Pánské hodinky Orient

Oficiální stránka: https://www.orient-watch.com/

Pánské hodinky Orient jsou hrdým zástupcem značek z řad kvalitních japonských výrobců. Značka si razí cestu světem náramkových hodinek už přes 50 let. Za takto dlouhou dobu stihla vyprodukovat velké množství ikonických edic a modelů. Svému geografickému původu nezůstává značka nic dlužná. Řadíme ji tak mezi takové hodinkové velikány, jakými jsou například značky Citizen, Seiko či Casio. Všechny jmenované značky spojuje společné – inovativnost a precizní japonské zpracování.

O značce Orient

Značka pochází z japonského města Hino a byla založená v roce 1950. Její původ a kořeny však sahají ještě více do minulosti, konkrétně do období kolem roku 1901. Značka od té doby prošla různými turbulentními obdobími, která byla primárně ovlivněná ekonomickými důsledky 2. světové války. V současnosti spadá značka pod elektronický gigant Seiko – Epson.

Japonské hodinky značky Orient jsou přesně takové, jaké byste na základě jejich původu očekávali. O japonských hodinářských mistrech je totiž známé, že jsou pokrokoví, ctí tradice a jejich výrobky oplývají velkou kvalitou. Jinak tomu není ani v případě hodinek Orient. Jak samotná značka na svých oficiálních stránkách prohlašuje, jejím cílem bylo vytvořit vysoce kvalitní hodinky, které budou cenově dostupné a zároveň trvanlivé. Myslíme si, že tohoto cíle se značce podařilo dosáhnout více než na výbornou. Faktem také zůstává, že značka patří v současnosti k nejpřednějším výrobcům mechanických hodinek.

Charakteristika pánských hodinek Orient

  • dostupná cena
  • prvotřídní zpracování
  • kvalitní modely mechanických hodinek
  • design a zpracování ctící tradici japonského hodinářského řemesla
  • dostupná cena

Jaká je cena hodinek Orient?

Pánské hodinky Orient lze zařadit do kategorie cenově dostupných modelů pánských hodinek. Vzhledem k faktu, že se jedná o japonskou značku, jejich cena je skutečně příznivá. Levnější modely značky je možné pořídit již od cca 1200 Kč, přičemž dražší a vybavenější modely přesahují cenovou hladinu 7 800 Kč.

 

Japonské hodinky Orient

Orient

FAA02002D9

Orient FAA02002D9

Orient

RA-KV0402S10B

Orient RA-KV0402S10B

Orient

FAA02001B9

Orient FAA02001B9

Orient

RA-KV0403S10B

Orient RA-KV0403S10B

Další značky pánských hodinek:

Nejnovší články z magazínu