5 důkazů, že pánské hodinky Michael Kors vypadají výborně

Hledáte levné módní pánské hodinky? Michael Kors má několik modelů, které by se vám mohly líbit.
Sdílejte
LinkedIn

Dá se říci, že americký módní návrhář Michael Kors je ve světě již fashion ikonou. Mohou za to především různé doplňky, hodinky a jiné kousky s jeho rukopisem, které jsou určeny z větší části pro dámy. Věděli jste však, že společnost s ikonickým logem MK vyrábí i pánské hodinky? A musíme uznat, že si zasloužili naši pozornost. Dáme vám hned 5 důkazů, že pánské hodinky Michael Kors vypadají skutečně výborně.

Obsah článku

TOP 5: Skvěle vypadající pánské hodinky Michael Kors

Netvrdíme, že pánské hodinky Michael Kors se mohou postavit tváří v tvář švýcarským nebo japonským gigantům oplývajícím TOP kvalitou, ale své místo na módním trhu si zastávají se vztyčenou hlavou. Na nic se přece nehrají. Ve své podstatě jde o jednoduché fashion kousky, které uspokojí a zároveň potěší méně náročného zákazníka. Někoho, kdo od hodinek neočekává extrémně vylepšené detaily a různé převratné funkce.

Naopak, pánské hodinky Michael Kors zaujmou svou designovou stránkou. Jsou svěží a trendy, přičemž se nabízejí svým budoucím majitelům v různých barevných provedeních. A najmä- vyznačují se výhodou, a pro mnohé dostupnou, cenou. Se značnou rezervou se s nimi často vejdete do 4000 Kč.

Toto je našich 5 důkazů, že hodinky Michael Kors pro pány vypadají opravdu výborně:

Pánské hodinky Michael Kors MK8157

Nemohli jsme začít s ničím jiným než s pánskými hodinkami MK s produktovým označením MK8157. Důvod? Univerzální „all black“ provedení. Za přiměřenou cenu můžete v tomto případě získat úžasně vypadající hodinky, které budou nositelné v podstatě ke všemu – ať už půjde o všední, nebo elegantnější outfit.

Černé pánské hodinky Michael Kors MK6248

Hodinky Michael Kors MK6248

Z černé barvy skočíme do tmavých odstínů modré – tedy do palety, která je mezi hodinkovými výrobci velmi oblíbená. Ve spojitosti s modelem MK6248 nám nedá zvlášť bych se mohl nesklonit originální použití římských číslic. Musíme přiznat, že v tomto případě nám mimořádně imponuje. Vnímáte to podobně?

Tmavě-modré pánské hodinky Michael Kors

Pánský model MK8077

Zlatá barva sice není v spojitosti s pánskými hodinkami tou nejpoužívanější, ale na modelech s logem MK působí více než luxusním dojmem.Jako příklad uvádíme pánské hodinky Michael Kors MK8077. Jak jsme již zmínili, hodinky značky Michael Kors se nabízejí majitelům opravdu v mnoha barevných provedeních.

Masivní zlaté pánské hodinky Michael Kors MK8086

Pánské hodinky Michael Kors MK8086

A když už se bavíme o barevné rozmanitosti pánských hodinek Michael Kors, nevynecháme ani stříbrné odstíny. Stříbrná barva totiž patří v oblasti módních doplňků k těm obecně nejoblíbenějším. Výborně se kombinuje a vypadá jednoduše skvěle – tedy tak, jak i samotný model MK8086. Nebo jste raději za zlatou barvu?

Hledáte levné módní pánské hodinky? Michael Kors má několik modelů, které by se vám mohly líbit.

Zlaté hodinky MK8281

V tom případě máme pro vás pánský kousek s označením MK8281, který působí z naší pětice nejextravagantnějším dojmem. Dominuje mu vkusně cifrované pouzdro a výrazná římská ,,dvanáctka“. Kromě toho, na jeho ciferníku úžasně vynikají chronografové ukazatele. No a na základě zmíněných důvodů nesmí chybět mezi našimi ,,důkazy“.

Zlaté pánské hodinky Michael Kors s velkým ciferníkem
Zdroj: https://www.popstok.com

Potřebujete další důkazy?

Patice našich důkazů vám nestačí? Dáme vám mnoho dalších. Stačí se jen podívat na některé jiné pánské hodinky Michael Kors. Podle nás si mezi nimi najdete takové, které vás utvrdí v tom, že pánské modely hodinek Michael Kors vypadají opravdu výborně.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE