Hodinky Swiss Military: Kvalita garantovaná Švýcarskou konfederací

Hodinky Swiss Military Hanowa
Sdílejte
LinkedIn

Když na ciferníku vidíte „Swiss Made“, můžete si být jisti, že se jedná o poctivě vyrobený produkt. Švýcarské hodinky přicházejí s očekáváním kvality, ale také vyšší ceny. Stále však existují značky, které se cenovkami drží při zemi a kvalitou spolehlivě naplňují přísné švýcarské normy. Hodinky Swiss Military jsou toho důkazem. Pod oficiální licencí Švýcarské konfederace nabízí své produkty hned několik výrobců hodinek. Dnes se podíváme blíže na tři značky, které naplnily standardy Swiss Military a jejich hodinky si může dovolit široká uživatelská veřejnost.

Obsah článku

Co je Swiss Military

Swiss Military je oficiální globální licence autorizovaná a chráněná Švýcarskou konfederací. Tímto označením se pyšní široká škála produktů včetně hodinek s integrovanými ověřenými prvky švýcarských hodnot, jako je funkčnost, odolnost a vkusná jednoduchost. Cílem Švýcarů je nabízet světu klasické a poctivé produkty s čistým designem. Právě takové jsou hodinky Swiss Military. Přestože mezi jednotlivými švýcarskými značkami existují jemné odstíny rozdílů, všechny se pohybují v limitech určených licencí. Můžete se tedy spolehnout na kombinaci poctivé kvality a dobré cenové dostupnosti.

Swiss Military Hanowa

Značka Swiss Military Hanowa byla založena v roce 1963 v Biennu ve Švýcarsku. Od svých počátků se drží hodnot švýcarských ozbrojených sil, jako je robustnost, vytrvalost a schopnost odolávat extrémním podmínkám. Vyrábí vysoce kvalitní švýcarské hodinky ve sportovním designu.

Hodinky Swiss Military Hanowa

Švýcarské hodinky Swiss Military Hanowa jsou určeny především uživatelům s aktivním životním stylem. Vynikají sportovním designem s důrazem na funkčnost a odolnost. Ve svém portfoliu má Hanowa několik barevně a designově originálních kousků. Výrobce je vybavuje quartzovým strojkem, jak jinak než švýcarské výroby. Odolnost je zajištěna použitím kvalitních materiálů, jako je chirurgická ocel, pravá kůže a safírové sklíčko. Kromě pánských hodinek nabízí výrobce také několik dámských modelů.

Swiss Military by Chrono

Značka Swiss Military by Chrono je součástí hodinářského trhu již více než 30 let. Přestože se jedná o poměrně mladého švýcarského výrobce, svými hodinkami už pronikl do více než 40 zemí světa. Vedle spolehlivosti, přesnosti a kvalitě je znám také svými inovacemi.

Hodinky Swiss Military by Chrono

Hodinky Swiss Military by Chrono se stejně jako jejich konkurenti z dílny Hanowa vyznačují sportovním designem, který je vhodný zejména pro uživatele s dobrodružným duchem. Výrobce dbá zejména na kvalitu řemeslného zpracování, integraci technologických inovací a estetiku. Všechny hodinky z dílny Chrono jsou vybaveny strojky švýcarských výrobců ETA, Rodna nebo Sellita. Každý model je ručně sestaven, zkontrolován a zabalen. Zárukou kvality je prodloužená pětiletá záruka, kterou výrobce standardně poskytuje na všechny své hodinky. Přestože jsou hodinky Swiss Military by Chrono také velmi dobře cenově dostupné, cenové rozpětí v katalozích výrobce je ve srovnání s Hanowou o něco širší.

Hodinky Swiss Alpine Military

Swiss Alpine Military

Swiss Alpine Military je sportovně-elegantní řada hodinek, kterou vyrábí a distribuuje společnost Grovana. Značka jako taková je na trhu již od roku 1924 a všechny své hodinky vyrábí ručně ve svých dílnách v Tennikenu. Edici Swiss Alpine Military přidala do svého portfolia před 20 lety.

Hodinky Swiss Apline Military

Hodinky Swiss Alpine Military vynikají svou všestranností. Ačkoli se jedná především o sportovní hodinky, kolekce zahrnuje modely, které vydrží náročné podmínky a i takové, které vyniknou na méně formálních společenských akcích. Výrobce klade důraz na kombinaci přesnosti, spolehlivosti a odolnosti. Z hlediska materiálů dominuje ocel. Většina modelů je vybavena ocelovým náramkem, ale najdou se i kožené nebo silikonové řemínky. Skla jsou většinou minerální. Ciferník se vyznačuje velkými, snadno čitelnými ciferníky. Také tyto hodinky Swiss Military nabízí kombinaci vynikající funkčnosti a vysoké odolnosti. Všechny jsou voděodolné a mají výrobcem garantovanou 3letou záruku.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE