Nejkrásnější dívčí hodinky? Máte z čeho vybírat!

Hledáte nejlepší dívčí hodinky? Poradíme vám s výběrem.
Sdílejte
LinkedIn

Dívčí hodinky mohou mít mnoho podob. Stačí zmínit například fashion kousky, chytré modely nebo digitálky a určitě nám dáte za pravdu. Variabilita dívčích hodinek však s sebou přirozeně přináší i určitá úskalí, která se dostaví při jejich výběru. Abychom vám celý proces výběru alespoň zčásti usnadnili, sepsali jsme pro vás výrobce, kteří mají ve svých portfoliích zajímavé hodinky pro dívky. A nezapomněli jsme ani na nějaké konkrétní tipy. Určitě budete mít z čeho vybírat!

Obsah článku

Jak vybrat dívčí hodinky?

Možná vás nepotěšíme, ale jednoznačná odpověď na tuto otázku neexistuje. Tak jak má sto lidí sto chutí, tak se může každé dívce líbit něco jiného. Proto vám doporučujeme, abyste při výběru dívčích hodinek dbali zejména na preference jejich budoucí majitelky. A samozřejmě, důležité je zohlednit i věk dívky, pro kterou budou hodinky určeny. Pomůckou vám však může být rozdělení hodinek pro dívky do 3 kategorií:

  • dívčí digitální hodinky
  • fashion náramkové hodinky pro dívky
  • dívčí chytré hodinky

Dívčí digitální hodinky

Po digitálních hodinkách pro dívky se vyplatí sáhnout zejména tehdy, pokud mají být určeny pro mladší věkové kategorie. V takových případech si můžete vybírat také z dětských hodinek, které má ve své nabídce společnost Casio – například model LW-203-4AVEF.

A když už je řeč o značce Casio, v souvislosti s dívčími hodinkami můžeme zmínit také jejich retro modely. Sice jde většinou o unisex kousky, ale pokud dohledáte model v zajímavém barevném provedení, jako například Casio Vintage A1000MCG-9EF, určitě neuděláte krok vedle.

Retro dívčí hodinky - Casio Vintage A1000MCG-9EF

Japonská společnost Casio však dokáže zaujmout dívčí publikum i dalšími skvělými kousky. Pozornost si zaslouží ať už model LA-20WH-4A1EF z kolekce Collection nebo hodinky z modelové řady Baby-G – konkrétně můžeme uvést jemně růžový kousek BGD-560-4ER.

Fashion náramkové hodinky pro dívky

Při výběru fashion náramkových hodinek pro dívky je nesmírně důležité zohlednit odstíny jednotlivých modelů. Co se týče hodinek pro chlapce, nejvyhledávanějšími bývají černé či modré modely. Jednoznačně nejzajímavější barvou pro dívky je ale růžová. Dospívajícím dívkám však můžete udělat radost i stříbrnými či zlatými modely.

Zatímco pro mladší dívky doporučujeme opět hodinky z dílny Casio, konkrétně něco z kolekce Youth Ladies, tak ty starší můžete potěšit například cenově dostupnými kousky značek jako Michael Kors, Tommy Hilfiger či Guess. Zejména minimalistické hodinky z dílny Michael Kors bývají pro starší dívky velmi lákavé. Zkuste se proto poohlédnout po podobném stylu, jakým se vyznačuje model MK4340.

michael-kors-MK4340

Dívčí chytré hodinky

A v neposlední řadě nesmíme zapomínat ani na dívčí chytré hodinky. Ty budou skvělou volbou, když máte doma malou sportovkyni nebo rádi chodíte na túry či dlouhé procházky. Mladší věkové kategorie budou se zanícením sledovat, kolik kroků udělaly, případně jakou vzdálenost ušly.

Navíc inteligentní dívčí hodinky na ruku mohou během spánku monitorovat dech. Samozřejmě, funkcí, kterými obvykle disponují, je mnohem víc. Zkuste se podívat do nabídek značek jako Apple, Samsung, Huawei či Xiaomi a možná naleznete přesně to, co hledáte. Zajímavou volbou však mohou být také poměrně levné smart hodinky Smarty SW022I.

Levné dívčí chytré hodinky - Smarty SW022I

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE