TOP 3 edice pánských hodinek MVMT

Pánské hodinky MVMT jsou skvělou volbou pro každého mladého muže
Značka MVMT vznikla z nápadu dvou ambiciózních vysokoškoláků.
Hodinky MVMT doprovází přesvědčení, že styl by neměl zruinovat rozpočet zákazníka.
Mezi TOP pánské hodinky MVMT patří například kousky z edic Chrono, Revolver a Voyager.
Sdílejte
LinkedIn

Značka MVMT, resp. její historie, je popsána skutečně zajímavým příběhem. Právě pohádková cesta této stále poměrně mladé společnosti nás inspirovala k tomu, abychom se podrobněji podívali na jednotlivé modelové řady z jejího portfolia.Vybrali jsme proto TOP 3 edice pánských hodinek MVMT.

Obsah článku

Hodinky MVMT – díra v trhu nebo nápad dvou vysokoškoláků

S odstupem času můžeme bez studu konstatovat, že zakladatelé společnosti MVMT našli ve své podstatě jakousi díru v trhu. Napříč renomovanými značkami jim chyběly takové, které by v sobě snoubily nejen kvalitu, ale rovněž cenovou dostupnost pro mladší generaci. Právě mladší lidé, například mnozí vysokoškoláci, si nemohou dovolit vrazit do kvalitních a zároveň dobře vypadajících hodinek stovky eur. Vysokoškoláci Jake Kassan a Kramer LaPlante si však několik let dozadu tuto problematiku velmi dobře uvědomovali. Jelikož měli již z minulosti zkušenosti s crowdfunding a internetovým prodejem, splňovaly předpoklady k tomu, aby ve světě prorazily. A tak se i stalo.

Již v roce 2013 rozjeli crowdfundingovú kampaň s cílem shromáždění 15 tisíc dolarů potřebných k rozproudění byznysu. Vzhledem k tomu, že se jim podařilo dát dohromady až 220 tisíc dolarů, svítalo mladému ambicióznímu projektu založeného na síle sociálních sítí na mimořádně zářivou budoucnost. Zvýraznily ji už v nejbližším období, kdy se jim během asi 3 let podařilo prodat více než 600-tisíc hodinek MVMT.

TOP pánské hodinky MVMT

Značka MVMT, jejíž založení a fungování provází přesvědčení, že styl by neměl zruinovat finanční rozpočet zákazníka, má ve svém portfoliu kromě skvělých pánských hodinek i neméně zdařilé dámské kousky. Pro tentokrát jsme se však rozhodli, že dáme prostor zejména modelem pro pány. Toto jsou podle nás TOP 3 edice pánských hodinek MVMT.

Pánské hodinky MVMT v různých barevných variacích

Pánské hodinky MVMT Chrono

Populární modelová řada Chrono představuje odvážné chronografové hodinky s minimalistickým designem. Velikost jejich pouzder se zvykne pohybovat na úrovni 40, resp. 45, mm.

Náš tip na pánské hodinky  MVMT z edice Chrono – MC01-GU: Povedený kousek ve stylové kombinaci černé a šedé barvy. Zaujme i masivnější působícím ocelovým náramkem s PVD povlakem.

Pánské hodinky MVMT Revolver

Kouzlo oblíbené edice Revolver spočívá v takzvaném retrofuturismu. Zatímco ciferníky hodinek z této modelové řady oplývají moderním designem doprovázeným klenutým sklíčkem, pouzdra jsou inspirovány 50. léty minulého století.

Náš tip na pánské hodinky MVMT z edice Revolver – CBX-BRZEAGE: Vzhledem k tomu, že jde o pánský kousek, můžeme označit propojení růžového zlata na pouzdře s šedou barvou ciferníku a řemínku, resp. náramku, za netradiční.

Pánské hodinky MVMT Voyager

Jak je již ze samotného názvu zřejmé, hodinky Voyager (z anglického slova „voyage“ – cesta/plavba) jsou inspirované cestováním. Nesmí jim proto chybět patřičný stupeň vodotěsnosti – v tomto případě konkrétně 10 ATM.

Náš tip na pánské hodinky MVMT z edice Voyager – MV01-S2: Model propojující nadčasovou stříbrnou barvu s trendovým Shark Mesh nerezovým náramkem. Jako správnému cestovatelskému kousku mu nemůže chybět funkce duálního času.

Tip na závěr

Pánské hodinky MVMT však nejsou jen o kolekcích Chrono, Revolver a Voyager. Na oficiálních stránkách značky MVMT můžete bez problémů natrefit i na další zdařilé modelové řady. Pozornost si dozajista zaslouží ať edice Blacktop, která dokonale ztělesňuje ducha americké automobilové kultury 60. let, nebo 40 Series vyznačující se 40-milimetrovými propracovanými pouzdry.

Ať už dáte přednost kterékoli z výše zmiňovaných TOP edic, mějte na paměti, že nejen pánské hodinky MVMT, ale i náramkové hodinky obecně, byste měli vždy kupovat v ověřeném obchodě.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE