Dámské hodinky Festina Swarovski poutají pozornost svými kamínky

Dámské hodinky Festina Swarovski jsou skvělým doplňkem elegantní dámy

Hodinky Festina byly po celém světě dlouhodobě známé především díky propojení s různými sportovními událostmi, mezi které můžeme zařadit například Tour de France. Po letech 2014 a 2015 se však do popředí dostaly i dámské hodinky Festina z produktové řady Boyfriend a Mademoiselle, přičemž později těžili i ze spolupráce se značkou Swarovski.

Značka Festina byla dlouhodobě spojována s nejslavnějšími cyklistickými závody - Tour de France

Čím se vyznačují hodinky Festina?

Hodinky Festina jsou také známé používáním vysoce kvalitních materiálů. V případě pouzder se nejčastěji setkáváme s ocelovým nebo titanovým zpracováním. Náramek nebo řemínek na pánské, ale i dámské hodinky Festina obvykle bývá vyráběn z oceli, kůže, silikonu či textilu. Za zmínku stojí i spolehlivé japonské strojky Miyota a perfektní minerální sklíčka.

Dámské hodinky Festina Swarovski s kamienkami

V nabídce této „švýcarsko-španělské“ značky můžeme najít mnoho zajímavých modelů, ať už luxusních, elegantních nebo sportovních. Jak jsme však naznačili na začátku zajímavými kousky jsou ty, které vznikly spojením dvou zvučných jmen světa módních doplňků. Výsledkem je dnes mimořádně populární kolekce hodinek Festina s podtitulem Mademoiselle Swarovski. V nejbližších řádcích si o této blyštivé kolekci řekneme více.

Festina Mademoiselle Swarovski 20333/2

Rozměry: 32 x 36 x 8 mm, Hmotnost v gramech: 50, Pohon: Quartz (baterie), Vodotěsnost: 50m (sprchování), Pohlaví: dámské
TOP

Dámské hodinky Festina Swarovski z edice Mademoiselle

Dámské hodinky Festina Swarovski z modelové řady Mademoiselle jsou jednou z výkladních skříní celé značky. Na jejich realizaci se totiž používají známé kamínky Swarovski. Společnost Festina obecně oblibě přidávání okrasných kamínků do svých modelů. Ty však nevypadají výborně jen kolem ciferníku, jako u modelů z kolekce Mademoiselle, ale i pod minerálním sklíčkem. Dámské hodinky Festina Swarovski Mademoiselle jsou specifické tím, že kamínky Swarovski jsou dekorované jejich celé ciferníky.

 

V souvislosti s tímto tvrzením stojí za zmínku například bílé dámské hodinky Festina Mademoiselle Swarovski s elegantním a luxusním řemínkem z ušlechtilé kůže. Pozornost si také ptají i jiné barevné provedení z této produktové řady. Milovnice ocelových náramků jistě ocení třpyt, kterou se pyšní zlaté dámské hodinky Festina Mademoiselle Swarovski. Oblibu si však u zákazníků získaly i růžové dámské hodinky Festina. Každopádně, Festina nezapomíná ani na výstřednější typy, kterým doporučuje stříbrné barevné provedení.

Dámské hodinky Festina Swarovski s kamínky na ciferníku

Dámske hodinky Festina Mademoiselle a Boyfriend
Byli to právě produktové řady Festina Boyfriend a Mademoiselle, kterým se podařilo prolomit ledy při masovější snaze společnosti zaujmout něžnější pohlaví. V případě kolekce Boyfriend mohly být důvodem minimalistické provedení ciferníků v kombinaci s luxusními barvami. Ani v aktuální nabídce této produktové řady totiž nechybějí barvy jako zlatá či stříbrná. Kolekce Mademoiselle je v současnosti ještě o něco módnější a luxusnější. Je tomu tak především kvůli slušivému umisťování kamínků kolem ciferníku. Navíc, některé modely v sobě snoubí kombinaci menších a větších kamínků zároveň.

Hodinky Festina pro každou ženu
Dámské hodinky Festina nabízejí nepochybně vhodné řešení pro každou ženu. Tato společnost má ve svém portfoliu řadu dalších modelů. Pozornost si bezpochyby zaslouží také produktové řady Ceramic, Classic či Trend. V nich může najít své favority téměř jakákoliv věková skupina něžnějšího pohlaví.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE