Představujeme levné pánské hodinky, které nevypadají levně

Levné pánské hodinky lze nalézt v portfoliu známých výrobců
Sdílejte
LinkedIn

Svět hodinek není jen o luxusních a renomovaných výrobcích, resp. naopak – o levných fashion kouscích. Na trhu je totiž mnoho značek, které ctí kvalitní výrobní postupy, přičemž jejich modely se i přesto vyznačují příznivou cenovkou. Jako důkaz jsme vybrali pánské hodinky od 5 různých výrobců, kteří jsou známí v mnoha koutech světa. Představujeme vám levné pánské hodinky, které nevypadají levně.

Obsah článku

TOP levné pánské hodinky

Modely, které si právem zaslouží titul levné pánské hodinky, se nám podařilo nalézt v nabídkách značek Timex, Seiko, Citizen, Casio a Festina. Jak tedy vidíte, jde o výrobce, kteří jsou léty ověření. Najdete mezi nimi svého favorita?

Hodinky Timex Q Reissue TW2T80700

Značka Timex si razí svou cestu napříč hodinkovým průmyslem již zhruba od poloviny 19. století. Za ten čas zažila opravdu ledasco. Navzdory všemu se však vypracovala do uznávaného brandu, který nabízí nejen slušné náramkové hodinky různých stylů, ale například i různé oblečení. My ji však zmiňujeme zejména kvůli levným pánským hodinkám Timex Q Reissue s produktovým označením TW2T80700. Zatímco v jejich nitru je ukrytá spolehlivá quartzová baterie, zevnějšek vyniká zajímavě zpracovaným ciferníkem s ukazatelem dnů v týdnu. Podobně sympaticky působí i jejich nerezový náramek.

Levné pánské hodinky Timex

Levné pánske hodinky Seiko Promo SKS610P1

Předpokládáme, že společnost Seiko nemusíme znalcům hodinek speciálně představovat. Tato ikonická japonská značka má ve svém portfoliu nejen nespočet propracovaných kousků té nejvyšší kvality, ale také spolehlivé hodinky za nesmírně sympatickou cenu. Dá se to demonstrovat například i na modelu Promo SKS610P1, který vůbec nevypadá levně. Může za to zejména luxusně vypadající zlatá barva. Mimochodem, ocel použitá na jeho pouzdře je na povrchu pozlacená žlutým zlatem. V souvislosti s tímto zajímavým kouskem však stojí za zmínku i odolné hardlex sklíčko a vodotěsnost na úrovni 100 m. A nelze opomenout ani stopky a 24hodinový subciferník, což je v dané cenové kategorii skutečně fantastické.

Zlaté pánské hodinky Seiko s chronografy

Hodinky Citizen Chronograph AN3625-07X

Levnými pánskými hodinkami můžeme jistě označit i model AN3625-07X od společnosti Citizen. Už na první pohled zaujme svým vintage provedením, což není pro zmíněnou značku zcela charakteristické. V tomto případě to však hodnotíme za zdařilý počin, kterému zemité odstíny náramně svědčí. Na přehledném ciferníku těchto sympatických hodinek najdete kromě ukazatele dnů v týdnu i chronografové budíky se stopkami.

Levné pánské hodinky Citizen s hnědým páskem

Hodinky Casio Edifice EF-552-1AVEF

Naši přízeň získaly i levné pánské hodinky Casio Edifice EF-552-1AVEF. Na rozdíl od předchozích hodinek Citizen však oplývají podstatně sportovnějším designem. Ten je navíc umístěný i v praktickém a pohodlném plastovém řemínku. Skutečnost, že tyto hodinky disponují vodotěsností 100 m, je už jen jakýmsi bonusem.

Náš tip: 5 tipů na mimořádně levné dámské hodinky

Levné sportovní hodinky Casio

Hodinky Festina Chrono 16760/4

V předešlých řádcích jsme si posvítili na univerzální hodinky Timex, zmínili jsme luxusně vypadající model od Seiko a vyzdvihli jsme také vintage kousek od Citizen a sportovní provedení hodinek Casio. A pátým modelem, který zároveň uzavírá námi vybrané levné pánské hodinky, jsou elegantní hodinky Festina Chrono 16760/4. Upozorňujeme zejména na jejich krásný černý řemínek z ušlechtilé kůže, který dozajista zaujme pravé elegány.

Levné pánské hodinky Festina Chrono

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE