Vybrali jsme pětici zajímavých dámských smart hodinek

Vybrali jsme 5 stylových dámských smart hodinek
Sdílejte
LinkedIn

Inteligentní, resp. smart, hodinky nemusí být v pokročilém 21. století pouze sportovním doplňkem. Důkazem tohoto tvrzení jsou především dámské smart hodinky, které vás osloví nejen dostupnými funkcemi, ale i elegantním designem.

Obsah článku

Které dámské smart hodinky si vybrat?

Pětici poutavých dámských smart hodinek jsme zhotovili z modelů Apple, Michael Kors, Xiaomi, Samsung a SMART.

Smart hodinky Apple Watch SE

Náš výběr představíme unisex modelem z produkce Apple. Konkrétně myslíme Apple Watch SE, které svou budoucí majitelku příjemně potěší nejen zajímavou cenou, ale i velkým množstvím praktických a užitečných funkcí.


Zmíněné
middle-class smart hodinky jsou k dispozici ve dvou velikostech – 40 a 44 mm. Již při prvním kontaktu osloví kvalitním provedením, které je vyjádřeno recyklovaným hliníkem, keramikou a safírem. Vzhledem k tomu, že inteligentní hodinky Apple Watch SE mají vestavěný mikrofon i reproduktor, pomocí nich pohodlně vybavíte jako telefonáty, tak i hlasové zprávy.

Z funkcí zaměřených na zdravý životní styl nám nedá nezmínit možnost sledování spálených kalorií, hodnot bazálního metabolismu či srdeční frekvence. A jelikož upozorňujeme na model Apple Watch SE v souvislosti se smart hodinkami vhodnými pro dámy, nemůžeme vynechat ani funkci sledování menstruačního cyklu.

Je toho však mnohem více, co tento povedený kousek z dílny celosvětově známého výrobce nabízí. Přečtěte si naši recenzi na smart hodinky Apple Watch SE, ve které jsme všechno do detailu rozebrali. 

Dámské smart hodinky Michael Kors MKGO

Místo v našem seznamu si zasloužili i dámské smart hodinky Michael Kors MKGO. Proč? I když je společnost Michael Kors mezi dámami obecně velmi populární, zaujmou její inteligentní hodinky MKGO sympatickým designem, dostupnými funkcemi a celkovým provedením. Naše slova podtrhuje například měření denních aktivit, mikrofon, ovládání hudby, sledování srdeční aktivity či smart notifikace. To vše je ukryto za hliníkovým pouzdrem a dotykovým displejem s minerálním sklíčkem.
 
Mimochodem, dámským smart hodinkám Michael Kors jsme se obecně a detailněji věnovali v jednom z našich starších článků.
Růžové dámské smart hodinky Michael Kors

Smart hodinky Xiaomi GTS Gold

Hodinky Xiaomi GTS můžeme klidně označit za levné smart hodinky, které potěší mimořádně elegantním designem. A to zejména jejich zlatým provedením, které společně s jemným řemínkem cíli na dámské publikum.
 
Inteligentní hodinky Xiaomi GTS Gold disponují 1,65-palcovým AMOLED displejem s vynikajícím rozlišením 348 x 442 a 341 ppi. Jsou kompatibilní s iOS a Android a při běžném používání vám vydrží bez nabíjení baterie i 2 týdny. Z jejich dostupných funkcí zaujme především spolehlivé měření srdečního tepu.

Inteligentní hodinky Samsung Galaxy Watch 42 mm Rose-gold

V našem výběru poutavých dámských smart hodinek nemůže chybět ani inteligentní model Samsung Galaxy Watch 42 mm v růžovo-zlaté barvě – a to ze dvou důvodů. Zatímco prvním je neskutečně povedený design, druhým jsou výborné funkce, které najdou své uplatnění i během všedního dne.

Zvláštní jmenování si zaslouží měření tepu, sledování sportovních výkonů či přehled o spálených kaloriích. Za zmínku však nepochybně stojí i zabudovaná navigace, měření kvality spánku a možnost poslechu hudby bez telefonu

Poutavé dámské smart hodinky Samsung Galaxy Watch v růžovo-zlatém provedení

Levné smart hodinky značky SMART

Na závěr jsme si nechali menší prostor na něco jednodušší a cenově podstatně dostupnější. Dámám, které si nepotrpí na nejmodernější novinky a množství nadupaných funkcí, zaručeně vyhoví i levné smart hodinky značky SMART. Můžete si je spárovat s operačními systémy iOS a Android, přičemž osloví i krokoměrem, sledováním srdeční aktivity, možností výpočtu spálených kalorií či smart notifikacemi.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE