegantní černé pouzdro vyniká stejně jako barevný ciferník, který je doplněn o výrazné indexy a tři chronografové budíky. Pouzdro z obou stran obepíná sportovně laděný kožený řemínek v černé barvě, který ještě více vyzdvihuje sportovních charakter hodinek Festina. Pokud hledáte hodinky do 150 EUR, které snadno sladíte s jakýmkoliv outfitem, tyto černé Festina budou pro vás jako stvořené.

Vybíráme pro vás:

Festina 16902/1

Rozměry: 44,5 x 44,5 mm, Pohon: Quartz (baterie), Vodotěsnost: 100m (povrchové plavání), Pohlaví: pánské
TOP

Módní hodinky do 150 EUR – Tommy Hilfiger Damon 1791415

Abychom měli v našem seznamu zastoupeného i představitele módních hodinek, nedá nám nezmínit pánské hodinky Tommy Hilfiger z edice Damon. Model s označením 1791415 už na první pohled zaujme svým moderním shark mesh řemínkem, který výborně ladí se strukturovaným černým podkladem ciferníku. Hodinky hlídá pouzdro z kvalitní nerezavějící oceli a jejich srdcem je bateriový pohon. Výrazné menší budíky na ciferníku nejsou v tomto případě pouze na okrasu, ale slouží jako 24-hodinový ukazatel času, datumovka a praktický ukazatel dne v týdnu. Módní hodinky Tommy Hilfiger s ikonickým logem TH jsou ukázkovým doplňkem pro všechny pány, kteří chtějí každý svůj outfit dotáhnout do dokonalosti.

Vybíráme pro vás:

Stylové pánské hodinky Timberland TBL.14816JLB/02

 

Dalším, jemně netradičním zástupcem našeho seznamu, je americký výrobce legendární obuvi, značka Timberland. Pánské hodinky od stejnojmenné značky jsou přesně takové, jak je světoznámá obuv. Vyrábějí se z těch nejkvalitnějších materiálů, jsou stylové a nesou v sobě (i na sobě), silné poselství přední značky. Pánské hodinky Timberland, které jsme do naší patice vybrali, lákají už na první pohled hnědým prošívaným koženým páskem. Právě ten je jedním z více odkazů slavné značky. Přitáhně vás také hluboko vsazený ciferník se zajímavými chronografy. Ciferník je zpestřen výrazným logem a emblémem stromu, který výrobce mimo jiné zajímavě zakomponoval i do jeho pozadí. Tyto mohutné pánské hodinky jsou vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli a mohou být rozhodně stylovým doplňkem, který příliš neodľahčí vaši peněženku

 

Timberland TBL.14816JLB/02

Rozměry: 46 mm, Pohon: Quartz (baterie), Vodotěsnost: 50m (sprchování), Pohlaví: pánské
TOP

Minimalistické hodinky Citizen Sport BM8470-11EE

Posledním rytířem našeho zajímavého mixu cenově dostupných hodinek je značka Citizen. Ta je díky své technologii Eco Drive populární zejména jako průkopník solárních hodinek. Poháněné nekonečným zdrojem energie v podobě slunce jsou i pánské hodinky Citizen Sport BM8470-11EE. Pro tu nejlepší viditelnost disponují černým ciferníkem s výraznými ukazateli a luminiscenčními ručičkami. Ciferník je osazen v 11 milimetrů vysokém pouzdře z oceli, které je z obou stran spojené textilním řemínkem. Je zbarven v odstínech vojenské zelené, která dává těmto sportovním hodinkám skutečný „outdoorový vkus“. Okouzlí vás tento dostupný model od Citizen stejně jako nás?

Citizen Sport BM8470-11EE

Rozměry: 42 mm, Pohon: Citizen Eco-Drive, Vodotěsnost: 100m, Pohlaví: pánské
TOP

V konečném důsledku bude výběr ideálních hodinek záviset vždy především od osobních požadavků svého budoucího nositele. Proto jsme již v úvodu tohoto článku zmínili, že prioritním faktorem, které musí hodinky pro zařazení do našeho seznamu splňovat, je cenovka nepřesahuje 150-eurovou metu. V tomto přehledu jsme poukázali na pánské hodinky, které jsou výsledkem našich osobních preferencí. Výběr vašeho budoucího modelu proto necháváme na vás a doufáme, že články z našeho magazínu budou pro vás zdrojem kvalitních informací a zároveň vhodnou inspirací při koupi.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE