Smart hodinky Michael Kors lákají nejen funkcemi, ale i designem

Smart hodinky Michael Kors jsou krásným a navíc užitečným módním doplňkem
Sdílejte
LinkedIn

Smart hodinky Michael Kors dokáží zaujmout potenciální zákaznici hned na první pohled. Pokud se zamýšlíte nad tím, proč je tomu tak, odpověď je skutečně jednoduchá a přirozená. Tyto inteligentní hodinky z nabídky značky s ikonickým logem MK totiž poutají pozornost nejen výkonnými funkcemi, ale i designem, který je pro zmíněnou společnost Michael Kors více než příznačným.

Obsah článku

Na trhu se můžete setkat s několika označeními těchto specifických modelů. Ať už natrefíte na smart hodinky Michael Kors, inteligentní hodinky Michael Kors, Michael Kors Access nebo Michael Kors SmartWatch, vězte, že vždy jde o tytéž hodinky. Abychom to však uvedli na pravou míru, vždy jde o specifické dámské hodinky Michael Kors ze čtyř různých modelových kolekcí, ke kterým se postupně dostaneme i my. Nepředbíhejme ale důležitá fakta.

Jaké jsou smart hodinky Michael Kors?

Sám výrobce prohlašuje, že smart hodinky Michael Kors nabízejí správný styl pro každou osobnost. Obecně je lze označit za efektivního Google asistenta, který funguje na principu operačního systému Wear OS. Inteligentní hodinky Michael Kors se vyznačují výrazným digitálním ukazatelem času a 24- hodinovou výdrží baterie, jejíž nabití trvá jen jednu hodinu.

Individuální kategorií smart hodinek Michael Kors je však jejich design. Všechny inteligentní hodinky Michael Kors totiž nabízejí podobnou kombinaci barev a designů, které jsou typické pro standardní dámské hodinky této známé značky. Z barevných provedení mezi nimi nechybí populární stříbrná a růžová, ale ani odvážná černá či tradiční zlatá. To znamená, že takzvané „Access“ hodinky MK nejsou jen inteligentní a sportovní, ale také módní a elegantní. Některé vlastnosti a funkce charakteristické pro smart hodinky Michael Kors jsme sice načrtli už v předchozích řádcích, ale ani zdaleka jsme je všechny nezmínili. Inteligentní hodinky Michael Kors mají své majitelce jednoznačně co-to nabídnout. Co tedy stojí v souvislosti s těmito „smartwatch“ za zmínku?

● Operační systém Wear OS

● Možnost hovoru přes Bluetooth

● Reproduktor

● Monitor srdeční frekvence a aktivity

● Upozornění ze smartphonu

● Ovládání hudby

● Možnost stahování aplikací

● Automatická instalace některých aplikací

● Individuální odolnost vůči vodě

● GPS

● Možnosti platby

● 24-hodinová výdrž baterie

● 4 režimy baterie

● Spousta úložného prostoru

● Možnost upravit si design ciferníku podle nálady

● Možnost výměny řemínků, resp. náramků

● Kompatibilní s telefony iPhone® a Android™

Hľadáte dámske smarthodinky Michael Kors?

Zdroj: https://i.siteapi.org

Vybíráme nejkrásnější modely dámských smart hodinek Michael Kors

Předchozí řádky byly důkazem tvrzení, že smart hodinky Michael Kors mají své majitelce rozhodně co nabídnout. Vrátíme se však k tomu, co jsme naznačili v první části tohoto článku – k jednotlivým modelovým kolekcím inteligentních hodinek MK. Sice v nich můžeme pozorovat společné rysy, ale v určitých případech se od sebe odlišují.

Žiarivé dámske smart hodinky Michael Kors z edície Sofie

Smart hodinky Michael Kors Sofie MKT5063​

Smart hodinky Michael Kors Sofie patří jednoznačně k tomu zářivějšímu a elegantnějšímu, co společnost MK v rámci „smartwatch“ nabízí. Vyznačují se menším 41-milimetrovým ciferníkem s charakteristickým kroužkem. Na výběr máte ze tří barevných provedení – růžové zlato, zlatá a dvoubarevná „pavé“ kombinace.

Smart hodinky Michael Kors Sofie MKT5068

Designovou alternativou k předchozímu modelu Michael Kors Sofie MKT5063, je model s označením MKT5068. Ten pochází ze stejné modelové řady, avšak namísto řemínku z nerezavějící oceli disponuje řemínkem koženým. Ten je zbarven v jemných růžových odstínech a bude skvělou volbou pro všechny dámy, které hledají o něco elegantnější kousek. Samozřejmostí je krásné pouzdro zdobené jemnými křišťály a možnost vybrat si vlastní personalizovaný ciferník.

Smart hodinky Michael Kors Sofie MKT5064

Trojkou našeho výběru smart hodinek Michael Kors z edice Sofie je ten s označením MKT5064. Ten, na rozdíl od předchozích modelů, upoutá už na první pohled. Pomůže mu k tomu především velmi zajímavý řemínek, který kombinuje stříbrné a růžově zlaté barevné odstíny. Výrobce na těchto hodinkách ozdobnými krystaly skutečně nešetřil. Ty je možné nalézt nejen kolem celého ciferníku, ale i na středové části řemínku. Kterému ze tří jmenovaných modelů z edice Sofie byste dali přednost vy?

Smart hodinky Michael Kors MKGO MKT5070

Kolekci Michael Kors MKGO lze popsat jako lehčí hodinky, které jsou vhodné na cvičení, resp. aktivní životní styl. Se 43-milimetrovým ciferníkem vůbec nezatěžují a neomezují zápěstí, přičemž nabízejí ve čtyřech barevných variantách. Obecně jde o to sportovněji, co můžete objevit v portfoliu značky MK.

Alternatíva - dámské smarthodinky Michael Kors MKT5048

Příjemnou, avšak více „fashion“ alternativou k předchozímu modelu, může být model s označením MKT5048. Ten, podobně jako předchůdce disponuje růžovým silikonovým řemínkem, ovšem pouzdro hodinek je v tomto případě zdobené zlatou barvou. Pokud hledáte sportovně laděné smarthodinky, avšak nechcete přijít o nezaměnitelný vzhled, který módní hodinky Michael Kors nabízejí, tento model bude skvělou volbou.

Červené smart hodinky Michael Kors MKGO MKT5073

Červené smarthodinky Michael Kors

Hledáte o něco odvážnější a zábavnější model? Odpovědí na vaše hledání mohou být například červené dámské smart hodinky Michael Kors MKGGO MKT5073. Ty jsou jednou ze 4 alternativ smart hodinek z této kolekce.

Smart hodinky Michael Kors Bradshaw MKT5087

Smart hodinky Michael Kors Bradshaw MKT5087 se řadí mezi větší a masivnější „Access“ modely společnosti MK. Potvrzuje to nejen 44-milimetrový ciferník, ale také výrazné nerezové pouzdro. Hodinky z kolekce Bradshaw 2 jsou k dispozici ve zlatém, růžovém, modrém, načervenalém a tříbarevném „pavé“ provedení. Předchůdce této řady však nevynechal ani stříbrný model.

Smart hodinky Michael Kors Access

Specifikace smart hodinek Michael Kors MKT5087

Řemínek: Ocelový
Pouzdro: Ocelové
Rozměry hodinek:
Ø 48 mm
Vodotěsnosť: 30 m
Tloušťka pouzdra: 0,9 cm
Šírka řemínku: 2,2 cm

Kompatibilní s: Android 4.4+/iOS 9.3+
Funkce:
Bezkontaktní platby (NFC), Měření tepové akivity, Možnost personalizace ciferníku, Ovládaní hudby, Smart notifikace, Monitoring spánku, Výpočet spálených kalorií, Krokoměr, Bluetooth, GPS, Stopky, Wi-Fi a mnoho dalších.

Smart hodinky Michael Kors Lexington 2 MKT5096​

Modelová kolekce Lexington 2 pozůstává bezpochyby z těch nejpropracovanějších „smartwatch“ od Michael Kors. Tato skutečnost se odráží i na jejich výrazném a zářivém designu, i na vyšší ceně. V souvislosti s těmito inteligentními hodinkami nelze opomenout ani 44-milimetrový ciferník a 5 dostupných barevných provedení. Za zmínku stojí také příslib 36-hodinové výdrže baterie.

Smart hodinky Michael Kors Access MKGO MKT5072

Při černých smart hodinkách MK ještě zůstaneme. Dalším kouskem inteligentních hodinek z dílny této módní značky, je model ze série Access MKGO s označením MKT5072. Jelikož tyto hodinky disponují gumovým páskem, budou vhodnější pro aktivnější lidí. Tyto unisex smart hodinky jsou podobně jako předchozí modely nabité těmi nejrůznějšími funkcemi, které uspokojí i náročnější uživatele.

Unboxing:

Pro které smart hodinky Michael Kors se rozhodnout?

Pokud se po přečtení těchto informací zamýšlíte nad tím, pro které smart hodinky Michael Kors byste se měli rozhodnout, máme pro vás pár tipů. V případě, že hledáte inteligentní hodinky s elegantním designem, můžete spokojeně sáhnout po kolekci Sofie. Na druhé straně, pokud hledáte sportovnejší hodinky pro váš aktivní životní styl, vhodnou volbou by byly modely z řady MKGO. No a na závěr, pro sebevědomé dámy, které se nebojí výraznějšího designu, jsou jako stvořené kolekce Bradshaw 2 a Lexington 2. Vzhledem k tomu, že vás vaše pátrání po ideálních „smartwatch“ dovedlo až sem, věříme, že najít ty pravé nebude pro vás už žádným problémem.

Inspirujte se našim výběrem dámských smarthodinek Michael Kors

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE