Toto jsou ty nejvzácnější a nejdražší hodinky Casio

Představujeme ty nejvzácnější a nejdražší hodinky Casio
Sdílejte
LinkedIn

Značku Casio není třeba speciálně představovat. Jedná se o japonskou společnost, která představila své první hodinky v roce 1974. A od té doby zažily hodinky Casio různá vylepšení.

Obsah článku

Nejdražší hodinky Casio

V roce 1983 spatřily světlo světa vůbec první hodinky G-Shock. Již v té době se pyšnily svojí vysokou odolností vůči mechanickému poškození. Ambiciózní značka však neotálela a vyráběla další odolné a vzácné kousky. Mezi nejdražší hodinky Casio, které byly kdy vyrobeny, patří především těchto 5 modelů.

Nejdražší hodinky Casio G-Shock G-D5000-9JR

V rámci oslav 35. výročí řady G-Shock představila značka Casio své doposud nejdražší hodinky Casio G-Shock G-D5000-9JR, které jsou vyrobeny z 18karátového žlutého zlata. Jejich hodnota se pohybuje v přepočtu na úrovni přibližně 62 000 eur. Tyto hodinky mají retro design, přičemž jsou vybaveny skvělými funkcemi včetně ukazatele 38 různých časových pásem, LED podsvícení a technologií Multi-Band 6 pro automatické nastavení času.

Náš tip: Pokud máte zájem o cenově dostupné zlaté provedení hodinek Casio G-Shock, doporučujeme vám hodinky Casio G-Shock s produktovým označením GMW-B5000GD-9ER.

Hodinky Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A

MR-G hodinky patří mezi vrchol modelové řady Casio G-Shock. Skvělé vlastnosti a technické parametry mají například hodinky Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A. Jsou vybaveny technologií bluetooth a nabízejí rovněž GPS funkci, rádiem řízený čas a automatickou a manuální časovou kalibraci. Mají také nádherný elegantní design se vzorem, který připomíná šupiny černého draka. Jejich vysoká cena je podtržena nejen v odolnosti a designu, ale také v maximální přesnosti a vysoké vodotěsnosti – až 200 m.

Hodinky Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A
Zdroj: https://www.g-central.com/

Hodinky Casio G-Shock MRG-B5000B-1

Z původního designu G-Shock DW5000C vznikly hodinky G-Shock MRGB5000B-1, které jsou charakteristické svým čtvercovým tvarem a prémiovým materiálem. Tento model se vyznačuje také tvarovanou lunetou složenou z 25 částí, které byly individuálně leštěny technikou Sallaz. Pouzdro a luneta jsou vyrobeny z odolné, tvrdé a opracované titanové slitiny, která je třikrát tvrdší než čistý titan. I v tomto případě platí, že hodinky jsou vybaveny skvělými funkcemi, a to připojením na bluetooth či vícepásmovým 6atomovým měřením času. Tyto hodinky jsou odolné vůči otřesům a mají pevný náramek a safírové sklíčko.

Mezi nejvzácnější a nejdražší hodinky Casio patří také model s označením MRG-B5000B-1

Hodinky Casio G-Shock MRG-B2000B-1A1

Casio G-Shock MRG-B2000B-1A1 jsou hodinkami, jejichž design má nádherné hrany a křivky vytvořené technologií nano-zpracování Yamagata Casio. Tento model potěší i toho nejpraktičtějšího majitele. Je totiž vybaven funkcemi jako rádiem řízená kalibrace či spárování s chytrým telefonem přes Bluetooth. Exkluzivní kousek s označením MRGB2000B1A1 má i safírové sklíčko s antireflexní vrstvou, což jen dokazuje jeho odolnost, sílu a dokonalost. Kromě toho se jedná o hodinky, které jsou leštěny technikou Sallaz. Jejich cena se pohybuje na úrovni kolem 2 800 EUR. Dají se pořídit ve více barevných provedeních.

Velmi vzácné hodinky Casio MRG-B2000B-1A1

Casio G-Shock MRG-B1000B-1A

Nejlevnějšími hodinkami z tohoto seznamu je model Casio G-Shock MRG-B1000B-1A. Vzhledem k hodnotě kolem 2 600 EUR se však stále řadí mezi nejdražší hodinky Casio. I v tomto případě platí, že se jedná o hodinky, které nabízejí skvělý výkon, přičemž mají nádherný design s minimalistickým a praktickým tvarem. Tento kousek je také vysoce odolný vůči otřesům, je vodotěsný do 200 metrů, má LED světlo a disponuje automatickým přijímáním signálu časové kalibrace až šestkrát denně. A abychom nezapomněli, hodinky MRGB1000B lze propojit s chytrým telefonem prostřednictvím bluetooth.

Nejlevnější, ale i tak vzácné: Hodinky Casio G-Shock MRG-B1000B-1A
Zdroj: https://www.g-central.com/

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE