Nejkrásnější zlaté dámské hodinky Michael Kors

Nejkrásnější zlaté dámské hodinky Michael Kors

Dámské hodinky Michael Kors se již dlouhodobě řadí mezi nejprodávanější dámské náramkové hodinky na světě. Není se čemu divit. Módní doplňky od tohoto slavného amerického návrháře se těší velké popularitě, nejen díky svému nadčasovému designu a příznivé ceně, ale i kvůli propracovaným detailům, kterými jsou dámské hodinky od světoznámé značky Michael Kors tak známé. Typickou a nepochybně nejoblíbenější barvou hodinek MK je zlatá. Zlaté dámské hodinky Michael Kors vypadají už na první pohled luxusně, ale zároveň ne příliš výstředně. Dámy si oblíbili tento barevný varianta právě díky jeho praktičnosti, protože zlaté hodinky se hodí téměř ke každému typu oblečení. Podívejme se nyní společně na 5 nejoblíbenějších zlatých modelů, které se vystavují s ikonickým logem Michael Kors.

Oblíbené zlaté dámské hodinky Michael Kors Slim Runway MK3179

Tyto zlaté dámské hodinky Michael Kors z edice Slim Runway jsou typické svým minimalistickým zpracováním a výrazným ciferníkem bez čísel. Jejich první příčka v našem žebříčku je bezpochyby oprávněná, neboť jsou kompletně oděné do zlaté barvy. Ciferník je typicky kulatý a pouzdro modelu MK3179 doslova odkazuje na název své modelové řady (Slim), protože je vyrobeno v opravdu praktické tloušťce, která dosahuje pouze 7 mm. Řemínek hodinek je vyroben z ušlechtilé oceli s kvalitním zapínáním, které je dekorované dalším logem Michael Kors.

Dámské hodinky Michael Kors MK3179

Michael Kors Parker Chronograph MK5354

Zářivé kamínky, které lemují ciferník těchto zlatých dámských hodinek Michael Kors Chronograph MK5354, jsou charakteristickým znakem této módní značky. Na rozdíl od předešlého modelu hodinek MK3197 je ciferník těchto dámských hodinek doplněn o tři malé chronografové budíky a ukazatel data. Náramek a pouzdro hodinek jsou vyrobeny z oceli a jejich provedení je o něco robustnější v porovnání s modelovou řadou Slim Runway. Pouzdro těchto hodinek dosahuje tloušťku 13 mm a obvod náramku je 18 cm. Pokud hledáte luxusní hodinky, které dokonale obohatí váš outfit, tento model bude určitě ta správná volba.

Michael Kors Parker MK5354

Elegantní hodinky Michael Kors se zlatým pouzdrem a zlatým ciferníkem. Vodotěsnost: 10 ATM, průměr hodinek 39 mm, minerální sklíčko.
TOP

Zlaté dámské hodinky Michael Kors Bradshaw MK5739 s černým ciferníkem

Elegantní dámské hodinky Michael Kors MK5739 jsou dnes již klasikou mezi dámskými hodinkami. Tento nepřehlédnutelný model s výrazným černým ciferníkem s římskými číslicemi v sobě nosí jemnost a eleganci typickou pro ženské hodinky Michael Kors. Zároveň svým masivním zpracováním připomíná modely, které jsou typické pro pány. Pouzdro hodinek je stejné jako u předchozího modelu a dosahuje tloušťku 13mm, která je ve světě dámských hodinek mírně nadstandardní. Samozřejmostí jsou i malé chronografové ciferníky, datumovka a stopky. S vodotěsností 10 ATM jde o model hodinek, se kterým se nemusíte bát sprchovat, případně krátkodobě koupat, avšak nedoporučuje se tyto hodinky používat při šnorchlování, případně při hlubších ponorech do vody.

Dámské hodinky Michael Kors MK5739 s černým ciferníkem

Michael Kors Darci MK3191

Dámské hodinky Michael Kors Darci MK3191 jsou ideální designovou kombinací dvou klíčových modelů značky, které vyhráli první a druhé místo našeho žebříčku. Od modelu Michael Kors MK3179 si propůjčili krásný minimalistický ciferník, který je až na pár detailů téměř stejný. Luxusní dámské hodinky Michael Kors MK5354 jim zase propůjčili krásné zirkonové lemování, které zdobí obvod celé přední strany ciferníku těchto hodinek. S výškou pouzdra 8 mm jde o minimalistické hodinky, které vám při nošení nebudou překážet, ani svým designovým zpracováním nijak narušovat decentnost a eleganci vašeho outfitu. Hodinky mají Quartz pohon (baterie) a dosahují voděodolnost 5 ATM. Hodinky s tímto typem vodotěsnosti však nejsou vhodné pro plavání ani na běžné sprchování.

Zlaté dámské hodinky Michael Kors s kamínky

Masivní zlaté dámské hodinky Michael Kors Runway Chronograph MK5055

Poslední zlaté hodinky, které se dostaly do našeho žebříčku, jsou jedním z nejstarších modelů této značky. Luxusní náramkové hodinky Michael Kors Slim Runway MK5055 jsou charakteristické svým masivním pouzdrem a propracovaným ciferníkem, který v sobě kombinuje jemný bílý podklad, chronograf, datumovku a výrazné číslice. O masivnosti tohoto modelu mluví také tloušťka pouzdra, která dosahuje slušných 14 mm. Nenechte se však velikostí odradit. Model si navzdory hrubšímu pouzdru zachovává jemnost dámských hodinek, kterou se podařilo výrobcům docílit především pomocí menšího ciferníku s průměrem 38 mm. Chronograf, datumovka a stopky jsou při tomto baterií poháněném modelu hodinek Michael Kors samozřejmostí.

Robustné dámske hodinky Michael Kors MK5055

Věříme, že vám bude tento krátký přehled dámských hodinek Michael Kors dobrou pomůckou a zároveň inspirací při koupi vašich nových hodinek. Zlaté hodinky jsou hvězdami mezi dámami a ať už sáhnete po minimalistických hodinkách Michael Kors nebo po masivnějších modelech dekorovaných chronografem a datumovkou, rozhodně nebudete litovat. Pokud by vás zajímala kompletní nabídka dámských hodinek od Michael Kors, nepřehlédněte celou nabídku na webu Timestore.cz

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE