Hodinky Casio Pro Trek – spolehlivý partner na cesty

Levné hodinky Casio Pro Trek SGW-100-1VEF
Sdílejte
LinkedIn

Hodinky Casio Pro Trek spatřily světlo světa poprvé před více než 25 lety – už v roce 1995. Za jejich předchůdce však lze považovat hodinky ATC-1100 z roku 1994, které byly vůbec prvním modelem s takzvaným „Triple sensor“. Právě ten představuje největší devizu hodinek Casio Pro Trek. Vedle něho ale doslovně září i další skvělé funkce. Některé z nich, ty nejzajímavější, zmíníme i v následujících řádcích.

Už z názvu Pro Trek je možné dedukovat, že jde o hodinky, které budou „nejvíce doma“ pod širým nebem – podobně jako legendární G-Shock. Nejlépe se hodí, ať už si je vezmete na turistiku, do hor, na rybaření nebo při jakýchkoli outdoorových aktivitách. Koneckonců, předurčují je k tomu praktické funkce.

Obsah článku

Jakými funkcemi oplývají hodinky Casio Pro Trek?

Výkladní skříní hodinek Casio Pro Trek je sice výše zmiňovaný „Triple Sensor“, ale nezaostávají za ním ani další prakticky využitelné funkce a technologie, jako například rádiové řízení, solární pohon či vysoká odolnost vůči vodě.

Triple Sensor

Třívrstvý snímač Triple Sensor je takříkajíc srdcem hodinek Casio Pro Trek. Skládá se ze tří extrémně malých a zároveň mimořádně precizních snímačů, které přesně měří směr, výšku, tlak vzduchu a teplotu. Jen díky němu může být jak digitální kompas, tak výškoměr, barometr a teploměr hodinek Pro Trek tak přesný.

Technologie řízení rádiem

Výhodou rádiem řízených hodinek je, že po nastavení na příslušné časové pásmo vždy zobrazují přesný místní čas. Mimochodem, věděli jste, že všechny rádiem řízené hodinky Casio přijímají signály téměř kdekoli v Evropě? Dokonce, některé modely i v Severní Americe, částech Kanady a Mexika a také v Japonsku nebo Číně.

Multifunkční outdoor hodinky z edice Casio Pro Trek

Solární pohon

Na chod hodinek Casio Pro Trek postačí i ten nejslabší světelný zdroj. Navíc disponují akumulátorem šetřícím „nadbytečnou energii“, která se využívá při chodu hodinek v tmavém prostředí.

Odolnost vůči vodě

Tak jak jsme u mnoha hodinek Casio zvyklí, i některé modely s titulem Pro Trek disponují úctyhodnou odolností vůči vodě. Ano, i na úrovni 200 m. Modely s takovou vodotěsností tak můžete s sebou vzít ať už na plavání, potápění, jachting nebo na rybaření.

Náš tip: Přečtěte si podrobné informace o všech funkcích hodinek Casio Pro Trek.

Tip na závěr: Levné hodinky Casio Pro Trek

Když řekneme, že každé dobrodružství potřebuje svého spolehlivého partnera na cesty, pravděpodobně budete s námi souhlasit. A přesně jím se mohou stát i hodinky Casio Pro Trek. Splňují totiž všechny požadavky na kontrolování vašich outdoorových zájmů. Jednoduše, kombinace inovativní technologie, přesného zobrazování času a nejmodernějšího designu dělá z hodinek Casio Pro Trek dokonalého společníka pro všechna dobrodružství pod širým nebem. V souvislosti s tím jsme pro vás na závěr našli jeden cenově dostupný model, který je nabitý skvělými funkcemi.

Levné hodinky Casio Pro Trek SGW-100-1VEF

Náš tip: Levné hodinky Casio Pro Trek SGW-100-1VEF, které disponují kromě vodotěsnosti na úrovni 200 m i alarmem, stopkami, osvětlením, kompasem a teploměrem. A navíc, ještě k tomu jsou i otřesuvzdorné. Musíme uznat, že za takovou částku skutečně výborná volba.

Pokud by se vám však funkce a technologie námi vybraného modelu nestačily, můžete si vybrat například hodinky Casio Pro Trek PRG 600 nebo Casio Pro Trek PRW 7000, které jsou mezi fanoušky outdoorových hodinek mimořádně oblíbenými.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE