Vybíráte dámské hodinky? Poradíme vám, jak na to!

Výběr dámských hodinek může být komplikovaný. Poradíme vám, jak na to!
Sdílejte
LinkedIn

Ženy milují doplňky různého druhu. Ať už jde o šperky nebo dámské hodinky, určitě je rády ocení. Nemluvě o tom, že mohou být opravdu originálním dárkem. Výbornou volbou jsou například dámské hodinky, jejichž výběr ovšem může být občas náročný. Poradíme vám, jak vybrat ten správný doplněk!

Hodinky pro ženu by měly splňovat několik důležitých kritérií. Právě proto je jejich výběr tak důležitý. Abychom vám to co nejvíce usnadnili, přinášíme vám tipy, jak vybrat hodinky pro ženu.

Obsah článku

Podle čeho vybrat dámské hodinky?

Máte stanovený rozpočet, ale v hlavě nemáte žádnou představu? V tom případě se můžete odrazit od ceny a vybírat na základě ní. Jelikož v současnosti je na trhu velké množství hodinek, o výběr rozhodně nebudete mít nouzi. Na co byste se měli zaměřit?

Dámské hodinky Festiny s ozdobnými kamínky

Důležitá je estetická stránka

Hodinky pro dámu musí být vybírány i na základě designu. Zatímco některé ženy preferují extravagantní kousky, jiné upřednostňují modely, které v sobě spojují jednoduchost a minimalismus.

Zapamatujte si: Dámské hodinky vybírejte na základě toho, jaký styl nejlépe charakterizuje jejich budoucí majitelku.

Typ hodinek

V současnosti naleznete na trhu mnoho typů dámských hodinek. Například luxusní či sportovní, ale i hodinky na běžné nošení. Vše tedy záleží na tom, pro koho budou určeny.

Praktický tip: Pokud sháníte originální dárek pro dámu, zakoupit můžete i různé sety módních doplňků. Jejich součástí bývají nejen dámské hodinky, ale také šperky. Jelikož takové kousky standardně oplývají krásným designem, dají se spolu perfektně kombinovat.

Minimalistické dámské hodinky Tommy Hilfiger ve zlaté barvě

Zaměřte se na velikost hodinek

Při výběru dámských hodinek byste měli zvážit také velikost ciferníků. Vše záleží na velikosti zápěstí a zároveň i na tom, co dáma preferuje. Zatímco některé ženy mají rády velké ciferníky, jiné upřednostňují nenápadnější hodinky. Důležité je, aby hodinky na zápěstí perfektně seděly.

Jak vybírat řemínek?

Na trhu lze natrefit na hodinky s řemínkem, který může být kožený, gumový či textilní, nebo modely s náramkem, který bývá ocelový, keramický, titanový a podobně. Ale dobrou volbou mohou být například i dámské hodinky s vyměnitelným řemínkem.

Praktický tip: V souvislosti s dámskými hodinkami nelze opomenout ani dívčí hodinky. Ty je rovněž možné dostat v různých variantách.

Velmi oblíbená mezi dámským publikem je značka Michael Kors

Rozpočet na dámské hodinky

I přesto, že hodinky pro ženu se dnes dají pořídit za opravdu nízké ceny, za kvalitu a celkové provedení se nemusíte bát si připlatit.

Přece jen, pravděpodobně chcete, aby něco i vydrželi. Proto si raději vyhraďte dostatečný rozpočet. A dámské hodinky vybírejte v klidu, ne v časové tísni.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE