5 tipů na mimořádně levné dámské hodinky

Vybrali jsme mimořádně levné hodinky pro dámy
Sdílejte
LinkedIn

Hodinářský průmysl není v 21. století jen o luxusních značkách, jakými jsou například představitelé slavného seskupení The Holy Trinity. Rychlá doba a uspěchaný životní styl přirozeně ovlivnily i celosvětovou výrobu, v rámci které nejsou žádnou výjimkou ani hodinky. Lidé tak poměrně často sahají po jednoduchých kouscích za výhodné, popřípadě akční ceny. Většinou jde o takové modely, které nedisponují hromadou doplňkových funkcí. Jejich majitelům totiž stačí, že jim spolehlivě ukážou čas nebo vkusně dotvoří outfit. V tomto ohledu je obvykle nenáročné něžnější pohlaví. Vybrali jsme proto 5 tipů na mimořádně levné dámské hodinky

Obsah článku

Levné dámské hodinky, které spolehlivě poslouží

Možná byste to v prvním okamžiku ani neřekli, ale hodinky za skvělé ceny naleznete i v nabídkách takových velikánů, jakými jsou například Casio či Festina. Samozřejmě nechybí ani v našem seznamu. Začínáme však dámskými hodinkami Daniel Wellington.

Dámské hodinky Daniel Wellington

Hodinky z nabídky švédské značky Daniel Wellington jsou obecně známé minimalistickými designy a výhodnými cenami. Stejnými parametry se vyznačují i ​​dámské hodinky Daniel Wellington DW00100161. Kromě toho poutají pozornost kontrastním barevným provedením v hlavní roli s černým ciferníkem a růžovozlatými odstíny pouzdra a náramku. A nelze opomenout ani skutečnost, že tento povedený model se kromě každodenního nošení neztratí ani u elegantnějších outfitů na různých společenských událostech.

Levné dámské hodinky Daniel Wellington

Dámské hodinky Guess

V souvislosti s levnými dámskými hodinkami si zaslouží svoji chvilku slávy i model s produktovým označením W0884L2. Na svědomí ho má ikonická fashion společnost Guess. Zmíněný kousek už na první pohled zaujme výrazným třpytivým ciferníkem a rovněž třpytivými kamínky po obvodu celého pouzdra. Čistý design s nádechem luxusu dodává těmto hodinkám kožený řemínek v univerzální bílé barvě.

Dámské hodinky Festina

Takže dostáváme se k prvnímu ze dvou výše zmiňovaných velikánů. Je jím značka Festina, která se ve světě proslavila zejména participací na různých sportovních akcích. Nicméně i přesto, že v její nabídce najdete mnoho sportovně laděných modelů, své místo v ní mají i elegantní kousky pro dámy. Jedním z nich jsou například levné dámské hodinky Festina Classic 16377/3. Vyzdvihneme na nich zejména praktické nerezové provedení, které z nich dělá spolehlivého asistenta pro každodenní nošení.

Dámské hodinky Casio

Druhého velikána mezi našimi 5 tipy na levné dámské hodinky představuje japonská společnost Casio. Z jejího širokého portfolia nás zaujal model s produktovým označením LTP-2069D-4AVEF. Místo v našem seznamu získal hlavně propracovaně působícím růžovým ciferníkem s chronografickými budíky.

Mezi levné dámské hodinky lze zařadit i model Casio LTP-2069D-4AVEF

Levné dámské hodinky Nine West

A na závěr přidáváme nejlevnější z dosud zmiňovaných modelů – dámské hodinky Nine West NW/1932TPRG. Sice jde ve srovnání s předchozími hodinkami o něco méně známou značku, ale menší jméno vynahrazuje atraktivním designem. V případě tohoto kousku bychom ho popsali jako spojení minimalismu a vintage do jednoho.

Novinka mezi levnými dámskými hodinkami - značka Nine West

Zazařte s levnými dámskými hodinkami!

Nikde není psáno, že jako vkusný módní doplněk musíte použít ty nejšpičkovější hodinky z tržní nabídky. Koneckonců, jak jsme zmínili hned v samém úvodu tohoto článku, i levné dámské hodinky dokážou příjemně dotvořit celkový outfit. Se kterými z našich 5 tipů zazáříte vy?

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE