Hodinky Invicta pro skutečné hodinkové nadšence

Kultovní hodinky Invicta pro všechny hodinkové nadšence
Sdílejte
LinkedIn

Společnost Invicta byla založená už v roce 1837. O její zrod se v té době postaral Raphael Picard. Podobně jako v případě hodinek Omega, i hodinky Invicta začaly svou pouť ve městě La Chaux-de-Fonds. Jednou z hlavních myšlenek značky bylo nabízet lidem kvalitní švýcarské hodinky za dostupné ceny. A modely s takovými parametry najdete v portfoliu značky Invicta i dnes. Na druhé straně, nacházejí se v něm i prémiové, případně limitované kousky pro skutečné hodinkové nadšence.

Obsah článku

Neporazitelné hodinky Invicta

Proč neporazitelné? Invicta totiž znamená v latině „neporazitelný“. Nicméně, v 70. letech minulého století to vypadalo tak, že hodinky Invicta budou přece jen poraženy. Předcházely tomu ale mimořádně světlé roky. Značka Invicta si totiž svého času vybudovala zvučné jméno, přičemž hodinky z jejího portfolia byly žádané v mnoha částech světa. Co se ale stalo potom?

Krize v 70. letech

V 70. letech minulého století proletěla světem takzvaná „quartzová krize“, která se dotkla i hodinek Invicta. Vypadalo to tak, že neporazitelné hodinky vyhlásí porážku. V roce 1991 jim však navrátili život potomci původního zakladatele. Plni nadšení si uvědomili, že Invicta má stále co nabídnout velkému segmentu v podobě milovníků kvalitních a zároveň cenově dostupných hodinek. O 13 let později, tedy v roce 2004, se ze skupiny Invicta Watch Group vyvinula nejrychleji rostoucí hodinářská společnost ve svém odvětví a nesmazatelnými písmeny se tak zapsala mezi hodinářské velikány.

Hodinky Invicta dnes

Dnes jsou hodinky Invicta stále více populární. Svědčí o tom i množství kreativních spoluprací se zvučnými jmény. Skvělým příkladem jsou například originální hodinky s tématikou Marvel či DC komiksů, případně jedinečné edice hodinek Disney, Star Wars či NFL. Žebříčky prodejnosti však uvnitř značky Invicta dobývají léty ověřené modelové řady, například Pro Diver.

Takto vypadala spolupráce značky Invicta se značkou komiksů Marvel:

Pánské hodinky Invicta

Ano, jsou to právě pánské hodinky Invicta Pro Diver, které dominují mezi  pánskými hodinkami Invicta. Při pohledu na jejich technické parametry, vlastnosti a funkce se skutečně není čemu divit.

Náš tip: Pánské hodinky Invicta Pro Diver 24736, které jsou vybaveny odolným safírovým sklíčkem a vysokou vodotěsností na úrovni 200 m. Kromě toho stojí za zmínku jejich chronografy, luminiscenční ručičky, 24hodinový subciferník či ukazatel dne v měsíci. Jelikož mají poměrně robustní konstrukci, neztratí se ani na zápěstích větších mužů.

Pánské hodinky Invicta Pro Diver

Dámské hodinky Invicta

Co se týče dámských modelů značky Invicta, speciální pozornost si zaslouží mimořádně populární kolekce Angel. Na druhé straně, rovněž oblíbenými jsou napříč něžnějším pohlavím i dámské hodinky Invicta Pro Diver.

Náš tip: V tomto případě vybíráme dámské hodinky Invicta Pro Diver 33272 se skvělou vodotěsností na úrovni 200 m. Rovněž jako u našeho předchozího tipu, i tento dámský model nabízí své majitelce praktický ukazatel dne v měsíci. Vzhledem k jejich neutrální barevné kombinaci jsou vhodné i na každodenní nošení, ale příjemně doplní také elegantní outfity při formálnějších událostech.

Stříbrné dámské hodinky Invicta Pro Diver

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE