Zjišťovali jsme, které dětské hodinky potěší nejvíce

Hledáte pro vaši ratolest vhodné dětské hodinky? Poradíme vám s jejich výběrem
Sdílejte
LinkedIn

Náramkové hodinky nejsou jen praktickým společníkem či módním doplňkem pro dospělé. Hrají důležitou roli i v životě dětí. Právě ty se mohou díky hodinkám rychleji naučit orientovat v časových údajích. Kromě toho, že hodinky samy o sobě představují ceněný dárek, mohou učit ty nejmladší i správně nastaveným hodnotám. I v souvislosti s těmito skutečnostmi jsme zjišťovali, které dětské hodinky potěší nejvíce.

Obsah článku

Dětské hodinky jako dárek

Mnoho rodičů by nám dalo zcela jistě za pravdu, že není nad dárek, který děti nejen potěší, ale navíc je i praktický. Přesně takovým dárkem mohou být právě hodinky. Děti z nich budou mít radost ať už na narozeniny, Vánoce, Mezinárodní den dětí, nebo při jakékoli vhodné příležitosti.

Jak si však vybrat ze široké tržní nabídky dětských hodinek takové, které potěší nejvíce? Máme pro vás několik skvělých tipů:

Dětské hodinky Casio Collection

Z našeho pohledu se nám jako perfektní, a zejména cenově dostupný, dárek pro děti jeví dětské hodinky Casio. Ano, renomovaný japonský gigant Casio myslí i na ty nejmenší. Za pozornost stojí dva modely Collection – vhodné jak pro chlapce, tak pro dívky:

 • Chlapecké hodinky Casio Collection LW-203-2AVEF v modrém provedení
 • Dívčí hodinky Casio Collection LW-203-8AVEF v šedo-růžovém provedení

Co se týče jejich vlastností a funkcí, vyzdvihli bychom zejména snadno čitelné digitální časové údaje, praktické osvětlení a užitečný alarm. Právě díky zmiňovanému alarmu si mohou děti zvyknout na samostatné vstávání do školy a učit se tak samostatnosti již odmalička.

Dětské hodinky Casio z kolekce Collection

Dětské hodinky Lacoste

V souvislosti s dětskými hodinkami jsme nemohli nechat bez povšimnutí ani pestrobarevné kousky od Lacoste. Jejich hlavní devizou jsou analogové ciferníky, což z nich dělá vhodný dárek i pro starší děti. Vzhledem k tomu, ikonická módní společnost Lacoste je nabízí skutečně v mnoha barvách, dokáží si z nich vybrat jak chlapci, tak i děvčata.

Náš tip: Naším univerzálním typem, který potěší jak chlapce, tak dívky, je vícebarevný model 2030027.

Pestrobarevné dětské hodinky Lacoste

Dětské hodinky Festina Junior

Třetí světoznámou značkou, které to s dětskými hodinkami náramně jde, je společnost Festina. Tento brand, který mnozí lidé vnímají zejména jako výrobce elegantně-sportovních pánských hodinek, má ve svém repertoáru i něco pro mladší klienty – kolekci Junior. Nejde však vysloveně o dětské hodinky pro ty nejmenší. Hodinky Festina Junior totiž příznačně připomínají dospělácké hodinky – ať už nerezovými náramky, koženými řemínky, analogovými ciferníky nebo občasně použitými chronografy.

V kolekci Junior se sice nachází podstatně více chlapeckých hodinek, ale nemůžeme neupozornit na mimořádně sympatický dívčí model ve fialovém provedení s produktovým označením 16924/1.

Elegantní dívčí hodinky Festina Junior

Dětské smart hodinky

Vzhledem ke kontextu předchozích řádků se dají za takříkajíc samostatnou kategorii označit dětské smart hodinky. I proto jsme na závěr zjišťovali, které inteligentní hodinky pro děti jsou u rodičů nejoblíbenější.

Dětské hodinky s GPS – LAMAX WatchY2

Za absolutního vítěze v této kategorii považujeme dětské hodinky s GPS – LAMAX WatchY2. Důvodů k tomu máme hned několik:

 • GPS, LBS, GSM a Wi-Fi 
 • lokalizace v reálném čase
 • výdrž baterie až 100 hodin
 • zpětná historie pohybu až 30 dní
 • možnost přidání až 20 kontaktů
 • SOS tlačítko pro rychlé zavolání pomoci
 • možnost odesílání hlasových a textových zpráv
 • SIM karta zdarma
 • vodotěsnost

A nelze opomenout ani skutečnost, že popularita těchto dětských smart hodinek je podtržená i mnohými pozitivními hodnoceními uživatelů. A kromě toho, v daném cenovém rozhraní jde opravdu o fantastickou volbu.

Dětské smart hodinky Lamax WatchY2

Slovo na závěr

Naše zjišťování bychom uzavřeli asi tak, že dětské hodinky, které potěší nejvíce, jsou ty darované od srdce. Ať už to budou digitálky, klasické nebo inteligentní smart hodinky s GPS – na tom nezáleží. Při výběru se však řiďte vašimi požadavky, přičemž vezměte v úvahu i zájmy vašich dětí.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE