Vybíráme nejlepší levné smart hodinky na trhu (2021)

Levné smart hodinky lze nalézt v nabídce známých výrobc
Sdílejte
LinkedIn

O smart hodinkách jsme toho v našem magazínu už napsali dost. Jako příklad můžeme uvést nákupního poradce týkajícího se nejlepších hodinek na běhání. Tentokrát jsme se však blíže podívali na nejlepší levné smart hodinky. Víte, které mezi ně patří?

Obsah článku

Které levné smart hodinky jsou nejlepší?

Levné smart hodinky najdete v současnosti v nabídkách mnoha výrobců. Nás však v poměru cena/funkce nejvíce oslovily tři značky – Amazfit, Huawei a Xiaomi. Pokud byste si ale chtěli udělat o něco širší rozhled, zkuste nahlédnout i do portfolií společností jako Forever, iGET či Vivax.

Levné smart hodinky Amazfit

Na trhu byste marně hledali „inteligentnější“ hodinky v takové cenové kategorii, v jaké se pohybují smartwatches Amazfit. Paradoxně však disponují řadou zajímavých funkcí. Zmínit můžeme například:

  • každodenně využitelný krokoměr
  • praktický výpočet spálených kalorií
  • užitečný monitoring spánku
  • nesmírně přesný senzor měření srdečního tepu

Levné smart hodinky Amazfit nabízejí i spárování s mobilním telefonem, díky čemuž budete mít vždy rychlý přehled o vašich notifikacích. A za zmínku stojí i povedený retro look, za kterým se však ukrývají již výše zmiňované moderní funkce. A nemůžeme opomenout ani skutečnost, že jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních. Potěší tak zástupce obou pohlaví.

Cena: přibližně od 600 Kč

Kvalitu za rozumnou cenu nabízejí levné smart hodinky značky Amazfit

Smart hodinky Huawei Watch Fit

Podstatně komplexnějším tréninkovým asistentem mohou být smart hodinky Huawei Watch Fit. V porovnání s předešlým modelem jsou nejenže minimalističtější a modernější, ale ještě k tomu disponují i ​​více funkcemi a sportovními režimy. Samozřejmě, přirozeně se to odráží i na jejich ceně, která je však na „svět smart hodinek“ stále mimořádně přijatelná.

Mezi jejich vymoženostmi volají po pozornosti zejména nabízené sportovní režimy. Dohromady jich je až 96, přičemž můžete volit i mezi takovými specialitami, jakými jsou například jóga, tanec, bruslení či plavání. Samozřejmostí je i krokoměr, monitoring srdečního tepu, spánku a také algoritmus sledování celodenního stresu. Opomenout ale nemůžeme jeho úctyhodnou výdrž baterie (až 10 dní) a zdařilý 1,64palcový obdélníkový AMOLED displej.

Cena: přibližně od 1 600 Kč

Inteligentní hodinky Huawei Watch Fit jsou skvělým kouskem pro start do světa smart hodinek

Smart hodinky Xiaomi Mi Watch Lite

Mezi nejlepší levné smart hodinky na trhu řadíme i Xiaomi Mi Watch Lite, které jsou dostupné ve třech barevných provedeních – Black, Navy Blue a Ivory. I tento výrobce tedy myslí rovněž na obě pohlaví.

Co se týče funkcí a parametrů, i v tomto případě potěší slušná výdrž baterie se zajímavými sportovními režimy. V dané cenové kategorii udělá radost i možnost vzdáleného přehrávání hudby z mobilního telefonu či spouště fotoaparátu. A zvlášť třeba zmínit i:

  • optický senzor pulzu
  • monitoring kvality spánku
  • aplikace dýchání

Cena: přibližně od 1 110 Kč

Více o inteligentních hodinkách Xiaomi Watch Lite ve videu níže:

+ BONUS na závěr: Fitness náramky Xiaomi Mi Band

Sice nejde o klasické smartwatches, ale mezi nejlepší levné smart hodinky rozhodně patří. Hlavní devizou fitness náramků Xiaomi Mi Band je až extrémně nízká cena. I tak však nabízejí svým majitelům zajímavé funkce, jako například přímé měření tepu na zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření tempa či měření vzdálenosti.

Cena: přibližně od 300 Kč

Sice nejde o klasické levné smart hodinky, ale své příznivce si našly i fitness náramky od značky Xiaomi
Zdroj: https://www.mi.com/

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE