Dámské hodinky Festina si říkají o pozornost těmito 3 edicemi

Podívali jsme se na známé kolekce dámských hodinek Festina
Sdílejte
LinkedIn

Přestože je Festina v globálním měřítku vnímaná očima veřejnosti zejména jako značka produkující sportovně-elegantní hodinky pro pány, najdeme v jejím portfoliu i mnoho zajímavých dámských hodinek. Z našeho pohledu si říkají o pozornost zvláště tyto dámské hodinky Festina:

  • Dámské hodinky Festina Mademoiselle
  • Dámské hodinky Festina Ceramic
  • Dámské hodinky Festina Boyfriend

V následujících řádcích si je lehce přiblížíme, přičemž nezapomeneme ani na ty nejzajímavější modely z daných edic.

Obsah článku

Nejoblíbenější dámské hodinky Festina

Ano, vzhledem ke skutečnosti, že všechny tři výše zmiňované kolekce dámských hodinek Festina jsou mimořádně dobře prodávané, můžeme je směle označit jako ty nejoblíbenější z portfolia populární značky se švýcarsko-španělskou historií. Jistě by vám to potvrdila nejedna spokojená majitelka hodinek.

Ještě předtím, než přejdeme k jednotlivým modelovým řadám, musíme zmínit, že všechny spojuje jeden společný jmenovatel – rozmanitost. Dámské hodinky Festina Mademoiselle, Ceramic i Boyfriend se totiž neřídí žádným šablonovým designem. Právě naopak, jednotlivé modely jsou natolik rozmanité, že byste možná tipovali jejich původ hned na několik edic.

Dámské hodinky Festina Mademoiselle

Průřez nejoblíbenějších dámských hodinek Festina, které neúnavně volají po zákaznické pozornosti, nemůžeme začít ničím jiným než kolekcí Mademoiselle. Ta je totiž plná atraktivních kousků, ze kterých si dokáže vybrat snad každá dáma.

Mnohé modely z edice Mademoiselle se vyznačují tenkými řemínky, resp. náramky, a menšími třpytícími se ciferníky. Není to však pravidlo. Výjimkou, která to potvrzuje, je i náš tip související s touto kolekcí.

Náš tip: Jednoduché dámské hodinky Festina Mademoiselle 16716/1 vyniknou ve všedním oblečení, ale neurazí ani v kombinaci s elegantnějšími outfity. Může za to zejména jejich neutrální stříbrná barva a úhledný ciferník se třemi dominantními chronografovými budíky, kterým úspěšně sekundují neméně výrazné římské číslice.

Dámské hodinky Festina Mademoiselle 16716/1

Dámské hodinky Festina Ceramic

V seznamu nejpopulárnějších dámských hodinek Festina mají své právoplatné místo i zástupci z modelové řady Ceramic. Pro hodinky z této kolekce je charakteristické vícebarevné provedení kombinující různé materiály. Jak je zřejmé již z jejich názvu, materiálovým příkladem je keramika.

Náš tip: Naší jasnou volbou z této edice jsou zčásti bílé dámské hodinky Festina 16530/1. Jejich malý bílý ciferník se třemi chronografy je vkusně zkombinovaný se stříbrnými prvky. Ve znamení obdobné kombinace „bílo-stříbrné“ se nese i samotný keramicko-nerezový náramek tohoto modelu.

Dámské hodinky Festina Ceramic 16530/1

Dámské hodinky Festina Boyfriend

Pokud navštívíte oficiální stránku značky Festina, určitě si všimnete, že nejpočetnější zastoupení má mezi tamními dámskými hodinkami právě edice Boyfriend. Už jen tato skutečnost přirozeně svědčí o jejich popularitě.

Opět platí to, co jsme zmiňovali již výše – rozmanitost. V případě kolekce Boyfriend se to týká jak barevných variací, tak i řemínků, náramků, ciferníků i celkového designového zpracování. S dámskými hodinkami Festina Boyfriend si tak přijdou na své i zastánkyně minimalismu a zároveň vyznavačky extravagantnějšího stylu.

Náš tip: Z bohatého zastoupení edice Boyfriend vybíráme sympatické dámské hodinky Festina s produktovým označením 16719/2. Důvod je prostý – univerzální design, který z nich dělá módní doplněk vhodný pro každodenní nošení. Kvitujeme zejména elegantní kombinaci černého ciferníku se stříbrným zbytkem. Kromě toho nás zaujaly dominantní římské číslice, které dodávají hodinkám ještě elegantnější rozměr a také okrasné kamínky na pouzdře a ciferníku, které hodinkám přidávají na noblese.

Dámské hodinky Festina Boyfriend 16719/2

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE