Které luxusní dámské hodinky si vyberete?

Dámské luxusní hodinky značek Zeppelin, Victorinox a Citizen
Sdílejte
LinkedIn

Trh hodinek není v současnosti jen o minimalistických hodinkách v co nejnižších cenových kategoriích. Ještě stále se najde mnoho zákazníků, kteří si potrpí jak na kvalitu, tak na netuctový design v originálním provedení. V tomto ohledu umí být obzvláště specifické něžnější pohlaví. Prozkoumali jsme proto aktuální tržní nabídku a našli jsme pro vás luxusní dámské hodinky. Které si vyberete?

Obsah článku

Co dělá luxusní dámské hodinky luxusními?

Titul „luxusní“ nezískají žádné hodinky jen tak mávnutím kouzelného proutku či lusknutím prstů. Takovou čest si musí jednoznačně zasloužit. Dá se říci, že jde o jakýsi mix těch nejpodstatnějších atributů. Zmínit můžeme například výše zmiňovanou kvalitu s netuctové designem v originálním provedení, ale také renomé výrobce. Mezi modely společností, které se zaměřují na produkci „low cost“ kousků, tak přirozeně luxusní dámské hodinky nenajdete. Mohou sice působit luxusně, ale v drtivé většině případů půjde jen o takzvané „pozlátko“ na povrchu.

Našli jsme tyto luxusní dámské hodinky

Abychom to ale zbytečně neprotahovali, přejdeme rovnou k věci. Našli jsme pro vás tyto luxusní dámské hodinky. Konkrétně jde o 5 modelů od 5 rozličných výrobců. Kromě toho, že už na první pohled působí velkolepě, dokazují jednu důležitou skutečnost – luxusní hodinky pro dámy nemusí automaticky zruinovat rozpočet. Tedy, prokazuje to zejména model, kterým náš výběr začínáme.

Dámské hodinky Emporio Armani

Jsou jím dámské hodinky Emporio Armani Gianni s produktovým označením AR1779. Za jejich luxusní přívlastek mluví nejen světoznámá italská společnost Emporio Armani, ale zejména povedený zevnějšek. Ten má podobu vkusné kombinace celonerezového provedení stříbrné barvy s ciferníkem v růžových tónech. A celé to šperkují luxusní kamínky v jedné řadě po celém obvodu pouzdra.

Stříbrné dámské hodinky Emporio Armani

Dámské hodinky Vostok Europe

O něco vyšší cenovka svítí u luxusních dámských hodinek Vostok Europe Undine, které můžete najít na trhu pod značením VK64-515B528S. Popravdě, není se čemu divit. Hodinky Vostok Europe patří obecně mezi to nejluxusnější, co hodinářský trh v dané cenové kategorii nabízí. Do našeho výběru se však zmíněný dámský model vešel i díky skutečně luxusní kombinaci bílé a zlaté barvy.

Hodinky Vostok Europe určené pro dámy

Luxusní dámské hodinky Citizen

V našem seznamu nesmí v žádném případě chybět ani luxusní dámské hodinky Citizen FC0010-55D. Vězte, že důvodů je k tomu hned několik. Zatímco z technických parametrů můžeme zmínit například ekologický pohon Citizen Eco-Drive, případně safírové sklíčko, pozornost upoutá i luxusně tónovaný ciferník s chronografy. A nelze vynechat ani luminiscenční ručičky či v neposlední řadě technologii řízenou rádiem.

Luxusní dámské hodinky Citizen

Dámské hodinky Zeppelin

Modelem, který se v našem výběru po designové stránce na míle odlišuje od těch ostatních, je kousek patřící společnosti Zeppelin. Konkrétně jde o luxusní, či přímo extravagantní dámské hodinky 7459-1 s podtitulem Princess of The Sky. Zdobí je nejen originálně „otevřený“ ciferník, ale také netradičně zpracované pouzdro s řemínkem.

Hodinky Zeppelin z edice Princess of the Sky

Dámské luxusní hodinky Victorinox

Luxusní dámské hodinky s produktovým označením 241751, které jsme si nechali na závěr, mají sice nejvyšší cenovku z našeho výběru, ale i tak ani zdaleka nejde o nejdražší hodinky na světě. Každopádně, patří švýcarské značce Victorinox a dokazují, že i jednoduché a minimalistické provedení může působit luxusně. A aby toho nebylo málo, pověstný punc luxusu dodává tomuto kousku odolné safírové sklíčko.

Luxusní dámské hodinky Victorinox s černým ciferníkem

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE