Smart hodinky Michael Kors lákají nejen funkcemi, ale i designem

Smart hodinky Michael Kors jsou krásným a navíc užitečným módním doplňkem

Smart hodinky Michael Kors dokáží zaujmout potenciální zákaznici hned na první pohled. Pokud se zamýšlíte nad tím, proč je tomu tak, odpověď je skutečně jednoduchá a přirozená. Tyto inteligentní hodinky z nabídky legendární značky s ikonickým logem MK totiž poutají pozornost nejen výkonnými funkcemi, ale i designem, který je pro zmíněnou společnost Michael Kors více než příznačným.

Obsah článku

Na trhu se můžete setkat s několika označeními těchto specifických modelů. Ať už natrefíte na smart hodinky Michael Kors, inteligentní hodinky Michael Kors, Michael Kors Access nebo Michael Kors SmartWatch, vězte, že vždy jde o tytéž hodinky. Abychom to však uvedli na pravou míru, vždy jde o specifické dámské hodinky Michael Kors ze čtyř různých modelových kolekcí, ke kterým se postupně dostaneme i my. Nepředbíhejme ale důležitá fakta.

Michael Kors MKT5080

Inteligentní fashion hodinky od Michael Kors. Zajímavé funkce jako GPS, měřič tepu, výpočet kalorií a spoustu dalších. Materiál řemínku a pouzdra: nerezová ocel
TOP

Jaké jsou smart hodinky Michael Kors?

Sám výrobce prohlašuje, že smart hodinky Michael Kors nabízejí správný styl pro každou osobnost. Obecně je lze označit za efektivního Google asistenta, který funguje na principu operačního systému Wear OS. Inteligentní hodinky Michael Kors se vyznačují výrazným digitálním ukazatelem času a 24- hodinovou výdrží baterie, jejíž nabití trvá jen jednu hodinu.

Individuální kategorií smart hodinek Michael Kors je však jejich design. Všechny inteligentní hodinky Michael Kors totiž nabízejí podobnou kombinaci barev a designů, které jsou typické pro standardní dámské hodinky této známé značky. Z barevných provedení mezi nimi nechybí populární stříbrná a růžová, ale ani odvážná černá či tradiční zlatá. To znamená, že takzvané „Access“ hodinky MK nejsou jen inteligentní a sportovní, ale také módní a elegantní.

Hledáte dámské smarthodinky Michael Kors?

Zdroj: https://i.siteapi.org

Jaká je charakteristika smart hodinek Michael Kors?

 

Některé vlastnosti a funkce charakteristické pro smart hodinky Michael Kors jsme sice načrtli už v předchozích řádcích, ale ani zdaleka jsme je všechny nezmínili. Inteligentní hodinky Michael Kors mají své majitelce jednoznačně co-to nabídnout. Co tedy stojí v souvislosti s těmito „smartwatch“ za zmínku?

● Operační systém Wear OS

● Možnost hovoru přes Bluetooth

● Reproduktor

● Monitor srdeční frekvence a aktivity

● Upozornění ze smartphonu

● Ovládání hudby

● Možnost stahování aplikací

● Automatická instalace některých aplikací

● Individuální odolnost vůči vodě

● GPS

● Možnosti platby

● 24-hodinová výdrž baterie

● 4 režimy baterie

● Spousta úložného prostoru

● Možnost upravit si design ciferníku podle nálady

● Možnost výměny řemínků, resp. náramků

 

● Kompatibilní s telefony iPhone® a Android™

Smart hodinky Michael Kors mají rozhodně co nabídnout

Předchozí řádky byly důkazem tvrzení, že smart hodinky Michael Kors mají své majitelce rozhodně co nabídnout. Vrátíme se však k tomu, co jsme naznačili v první části tohoto článku – k jednotlivým modelovým kolekcím inteligentních hodinek MK. Sice v nich můžeme pozorovat společné rysy, ale v určitých případech se od sebe odlišují.

Hodinky Michael Kors Sofie

Smart hodinky Michael Kors Sofie patří jednoznačně k tomu zářivějšímu a elegantnějšímu, co společnost MK v rámci „smartwatch“ nabízí. Vyznačují se menším 41-milimetrovým ciferníkem s charakteristickým kroužkem. Na výběr máte ze tří barevných provedení – růžové zlato, zlatá a dvoubarevná „pavé“ kombinace.

Michael Kors MKT5063

Alarm, Automatické časové pásmo, Custom goal tracking, Google Pay, Kapacitní dotykový displej, LED osvětlení a mnoho dalších funkcí.
TOP

Hodinky Michael Kors MKGO

Kolekci Michael Kors MKGO lze popsat jako snadněji hodinky, které jsou vhodné na cvičení, resp. aktivní životní styl. Se 43-milimetrovým ciferníkem vůbec nezatěžují a neomezují zápěstí, přičemž nabízejí ve čtyřech barevných variantách. Obecně jde o to sportovněji, co můžete objevit v portfoliu značky MK.

Hodinky Michael Kors Bradshaw 2

Smart hodinky Michael Kors Bradshaw 2 se řadí mezi větší a masivnější „Access“ modely společnosti MK. Potvrzuje to nejen 44-milimetrový ciferník, ale také výrazné nerezové pouzdro. Hodinky z kolekce Bradshaw 2 jsou k dispozici ve zlatém, růžovém, modrém, načervenalé a trojbarevném „pavé“ provedení. Předchůdce této řady však nevynechal ani stříbrný model.

Michael Kors MKT5087

Rozměry: 48 x 9 mm, Alarm, Automatické časové pásmo, Custom goal tracking, Google Pay, Kapacitní dotykový displej, LED osvětlení a mnoho dalších funkcí.
TOP

Hodinky Michael Kors Lexington 2

Modelová kolekce Lexington 2 spočívá bezpochyby z těch nejpropracovanějších „smartwatch“ od Michael Kors. Tato skutečnost se odráží i na jejich výrazném a zářivém designu, i na vyšší ceně. V souvislosti s těmito inteligentními hodinkami nelze opomenout ani 44-milimetrový ciferník a 5 dostupných barevných provedení. Za zmínku stojí také příslib 36-hodinové výdrže baterie.

Michael Kors MKT5096

Rozměry: 44 x 9 mm, Alarm, Automatické časové pásmo, Custom goal tracking, Google Pay, Kapacitní dotykový displej, LED osvětlení a mnoho dalších funkcí.
TOP

Pro které smart hodinky Michael Kors se rozhodnout?

Pokud se po přečtení těchto informací zamýšlíte nad tím, pro které smart hodinky Michael Kors byste se měli rozhodnout, máme pro vás pár tipů. V případě, že hledáte inteligentní hodinky s elegantním designem, můžete spokojeně sáhnout po kolekci Sofie. Na druhé straně, pokud hledáte sportovnější hodinky pro váš aktivní životní styl, vhodnou volbou by byly modely z řady MKGO. No a na závěr, pro sebevědomé dámy, které se nebojí výraznějšího designu, jsou jako stvořené kolekce Bradshaw 2 a Lexington 2. Vzhledem k tomu, že vás vaše pátrání po ideálních „smartwatch“ dovedlo až sem, věříme, že najít ty pravé nebude pro vás už žádným problémem.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Share on facebook
Sdílejte

DALŠÍ Z KATEGORIE

Hledáte nejlepší hodinky na běhání? Poradíme vám s výběrem.

Jak vybrat nejlepší hodinky na běhání?

Nejlepší hodinky na běhání jsou ty, které dokonale vyhoví vašim požadavkům. Při koupi sportovních hodinek většinou rozhodují funkce jako GPS, měření tepu a podobně. Mezi

Scroll to Top