Vybíráme nejkrásnější dámské náramky

Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější dámské náramky
Náramky patří spolu s hodinkami mezi nejpopulárnější módní doplňky.
Nejkrásnější dámské náramky jsme našli v portfoliích značek Guess, Tommy Hilfiger a Anne Klein.
Nezapomněli jsme ani na módní náramky určené pro pány.
Sdílejte
LinkedIn

Možná to tak hned nevypadá, ale pánské a dámské náramky jako takové mají s hodinkami skutečně mnoho společného. Lépe řečeno, průnik mezi náramky a hodinkami je mimořádně příznačný. Co tím myslíme?

Bez žádných pochyb nejkrásnější náramky, ať už dámské nebo pánské, vyrábějí v dnešní době renomované značky, které mají ve svém portfoliu i náramkové hodinky. V obou případech jde o cenově dostupné módní doplňky, které jsou napříč kontinenty velmi populární. A proto jsme si řekli, že věnujeme pár řádků i náramkem. Vybrali jsme pro vás nejkrásnější dámské náramky, které můžete najít na trhu.

Obsah článku

Nejkrásnější dámské náramky na trhu

Pravdou je, že tržní nabídka okouzlujících dámských náramků je opravdu široká a zorientovat se v ní může být tak přirozeně náročné. Jak si vybrat perfektní náramek nejen na společenské události, ale i na každodenní nošení? Odpověď nabízejí zejména náramky Guess, Tommy Hilfiger a Anne Klein.

Věděli jste, že některé mezinárodně úspěšné značky profitují i na distribuci módních setů spojených z hodinek a náramků? Další důkaz toho, že průnik mezi těmito módními doplňky je opravdu příznačný. Výborně k sobě totiž pasují a výborně se doplňují.

Dámské náramky Guess

Značka Guess, kterou založili bratři Marciano již v roce 1981, se od svých začátků stala symbolem životního stylu s přívlastky jako mladý, sexy či dobrodružný. Podobné atributy v sobě snoubí i její produkty.

Prostřednictvím ikonické společnosti Guess si dnes přijde něžnější pohlaví na své nejen stylovými dámskými hodinkami, ale rovněž neméně atraktivními náramky. Naším myšleným vítězem z dámských náramků Guess se stal model UBB78026-S.

Dámský náramek Guess UBB78026-S

Dámské náramky Tommy Hilfiger

Když zmiňujeme nejkrásnější dámské náramky na trhu, nemůžeme nezmínit značku s mladým a svěžím duchem– Tommy Hilfiger. Přesně tak, v jejím portfoliu nenajdete jen trendové dámské hodinky. Nabídka společnosti Tommy Hilfiger je totiž obohacena i dámskými náramky, se kterými na ruce bude váš outfit zaručeně v souladu s nejnovějšími trendy. Důkazem tohoto tvrzení jsou například minimalistické modely 2780053 a 2780226. Který se vám líbí víc?

Tommy Hilfiger 2780053

Tommy Hilfiger 2780226

Dámské sety Anne Klein

Dámské hodinky Anne Klein se právem označují za vizionářský a autentický módní doplněk, který odráží to, po čem ženy touží. Jednoduše, je z nich cítit rukopis legendární zakladatelky společnosti (Anne Klein).

Jedním z oblíbenců této populární značky jsou i překrásné vypadající módní sety složené z elegantních hodinek a náramků. Jako příklad uvádíme set AK/3430RGST, který poutá pozornost především růžovým zlatem a křišťály Swarovski.

Pro náročnější dámy nabízí značka Anne Klein set hodinek s náramky

Jsou módní náramky vhodné i pro pány?

Jelikož jsme v úvodu článku zmiňovali i pánské náramky, nebylo by od nás zcela „košer“, kdybychom je v následujících řádcích odignorovali. Nebudeme jim sice věnovat tolik pozornosti jako dámským náramkem, ale nedá nám neříct, že módní náramky jsou jednoznačně vhodné i pro pány. A to i pro těch nejdrsnějších, kteří rádi nosí například hodinky s velkými ciferníky.

Konkrétně myslíme modely z portfolia značek jako Police či Diesel, jejichž ciferníky často překračují i velikost 50 mm. Právě druhá zmíněná značka, Diesel, nabízí svým pánským zákazníkům opravdu okouzlující pánské náramky. Například takový náramek DX1043040 by vypadal v kombinaci s hodinkami určitě výborně.

Jak pánské, tak i dámské náramky patří spolu s hodinkami mezi nejpopulárnější módní doplňky na trhu. Obohatíte nimi vaši vlastní sbírku nebo uděláte radost někomu blízkému?

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE