Proč jsou stříbrné a růžové dámské hodinky takové populární?

Stříbrné a růžové dámské hodinky jsou populárními barvami hodinek pro dámy

Obecně platí pravidlo, že dámy preferují hodinky, které jsou charakteristické menšími ciferníky, tenčími řemínky, resp. náramky, a minimalističtější provedením. Ptáte se, proč? Něžnější pohlaví nepotřebuje přehnaně výstřední modely s masivními ciferníky. Na jejich jemných zápěstích dokáží krásně vyniknout i decentní kousky v zajímavém barevném provedení. Výborným příkladem jsou stříbrné a růžové dámské hodinky Michael Kors.

Obsah článku

Abychom se ale na celou téma podívali o cosi široceuhlejším pohledem, hodinky Michael Kors nejsou jediné, které volají po dámské pozornosti. Za zmínku stojí i značky Rosefield a Cluse, které svými přirozenými návrhy dokáží oslovit přesnou cílovou skupinu. V souvislosti s oblíbenými dámskými hodinkami nelze opomenout ani „švýcarsko-španělskou“ značku Festina, která vede úspěšnou cestu mezinárodním trhem po svém. Pojďme se však zabývat tím, co jsme načrtli v úvodu, a tedy populárním barevným provedením dámských hodinek.

Stříbrné hodinky Michael Kors zdobené kamínky

Zdroj obrázku: tutora.hu

Proč právě stříbrné a růžové dámské hodinky?

O populárních barevných škálách dámských hodinek by se dalo polemizovat mnohem déle, než jsme si to naplánovali pro následující řádky. Při hledání hodinek totiž bez problémů narazíme na nejrůznější barevné variace. Klasické barvy, za které lze označit stříbrnou, zlatou či černou, střídají obvykle trendová růžová a modrá nebo extravagantnější červená, žlutá či zelená. Dvě z nich však o malý kousek převyšují nad ostatními. Stříbrné a růžové hodinky lze bez ostychu označit za vůbec nejpopulárnější ve spojitosti s něžnějším pohlavím. Proč ale právě tyto barvy?

Růžové dámské hodinky plné trendů

Na růžové dámské hodinky lze nahlédnout z jiného úhlu pohledu. Vzhledem k tomu, že jsou častěji vhodnější pro nižší věkové kategorie, nejsou takové univerzální. A přece přesto v uplynulém období válcovali trh. Spojení dvou proměnných, dámské hodinky a růžové zlato, totiž učarovala nejen dámám, ale i pánům, kteří chtěli / chtějí vidět růžové hodinky na zápěstích jejich ženských půlek. Odstíny růžové barvy se výborně kombinují s okrasnými kamínky a dokáží působit ať elegantním, nebo luxusním efektem. Zajímavým faktem je, že růžová barva zažila jeden ze svých módních rozkvětů v roce 2019, kdy byla korálová růžová zvolena nejvlivnější barvu roku. Tento trend, jak už jistě dobře víte, se nevyhnul ani náramkovým hodinkám.

Stylové dámské hodinky pro každou ženu - hodinky v růžové barvě

Zdroj obrázku: https://shop.r10s.jp/p-select/cabinet/iteminfo/select3/20180726_mk_pair_1.jpg

Stříbrné a růžové dámské hodinky Michael Kors

Faktem je, že hodinkový průmysl roste rychleji než kdykoliv předtím. Renomovaní výrobci těží z toho, že všichni chceme vypadat a působit atraktivní, k čemuž nám vědí dopomoci i vhodně zvolené hodinky. Cíleným zasahováním pečlivě vybrané skupiny se může těšit například značka Michael Kors. Díky kvalitní strategii dokáže sklízet úspěch v nabité konkurenci, kterou se hodinkový průmysl vyznačuje. Nemalou zásluhu mají na tom stříbrné a růžové hodinky Michael Kors.

Stříbrné a růžové dámské hodinky Michael Kors jsou charakteristické především
minimalistickým stylem, častým používáním ozdobných kamínků a v neposlední řadě dostupnou cenou. V portfoliu této společnosti můžeme najít více poutavých kousků.

Doporučené stříbrné dámské hodinky Michael Kors

Pokud hledáte všední stříbrné hodinky s jednoduchým provedením, mohl by vás zaujmout čistě minimalistický model MK3178, který působí čistým a kompaktním dojmem. O něco výstřednějšího jsou stříbrné hodinky s kamínky MK3190. Kamínky kolem obvodu ciferníku můžeme vidět i na hodinkách MK5353, které mají však podstatně výraznější a propracovanější ciferník. Zajímavé je také spojení stříbrné barvy s odstíny zlaté a modré v případě modelu MK6286. Za zmínku stojí i jeho výstřednější ciferník s římskými čísly.

Michael Kors Madelyn MK6286

Rozměry: 40 x 9 mm, Pohon: Quartz (baterie), Vodotěsnost: 50m (sprchování), Pohlaví: dámské
TOP

Doporučené růžové dámské hodinky Michael Kors

Za růžovou klasiku dámských hodinek Michael Kors lze označit minimalistický model MK3192 s jemně umístěnými okrasnými kamínky kolem obvodu vydařeného ciferníku. Jeho propracovanější verzí jsou hodinky MK5491 se zářivým ciferníkem. Pozornost si ale ptá i model MK3640. Jeho hlavní hodnotou jsou vkusně zasazeny ozdobné kamínky pod minerálním sklíčkem a zajímavý ocelový náramek s PVD povlakem.

Michael Kors Portia MK3640

Rozměry: 36,5 mm, Pohon: Quartz (baterie), Vodotěsnost: 50m (sprchování), Pohlaví: dámské
TOP

Bonus na závěr

Hlavní roli v předchozích řádcích hráli stříbrné a růžové dámské hodinky. Zamysleli jste však během čtení tohoto článku nad případnou kombinací dvou zmíněných barev, tedy stříbrné a růžové, do jednoho modelu? Jak by asi vypadaly takové hodinky? Odpověď na tuto otázku nabízí nesmírně příjemný model MK3352. Stříbrné hodinky s kamínky z kolekce dárců jsou jemně a vkusně dotvořeny minimalistickým růžovým ciferníkem. Co si myslíte o této kombinaci?

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE