Souboj dámskych hodiniek – Rosefield vs. Cluse

Súboj minimalistických hodiniek Rosefield a Cluse

Minimalismus patří v současnosti jeden z celosvětově nejoblíbenějších módních stylů. Dotýká se více kategorií, ale především šperků a hodinek. Nelze přesně odhadnout, zda minimalistické hodinky zasahují více mužů nebo ženy. Můžeme však s jasností podotknout, že mezi dámami jsou mimořádně populární. Navíc toto tvrzení silně podtrhují dámské hodinky Rosefield a stejně tak dámské hodinky Cluse.

Obsah článku

Čím se vyznačují dámské hodinky Cluse a Rosefield?

Dámské hodinky Cluse a Rosefield mají více společných vlastností. Zajímavým je zejména fakt, že obě společnosti sídlí v nizozemském Amsterdamu. Zatímco značka Cluse vznikla v roce 2013, výrobce Rosefield se dostal na trh o rok později. Tyto zcela mladé a iniciativně společnosti se vyznačují produkcí elegantních a minimalistických hodinek s jednoduchým a nadčasovým designem. Kvalitní ocelové pouzdra dámských hodinek Rosefield a Cluse jsou doplňovány vyměnitelnými typy řemínků různých materiálů a barev. Ciferníky těchto hodinek působí čistě, protože často obsahují jen minimálně prvky. Všechny tyto vlastnosti jsou zaobalené do dostupných cen.

Rosefield Mercer MBR-M45

Rozměry: 54,1 x 49,5 x 11,7 mm, Hmotnost 185 g, Pohon Quartz (baterie), Vodotěsnost: 100m, Pohlaví: pánské
TOP

Společné vlastnosti dámských hodinek Rosefield a Cluse

● Velmi mladé značky – Cluse (2013) a Rosefield (2014)

● Sídlo v Amsterdamu (Nizozemsko)

● Elegantní a minimalistické hodinky

● Jednoduchý a nadčasový design

● Různé typy vyměnitelných řemínků

● Barevné kožené řemínky

● Kvalitní ocelové pouzdra

● Čisté ciferníky

● Dostupná cenami mladé značky – Cluse (2013) a Rosefield (2014)

 

Pro které dámské hodinky Cluse a Rosefield se rozhodnout?

Na dámských hodinkách Rosefield a Cluse nás zaujala především variabilita řemínků a jejich barevné provedení. Ze značky Rosefield vyčnívá především kolekce Mercer, která okouzlí vydařeným shark mesh náramkem a příjemnými odstíny růžové, zlaté, stříbrné a černé barvy. V případě společnosti Cluse nás okouzlily dámské hodinky z kolekce La Vedette se svěžími koženými řemínky různých barev. Za zmínku však stojí i černo-zlatý kousek z kolekce La Roche Petite a model z řady Minuit s koženým řemínkem riflového dizajnu.

Kterým minimalistickým hodinkám byste dali přednost vy? Rosefield nebo Cluse?

Cluse La Roche Petite CL40101

Rozměry: 33 mm, Pohon: Quartz, Vodotěsnost: 30m (vlhkotěsné) Pohlaví: dámské
TOP

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE