Hodinky Jacques Lemans fascinují po celém světě

Hodinky Jacques Lemans patří k populárním evropským značkám hodinek
Sdílejte
LinkedIn

Reference o kvalitě jim vystavují hvězdy jako Kevin Costner nebo olympijská vítězka Anna Gasser. Náramkové hodinky Jacques Lemans fascinují nadšence po celém světě již více než 40 let. Za svou popularitu vděčí kombinaci nadčasové elegance, inovativních technologií, odolnosti a nejvyšších nároků na kvalitu. Dnes vám tuto rakouskou značku světového jména představíme blíže.

Obsah článku

Z historie Jacques Lemans

„Mým cílem bylo vybudovat mezinárodní značku hodinek a zároveň přispět k regionálnímu ekonomickému úspěchu.“ Takto popisuje svůj záměr v roce 1975 Alfred Riedl, zakladatel a generální ředitel hodinářské společnosti Jacques Lemans. Značka vznikla v Sankt Veitan der Glan v rakouských Korutanech a dodnes je v rodinném vlastnictví. 

Zatímco v prvních letech existence Riedl sám cestoval po Rakousku a Německu a domlouval obchody, dnes jeho společnost spolupracuje s obchodními partnery po celém světě. Společnost je zastoupena ve více než 120 zemích a její dámské a pánské hodinky se prodávají také ve speciálních monobrandových prodejnách na domácím trhu. Ročně se na pulty obchodů dostane více než milion hodinek Jacques Lemans.

Více o hodinkách Jacques Lemans

Úspěch pánských a dámských hodinek Jacques Lemans je založen na filozofii „Nejlepší kvalita za dostupnou cenu“. Všechny modely se mohou pochlubit prémiovým zpracováním, absolutní spolehlivostí, inovativními technologiemi a stylovým designem. Od prvotního nápadu až po finální design a výrobu si Jacques Lemans vše dělá „in-house“.

Jacques Lemans se řadí mezi kvalitní hodinářské značky. Jsou vybaveny výhradně strojky ETA nebo Citizen. Většina modelů má quartzový pohon, ale Jacques Lemans nabízí také automatické a mechanické hodinky.

Design hodinek Jacques Lemans

Nabídka Jacques Lemans je designově rozmanitá, od sportovních modelů a ultramoderních hodinek až po elegantní klasické a elegantní hodinky. Značka Jacques Lemans má své místo jak v pánském, tak v dámském segmentu. Zatímco pánské hodinky Jacques Lemans jsou dobrou volbou pro sebevědomé a úspěšné muže, dámské modely jsou plné originality, hravosti a osobitého šarmu.

Pánské hodinky Jacques Lemans

Oblíbené kolekce hodinek Jacques Lemans

Výrobce Jacques Lemans představuje své hodinky v sedmi pánských a šesti dámských kolekcích. Značka také jako jedna z mála vyrábí hodinky na zakázku. Mezi její spokojené zákazníky patří Porche Club, FC Bayern Mnichov a Turkish Airlines. V České republice má svoji limitovanou kolekci Jacques Lemans Daniel Landa. Nyní si stručně představíme nejprodávanější kolekce.

Sportovní hodinky Jacques Lemans

Sportovní kolekce zahrnuje robustní hodinky s vysokými nároky na design, kvalitu a materiály zaručující funkčnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. V designovém provedení se propojují sportovní prvky s nadčasovými detaily, díky nimž jsou tyto hodinky vhodné i pro každodenní nošení.

Klasické hodinky Jacques Lemans

Klasicky elegantní modely s prvky moderního designu. Hodinky Jacques Lemans z klasické kolekce se vyznačují jednoduchým ciferníkem s kovovými detaily, v některých případech obohacený o subciferníky a klasický kožený řemínek nebo kovový náramek. 

Automatické hodinky Jacques Lemans

Kolekce automatických hodinek Jacques Lemans kombinuje nadčasový design s kvalitním automatickým strojkem, který se vyznačuje dlouhou životností. Většina modelů má moderní nebo klasický styl.

High-Tech Ceramic Jacques Lemans

Hodinky Jacques Lemans vyrobené z keramiky nejvyšší kvality. Materiál těchto hodinek je několikanásobně pevnější než ocel. Mnoho modelů z této kolekce se nese v ultramoderním designu. Výrobce je charakterizuje jako „hodinky pro věčnost“.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE