TOP hodinky pro chlapce? Vybrali jsme nejlepší chlapecké hodinky!

Poradíme vám s výběrem chlapeckých hodinek
Sdílejte
LinkedIn

V životě každého dítěte by měl nastat zlom, kdy začne dostávat místo hraček smysluplné a praktické dárky. Za jeden z nich můžeme klidně označit například hodinky. A protože v souvislosti s takovými doplňky bývají poměrně náročnými „zákazníky“ chlapci, rozhodli jsme se, že se pokusíme najít ty nejlepší chlapecké hodinky na trhu. Dokázali byste správně odhadnout, jakých značek budou námi vybrané hodinky pro chlapce?

Obsah článku

Jaké by měly být chlapecké hodinky?

Zapomeňte na dětské a pohádkové motivy či přehnaně pestré a křiklavé barvy. Samozřejmě, na trhu najdete různé dětské hodinky, přičemž jejich cílovky mohou být i rodiče velmi malých dětí. Když ale mluvíme o chlapeckých hodinkách, máme na mysli kluky, kteří se svým věkem pomaličku blíží k pubertě. A v takovém období se začínají nosit takříkajíc elegantnější, resp. méně výrazné doplňky.

Tip: Zatímco pro mladší chlapce doporučujeme sportovně vypadající digitálky, těm starším se určitě zalíbí dospělácky působící analogové hodinky pro chlapce.

Toto jsou TOP hodinky pro chlapce

Pokud jste po přečtení úvodních řádků odhadovali, že se do našeho výběru dostanou  hodinky pro chlapce od takových velikánů, jako například Casio či Festina, tipovali jste správně. Další zdařilé chlapecké hodinky jsme však našli i v nabídkách společností Lacoste a Lorus.

Tip na článek: Zjišťovali jsme, které dětské hodinky potěší nejvíce

Chlapecké hodinky Casio

Náš výběr nejlepších hodinek pro chlapce začínáme modelem z portfolia japonské společnosti Casio, který náramně připomíná pánské hodinky Casio G-Shock. Nese produktové označení G-2900F-1VER a vzhledem k jeho digitálnímu ciferníku je doporučujeme mladším chlapcům. V souvislosti s ním bychom vyzdvihli zejména vodotěsnost na úrovni 200 m a praktický alarm, díky kterému se mohou malí školáci naučit odpovědnosti a samostatnému vstávání do školy. A rovněž užitečným je i osvětlení zmíněných chlapeckých hodinek.

Hodinky pro chlapce od značky Casio

Festina Junior – skvělé hodinky pro chlapce

Dalším modelem, který nesmí chybět v našem seznamu, jsou chlapecké hodinky od  společnosti Festina. Jejich produktové označení je 16908/3. Jelikož ve srovnání s předchozími hodinkami jde o výrazně elegantnější a dospělácky vypadající kousek, doporučujeme ho zejména pro starší kluky. Ve své podstatě jsou to takové dospělácké hodinky v menším provedení. Svědčí o tom nejen jejich analogový ciferník, ale také pouzdro s náramkem z odolné nerezové oceli. Co se týče vizuálního provedení, oceňujeme 2 vkusně zasazené chronografy na ciferníku. A z praktické stránky bychom upozornili především na vždy užitečný ukazatel dní v týdnu.

Skvělé chlapecké hodinky Festina s elegantním designem

Chlapecké hodinky Lacoste

Cenově přijatelnější alternativou k výše zmiňovaným chlapeckým hodinkám Festina Junior jsou hodinky pro chlapce od neméně populární značky Lacoste. Sice je mohou nosit mladší i starší kluci, ale přece jen bychom je doporučovali spíše pro mladší věkovou kategorii. Vyznačují se jednoduchým designem, kterému dominuje rovněž jednoduchý analogový ciferník. A jelikož společnost Lacoste produkuje dětské hodinky v různých barvách, rodiče mohou při jejich výběru vsadit na oblíbenou barvu svých ratolestí.

Hodinky pro chlapce Lacoste v odstínech modré

Lorus Kids – levné hodinky pro chlapce

Čtvrtou a zároveň závěrečnou místenku v našem seznamu vybojovaly chlapecké hodinky Lorus Kids R2313HX9. Pro jejich zařazení jsme se rozhodli především kvůli jejich příznivé cenovce, která je paradoxně doprovázená zajímavými technickými parametry. Jmenovitě můžeme zmínit například úctyhodnou vodotěsnost na úrovni 100 m či praktické osvětlení, díky čemuž jsou tyto levné hodinky pro chlapce mimořádně oblíbenou volbou mnoha rodičů.

Jednoduché chlapecké hodinky Lorus s gumovým řemínkem

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE