Pánské hodinky Casio Edifice – důraz na technologie, design a provedení

Hodinky Casio Edifice se silikonovým řemínkem
Sdílejte
LinkedIn

Lze se říci, že každá značka, která se ve světě módy prezentuje zejména hodinkami, má ve svém portfoliu jednu vyčnívající edici. Například u společnosti Festina bychom takto mluvili o modelové řadě The Originals. Co se týče japonského giganta a průkopníka digitálních hodinek značky Casio, případný výběr jedné jediné kolekce, kterou bychom postavili nad všechny ostatní, by nám mohl způsobit nejednu vrásku. Postavili bychom do popředí legendární řadu G-Shock nebo „vlajkovou loď“ celé společnosti – Casio Edifice? Tentokrát jsme se rozhodli věnovat pozornost druhé jmenované.

Obsah článku

Hodinky Casio Edifice s koženým řemínkem

Čím se vyznačují pánské hodinky Casio Edifice?

Bez jakéhokoli ostychu bychom mohli klidně a zároveň odvážně prohlásit, že v pánských hodinkách Casio Edifice se svým způsobem najde každý jeden muž. Hlavní devizou zmíněných hodinek je totiž kombinování elegantních vzorů s atraktivním až mírně sportovním designem.

Navíc pánským hodinkám Casio Edifice nechybí ani mnoho užitečných funkcí, které se bezpečně ukrývají pod odolnými materiály. Výsledkem takového spojení jsou originální hodinky, které kladou speciální důraz na smysl pro styl.

Věděli jste, že pánské hodinky Casio Edifice byly v minulosti označeny za lídra mezi multifunkčními chronografickými hodinkami?

Důraz na technologie

Právě důraz na technologie je ukazatelem, který odlišuje pánské hodinky Casio Edifice od ostatních v dané cenové kategorii. A proto je můžeme jen a jen doporučovat. Každopádně, co se týče technologií, zmínit můžeme například:

  • Smartphone Link
  • Dual Dial World Time
  • Radio-controlled
  • Tough Casio Edifice Solar
  • Smart Access
  • LED LightSuper Illuminator

Náš tip: Přečtěte si o výše zmiňovaných technologických vymoženostech pánských hodinek Casio Edifice více.

Zřetel na design a provedení

To, že pánské hodinky Casio Edifice zaujmou svým designem široký okruh zákazníků, jsme zmiňovali již v předchozích řádcích. Může za to zejména jakýsi futuristický design, který dokáže získat nejen pány se smyslem pro módu a eleganci, ale i ty, kdo holdují sportu a aktivnímu životnímu stylu. A aby toho nebylo málo, takový design je umocněný precizním provedením. V rámci něj můžeme zvlášť vyzdvihnout:

  • pevná pouzdra
  • quartzové strojky
  • vícevrstvé displeje
  • vodotěsnost do 100 m

Zajímavost: V souvislosti s vodotěsností hodinek Casio Edifice se můžete často setkat se slovním spojením Casio Edifice wr100m.

Stylové pánské hodinky Casio Edifice EF-527D-1AVEF

Tip na pánské hodinky Casio Edifice

Když už kolekci Casio Edifice tolik opěvujeme, musíme zmínit alespoň jeden model. Naším tipem jsou pánské hodinky Casio Edifice s produktovým označením EF-527D-1AVEF. S čistým svědomím můžeme prohlásit, že přesně takhle nějak vypadá zhmotnění sportovní elegance.

Pánské hodinky Casio Edifice oplývají sportovní elegancí vyjádřenou kontrastní barevnou kombinací stříbrné a černé. Doplněna je také o drobné červené detaily. Zatímco vnitřek těchto hodinek je poháněn quartzovým strojkem, jejich zevnějšek je tvořen odolnou nerezovou ocelí. Co se týče ciferníku, ukáže vám například i den v týdnu. Kromě toho je zdoben chronografickými budíky. Jednu z jejich funkcí představují stopky.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE