Dámské hodinky s čísly – inspirujte se našim výběrem!

Inspirujte se našim výběrem dámských hodinek s čísly

Dámské hodinky s čísly jsou nepochybně nezaměnitelnou klasikou mezi hodinkami. Charakteristickým designovým prvkem, díky němuž nám některé dámské modely hodinek mohou utkvět v paměti více než ty ostatní, například ciferník. Tak tomu je například v případě dámských hodinek Festina Mademoiselle, jejichž ciferník zdobí jemné kamínky Swarovski. Při hodinkách Daniel Wellington je to zase jejich minimalistické zpracování, které tuto švédskou značku proslavilo. Nesmrtelným symbolem dámských hodinek je i ciferník dekorovaný výraznými číslicemi. Tento designový prvek byl až do nástupu současného minimalistického stylu základním symbolem, kterým designéři zdobili své modely. Dámské hodinky s čísly však rozhodně nevymřeli a vy se tak můžete inspirovat našim výběrem, který uspokojí každou dámu.

Obsah článku

Luxusní a elegantní – dámské hodinky s čísly Tissot

Náš výběr hodinek zdobených čísly začneme elegantní klasikou od jednoho z nejstarších hodinářských domů na světě. Hodinky značky Tissot se vyrábějí od roku 1853 a svou oblíbenost si získaly zejména díky technickým inovacím a neustálému pokroku. Tissot hodinky uctívají tradice a ani modely z portfolia pro dámy nepodléhají rychle končícím trendům. Ty se drží svého elegantního stylu, který ještě více vyzdvihuje jejich luxusní vzhled a jejich cena odpovídá i kvalitě. Jako ideálního zástupce hodinek s čísly v ciferníku jsme vybrali hodinky z edice T-Classic, jejichž charakter definuje jejich samotný název. Designéři vsadili na klasický vzhled a nesmrtelné spojení černého ciferníku a stříbrného pouzdra a řemínku typu Jubilee. Pokud patříte k dámám, které preferují elegantní styl oblékání, model Tissot T-Classic T038.207.11.057.01 bude pro vás jako stvořený.

Tissot T-Classic T038.207.11.057.01

Pohon: automatický / kinetický, Vodotěsnost: 50m (sprchování), Pohlaví: dámské, Záruka: 24 měsíců
TOP

Dámské hodinky s čísly i pro mladou ženu

I když je již dlouhotrvajícím trendem ve světě dámských hodinek ze svých modelů co nejvíce ubrat, výrobce hodinek Michael Kors si myslí opak. Svědčí o tom hodinky z edice Michael Kors Bradshaw, které se tomuto trendu značně vymykají. Jsou typické svým masivním pouzdrem a ciferníkem, který dekorují výrazné římské číslice. Hodinky jsou vyráběny v několika barevných provedeních, přičemž jedním z těch nejzajímavějších je rozhodně model s označením MK5739. Díky černému ciferníku těchto zlatých dámských hodinkách ještě více vyniknou velké zlaté římské číslice, které jsou krásným zpestřením.

Masivní dámské hodinky s čísly s černým ciferníkem

Dámské hodinky Michael Kors Bradshaw MK5739
https://balaaza.com/products/mk5739-mid-size-bradshaw

Elegantní, ovšem za rozumnou cenu

V kategorii hodinek, které mají ciferník zdobený s čísly, nezaostává ani Festina. Hodinky Festina jsou vynikající volbou pro všechny dámy, které hledají elegantní hodinky, ale jejich rozpočet není až tak vysoký, aby se rozhlíželi po značkách jako je Tissot nebo Certina. Nižší cena však rozhodně nebere dámským hodinkám Festina na jejich kvalitě. Hodinky pyšnící se nápisem Swiss Made mají pro dámy přichystaných několik modelů, jejichž ciferník zdobí římské nebo klasické čísla. Jednou z takových je například kolekce Festina Mademoiselle, která je jednou z nejznámějších modelových řad dámských hodinek této značky. Především zdařilý je model 16719/1, jehož ciferník zdobí římské číslice střídavě s kamínky. Ty si našly své místo i po obvodu celého ciferníku. Pro všechny dámy, kterým se líbí více klasické číslice, než římské, má výrobce připravený model hodinek z kolekce Lady s koženým řemínkem, a to v černém, ale i bílém provedení.

Netradiční dámské hodinky s čísly od Anne Klein

Výrazné ukazatele na hodinkách jsou jedním z hlavních lákadel, kterými značka Anne Klein poutá pozornost. Modely od známé americké módní návrhářky jsou známé svým netradičním designem a jejich design je snadno rozpoznatelný. Zajímavé spojení barev, výstřední řemínky, ale i detailní zpracování dělají z hodinek Anne Klein vhodný model pro všechny dámy, které se nebojí vyčnívat z davu. Přesně takové jsou i módní hodinky Anne Klein 10 / 9918RGLP v jemném růžovém provedení, které poutají pozornost výraznými římskými číslicemi a nevšedně zpracovaným řemínkem. Pro dámy, které upřednostňují více klasické číslice před římskými, má výrobce připraven model 10 / 9442RGLP s minimalističtější zpracovaným ciferníkem a menšími rozměry než má předchozí model.

Anne Klein 10/9918RGLP

Rozměry: 34 x 9 mm, Pohon: Quartz (baterie), Vodotěsnost: 30m (vlhkotěsné) Pohlaví: dámské, Záruka: 24 měsíců
TOP

I přes současné široké popularitě minimalistických hodinek od značek jako MVMT nebo Daniel Wellington, jsou velké čísla v ciferníku mezi dámskými hodinkami stále oblíbené. Klasické, čísly dekorované ciferníky mají v nabídce hodinek své místo a nejde jen o výsadu elegantních luxusních modelů s vyšší cenou. Příjemné kousky lze nalézt i v portfoliu cenově dostupnějších značek dámských hodinek.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE