Hodinky Hugo Boss – věrné svému jménu

Elegantní a módní - i takové jsou pánské hodinky Hugo Boss
Sdílejte
LinkedIn

Málokterá značka evokuje v myslích veřejnosti takovou eleganci jako společnost Hugo Boss. Sice se zpočátku věnovala výhradně výrobě oděvů, postupem času rozšířila své podnikatelské zájmy daleko za jejich hranice. I proto můžeme dnes na trhu najít elegantní hodinky Hugo Boss, které nezůstávají nic dlužného svému jménu.

Obsah článku

Stručná historie společnosti Hugo Boss

Ambiciózní podnikatel Hugo Boss založil svou společnost v roce 1924. Stalo se tak ve Stuttgartu, ve kterém se dodnes nachází hlavní sídlo celé značky. Jak jsme zmiňovali již v samém úvodu, zpočátku se společnost Hugo Boss orientovala výlučně na výrobu oděvů. Její rozmach však přibrzdily negativní okolnosti té doby.

V roce 1931 se ale společnost Hugo Boss opět postavila na nohy. Po smrti svého zakladatele, ke které došlo v roce 1948, se směrování značky soustředilo na pánskou módu. Čas na zakomponování dalších produktů do svého portfolia se však blížil.

Přišel rok 1988 a značka Hugo Boss se pustila do dnes již ikonických vůní a parfémů. Kromě toho koncem 90. let zařadila do své nabídky i hodinky Hugo Boss. A aby toho nebylo málo, dostalo se i na dámskou módu, konkrétně v roce 2000, a také na oblečení pro mladé – v letech 2006 a 2007.

Zajímavost: Společnost Hugo Boss se celosvětově zviditelnila i sponzoringem ve světě golfu a tenisu.

Hugo Boss - ikona pánské módy

Hodinky Hugo Boss

Hodinky Hugo Boss jsou poctivě věrné svému jménu. Tak jako drtivá většina produktů značky Hugo Boss, i zmiňované hodinky obecně podléhají elegantnímu designu. V mnoha případech se vyznačují také minimalismem a jednoduchostí. Jejich popularita spočívá i ve skutečnosti, že jsou vhodné takříkajíc pro jakoukoli příležitost. Kromě toho, že je můžete nasadit na zápěstí nejen v rámci každodenních vycházek, perfektně se hodí k elegantnímu pracovnímu oblečení.

Pokud se ptáte, zda jsou hodinky Hugo Boss dobré nebo kvalitní, tak naše odpověď by závisela na tom, co od hodinek očekáváte. Pokud se ztotožňujete s quartzovými hodinkami v jednoduchém provedení, případně i s chronografy, mohou hodinky Hugo Boss splňovat vaše požadavky. A nesmíme zapomenout na to, že v případě jejich pořízení nebudete mít na zápěstí jen obyčejné hodinky, ale také kultovní značku. Ano, v tomto případě se totiž platí i za značku.

Zajímavost: Zatímco většina hodinek Hugo Boss se vyrábí v Asii, zejména v Číně, některé modely se zhotovují ve Švýcarsku

Náš tip: Pánské hodinky Hugo Boss

V nabídce značky Hugo Boss sice najdete i dámské hodinky, ale pravdou je, že ty pánské v ní mají podstatně širší zastoupení. Přirozeně to vychází z již dlouhodobého směřování celé společnosti. A i když se nám líbí hned několik konkrétních modelů pro pány, vybrali jsme pro vás jen jeden. Ten nás totiž zaujal nejvíc. Jedná se o chronografové pánské hodinky Hugo Boss 1513440 v elegantním šedém provedení. Získaly nás nejen vkusně kontrastními indexy a ručičkami, ale také atraktivním nerezovým náramkem. Co se týče jejich funkcí, zmínit můžeme například stopky nebo ukazatel dní v měsíci.

Náš tip - pánské hodinky Hugo Boss 1513440

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE